Какие же они все мерзкие 🤢
То поносили того Трампа, теперь муралы 😂🤪
Фан Людки Неврубант• 06 ноября 2024
Ответ дляfox with matches
Уже и Стерненко подали в розыск за ухылянство.
а как Маня - байден с бомбами теперь петь будет?
Или все, гейм овэр?!
Зеленое и их оттенки должны все сидеть. Или висеть
Или все, гейм овэр?!
ого как быстро. а еще и суток не прошло? энергичные однако))
а Притулу чем то наградили?
Фан Людки Неврубант• 06 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Це світ такий. Макрон там розсипався, Новий чин Нато - по Трампу люб´язував , урсула торжественно сказала
Але це не Трампу,.. це кріслу Президента Сша.
А наші теж мають працювати з цим всім
Удалено администрацией...
Дева Мария• 06 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ти невизначилася нейтральна?
бо ти за бомби на рашку ?
Я за бомби по аєродромам рашки , не буде авіації і шлюхадів , не буде війни .
Дева Мария• 06 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Розвалилася коаліція бо не могли домовитися - чи малювати мурал з трампом чи ні
Мурал мало , кажу треба меморіал 😹 тоді все буде по нашому
Фан Людки Неврубант• 06 ноября 2024
Ответ дляbegovelik
Предлагаю обновить название Майдана Незалежності в Майдан Незалежності імені Трампа
мелко мыслите.. Киев предлагаю назвать Трамп таун)) чтоб наверняка))
Дева Мария• 06 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Як винесуть це питання, мало того що коаліція, Німеччина взагалі розвалиться на гдр і фрг
Ні-ні . Всі біженці назад ???? Не треба !!!
Фан Людки Неврубант• 06 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Пойду закажу килограмм попкорна на розетку. Жевать не пережевать
Ну да, попкорн дешевле)0
да и нет средства, чтоб отмыться теперь))
Vlada-Maria• 06 ноября 2024
Ответ дляBransoletka
Маня мовчить, бо в борг не буде працювати. А гроші тепер їй не платитимуть
може полетіла потужного охороняти? Бо сбу тільки Порошенка берегло від Орбана, не пускало. А цього погнали піддупниками. лиш орбан пальчиком поманив))))
Зеленський на запрошення Орбана завтра їде до Угорщини
Фан Людки Неврубант• 06 ноября 2024
Ответ дляPole
При чому гроші, виділені штатами)))
какая вы переживательная)))
в гетто поэтому недоедают))
Фан Людки Неврубант• 06 ноября 2024
Ответ дляStar39
Та потужный и сам не знает, что делать. Вот едет завтра срочно в Будапешт за новыми инструкциями, там будет встреча лидеров Евросоюза на тему ’Как теперь жить с Трампом’
Зачем вы так? Самого незалежного и опустили Будапештом))
Впереди Тапок• 06 ноября 2024
Настаёт время неожиданных открытий и не забываемых событий, переобувания налету, ох и объедимся мы попкорном!
Vlada-Maria• 06 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ніби орбан шось рішає
тим більше, а наш потужний полетів, висолопивши язика
Ответ дляVlada-Maria
Порошенко пише проти поступок.
І щодо Нато стоіть на своїй позиціі