Лукава_Кiшка• 06 ноября 2024
Як повернути мотивацію читати книжки?
Що вам допомогло? Може і книжку порекомендуєте заодно.
Не танцую- но пою• 06 ноября 2024
Так странно звучит вопрос, книгу интересную возьмите
Порекомендовать не могу, вкусы индивидуальные и куча обзоров на книги есть
Королева краси• 06 ноября 2024
оберіть жанр який вам подобається, не заставляйте себе дочитувати, якщо книга виявилась нецікавою, знайдете цікаву книгу - спробуйте інші книги цього ж автора.
Самохвалова• 06 ноября 2024
Якщо у великому місті, сходіть в бібліотеку, там зараз багато цікавого.
ЛюблюДевчонок• 06 ноября 2024
выбрать то, что всегда хотели почитать, скачать и читать)) а как еще? для меня лучшая мотивация это начать читать, и если захватит, то потом фиг оторвешься)
Где тут 0?• 06 ноября 2024
я художню литературу майже не читаю. в дитинстві запоем все читала. зараз тільки то що цікавить. книжки по психології, тайм-менеджменту, прибиранню, мінімалізму
Кому там слова не давали• 06 ноября 2024
Мотивація читати книжки? Не розумію. Ну, ладно б там змусити прочитати якусь літературу, котра потрібна для роботи, наприклад, а так взяла книгу, буду читати, бо... Бо що?
Я читаю бо люблю читати. Читаю те, що подобається. В моєму випадку вже треба, мабуть, придумувати мотивацію щоб відкласти книгу і лягти спати не в той день, в котрий зібралася вставати)))
а взагалі, авторе, раджу додатися на ФБ в групу ’ПроКниги. Що почитати’. Там скільки відгуків, порад, новинок, що, повірте, не знатимете за яку книгу хапатися))
Брюлик в стразах• 06 ноября 2024
Підпишіться на канали книголюбів і видавництв в телеграм, впевнена захочеться щось прочитати з книг, про які там пишуть і які рекламують. Або як вище писали, підіть до бібліотеки погортати новинки.
ПешитеБесАшипок• 06 ноября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
качаєте книжку яка вам сподобалась або яку вам порекомендували... можете попередньо рецензію на неї прочитати або критику... взагалі про що книжка.. може ви такий жанр не любите або стиль написання.....э автори які дуже важко для розуміння пишуть.. треба не просто листати, а вчитуватися і думати, незважаючи на те, що це художня книжка...
Всех анонимов аноним• 06 ноября 2024
Ответ дляВумна вутка
Мотивация - учить иностранный язык, на чили.
А на звичайному перці не вийде?
Ответ дляВумна вутка
той випадок, коли за все життя прочитано дві книги: недокурений за гаражами буквар і зелену
Жена брата Админа• 06 ноября 2024
Я прийшла в бібліотеку - і взяла книжку. Прочитала за вечір, прийшла на наступний день, взяла три.І тепер знову читаю)).
Читаю легенькі для сприйняття - Світлана Талан, Володимир Лис, Террі Пратчетт.
Апрель Ивановна• 06 ноября 2024
У меня сейчас то же самое. Столько книг на киндл закидываю. И знаю, что точно хочу прочесть их. Ииии не могу начать. Кидаюсь от одной к другой. И никак. Сама на себя злая
Щедрик ведрик• 04 декабря 2024
Читала книги с телефона, когда сидела в подвале
Сейчас , когда выключают свет