Какие же они все мерзкие 🤢
То поносили того Трампа, теперь муралы 😂🤪
Дева Мария• 06 ноября 2024
Ответ дляАпель-синка
мемориалы для умерших. думаете, его таки грохнут до инаугурации?
Памятники , они же моменты , они де мемориалы могут ставить про жизни . А то что хотят поставить наши нардепы жтт вообще непонятно 😹 видать и на памятнике решили спи… то денежки
Фан Людки Неврубант• 06 ноября 2024
Автор, не совсем поняла ваши претензии? чего же мерзкие? обычные состояния, не всегда правда угадывают нужный курс..
Но сегодня же ’ не облажался’ вроде как наш великий, одним из первых позвонил, облизал ботинок Донни
Ответ дляLudaSHS
На план борюсіка йде ставка зараз, те що він писав влітку, наче, план закінчення війни, бо трампу то сподобалося.
Ото суміш буде.. трамп + борюсік = мирний план
Прийдеться брита переводити в отряд спасітелів, і не обсирати , як його ставка зіграє
Так а кого ж обсирать? Дуду што лі?
Ответ дляLudaSHS
Який план в двох словах?
Ответ дляFor me
Не позіхайте так часто. Бо пропускаєте те, що не дають. Так цікаво дивитися як дехто перефарбовується в польоті, і думає, що інші нічого не пам´ятають. Та ви слідкуйте за тим, що ви пишете
Саме тому що ви вважаєте, що хтось за когось стоїть, чи топить.. то у вас і’ перебувається’ , бо і гадки не має, що інколи є люди, які в своїй позиціі не ставлять на персон.
Це дуже тяжко сприймається людьми, які завжди за когось (за субʼєкта. ), не за ідею, чи систему, чи дію, чи суспільство.
Якесь наче панщина - потрібно за когось бути
Дева Мария• 06 ноября 2024
Ответ дляFor me
Ні, ейфорія тут була, коли деякі носили копіпасти, що нам все дадуть і ми всіх переможемо. А хто не вірить - той груша на вербі, ой, тобто матрьошка
Я матрьошка з перших днів , а ще недавно написано украінофобка, за наш песимістичний гімн .
Ответ дляLudaSHS
Отож і воно, дуже смішно спостерігати за людьми які панщину тут відбувають, а намагаюся зробити вигляд, що вони вільні митці.
LiliaBella• 06 ноября 2024
Ответ дляSvetrise
мерзость. презрение это то единственное, с
что эти «слуги» заслужили от народа. хотелось бы видеть как наказание всеобъемлющее, не только уголовное их все постигло.
Удалено администрацией...
Ответ дляLudaSHS
Є декілька планів, що возили трампу. Один з них борюсіка. Загугліть план мирний Б Джонсона , кажуть зеля навіть одобрив тихонько так.
Але може вам не сподобається те, що сподобалося трампу ( преса писала) щодо нато і зсу
Якщо у тому плані є слово меморандум то ну його на куй
Flower Girl23• 06 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Брити посперечалася в палаті, та нова темношкіра на Станмера напала, що той обзивав Трампа колись, мов що робити тепер будеш.
Так що не тільки наші підлизують..
Але в них є Бориска- друг трампа.
Зараз в новинах прямо треш.
Так що не тільки наші підлизують..
Але в них є Бориска- друг трампа.
Зараз в новинах прямо треш.
Если лейбористы проиграют следующие выборы консерваторам, та ’нова темношкіра’ будет новым премьер-министром Британии...
План Джонсона. По ходу черновик плану миру Зеленського. Хто у кого списав?
дать украинцам необходимые разрешения; а затем, когда Путин снова будет отброшен назад, он мог бы предложить сделку.
Джонсон подчеркнул, что Путину придется отступить по крайней мере до границ, предшествовавших вторжению в 2022 году, а чтобы избежать будущих конфликтов и неопределенности, остальная часть Украины должна быть признана свободной страной, способной выбирать свою судьбу в ЕС и НАТО, и абсолютно желательной для скорейшего присоединения.
Британский политик подчеркнул, что украинцы имеют более миллиона людей с оружием. Они уже хорошо привыкли работать с техникой НАТО и являются самой эффективной антироссийской силой в мире. Когда война закончится, нет никакой причины, почему бы украинским войскам не заменить часть из 70 000 американских военных, которые все еще находятся в Европе.
Ответ дляFlower Girl23
Ага
Чихвостіла сьогодні того премʼєра за обсиранння трампа. Але може і сама б обісрала коли не коли, але тут повестка помінялася всюди.
Що там наші мурали.
Всі побігли
Що там наші мурали.
Всі побігли
Bransoletka• 06 ноября 2024
Горіла хата, гори і сарай:
Схоже в Німеччині розвалилась коаліція.
🇩🇪 Німецькі ЗМІ повідомляють, що дострокові вибори до Бундестагу можуть відбутися у березні 2025 р.
Наразі очікується звернення канцлера Шольца з приводу долі уряду країни.
Схоже в Німеччині розвалилась коаліція.
Ответ дляlilu1990
Там ще є
Але кажуть оце нато і зсу сподобалося ім, бо трамп хоче забрати американців з Европи, а Зсу віддати контракти ці, т к вони вже можуть працювати з технологіями нато.
Зараз скоро знову зустрічі двух друзяк
Ответ дляLudaSHS
Там ще є
Зараз скоро знову зустрічі двух друзяк
Зсу може працювати з технологіями нато... ну може якась тисяча і набереться на ті технології...
Ответ дляBransoletka
Горіла хата, гори і сарай:
Схоже в Німеччині розвалилась коаліція.
Розвалилася коаліція бо не могли домовитися - чи малювати мурал з трампом чи ні
Ответ дляlilu1990
Там багато не треба
Там 100 контингент
Там 300
Короче, що там за плани.. хто зна, але всі впевнені що це звінок трампа пуйлу. І все
Чи що там по тексту , в топ темі цитати були
Там 100 контингент
Там 300
Ответ дляLudaSHS
Там багато не треба
Там 100 контингент
Там 300
Там 100 контингент
Там 300
Та ну. Ну там з п´ять бригад може набереться під натівські стандарти... з натяжкою. Брєд короче
Bransoletka• 06 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Я думаю, що не могли вирішити скільки роздовбаних леопардів1 відправити в Україну - 1 чи 2...