Без Баяна• 07 ноября 2024
Які зараз з/п зарплати? Україна
Яка у Вас робота (напрямок) і заробітня плата?
Цікаво хто скільки зараз отримує, яка середня з/п
Напишіть будь ласка)) ну до прикладу бухгалтер і з/п
Або Фоп / одяг, дохід в місяц такий-то
СирОжино пирОжино• 07 ноября 2024
Ответ длязаварний look
Чула, що швачка на виробництві 20000 грн має
працюю швачкою на фабриці, в мене 20-30, у дівчат в залежності від навичок та швидкості, від 7 до 45.
Анонім Секретар• 07 ноября 2024
В среднем, раз в неделю какая-то сказочная женщина открывает тему с аналогичным названием.
И в каждой находятся дамы, которые начинают трусить своими резюме и зарплатными картами
И реальными, и мнимыми.
Джонсонюк• 07 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Ви хочете? Я б пішла, в мене була зарплата до жовтня 8 тис грн (ну 6400 ж на руки).
Можливо, Ви промахнулись відповіддю? Бо не дуже зрозуміло, чого вона стосувалась.
Якщо 2 місяці не платять з/п, то чому працювати на таку компанію і далі ходити на роботу? На роботу ходять, щоб заробляти. Волонтерити зараз є де безкоштовно.
Анонім Секретар• 07 ноября 2024
Ответ дляфрау Гітта
~12000 інженер, Укрзалізниця
Как впечатления от смены руководства? Перцовский такая же тварь, как и все остальные? Вилка зарплат, конечно, что у вас, что в Укрпочте чудовищная. Внизу получают по 8500 в месяц, а вверху по 8500 в час...
Джонсонюк• 07 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Судя по доходам советчице Украина процветает, люди живут хорошо))
Цікаві у вас уявлення про процвітання.
Цідило правди• 07 ноября 2024
Ответ дляАнонім Секретар
И реальными, и мнимыми.
Получается вам они интересны, если заходите в них и ведёте статистику.)
Мая твая не панимать• 07 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
чи можете мене зорієнтувати по зп? Якщо рік досвіду, мануал, api,sql, трохи можу автоматизувати регрес. Не хочу просити замало/забагато, на питання ’яку зп ви хотіли б’. Правда англ не розмовна
Api - щи мається на увазі? Постман/чарльз? Курл?
Sql - види джойнів та їх різницю , та самій написати якійсь left join на співбесіді зможете? Може знаєте що таке не реляційні бл?
Щось знаєте про докер, кубкрнетс, сі/сд - теоретичне, може практичне щось можете ?
Автоматизація - що саме вам доводилось робити?
Не заздріть тьоті• 07 ноября 2024
Ответ дляКотогосподиня
Они вас будут вас на вашей пенсии кормить?) Или думаете без стажа вам украинской хватит?)) вообще это супер. Хорошие родственники и наверное близкие, если они готовы пенсионеров обеспечивать в Европе.
Хотелось бы , конечно, чилить по жизни, но нет))
И я ж не пенсионер в Европе.
Трохи не поняла при чем я к Европе или Европа ко мне-?
Знаю одно, что хуже чем здесь не будет
И я ж не пенсионер в Европе.
Знаю одно, что хуже чем здесь не будет
Кава з адреналіном• 07 ноября 2024
Ответ дляДжонсонюк
Не промахнулася, мені зарплата підходить. Не платять тільки два місяці, в мене був гірший досвід, хоч надіюся, що не повториться.
Котогосподиня• 07 ноября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
И я ж не пенсионер в Европе.
Знаю одно, что хуже чем здесь не будет
И я ж не пенсионер в Европе.
Знаю одно, что хуже чем здесь не будет
В каком смысле? Это ваши слова - «Все равно будем выезжать, как снимут запреты, всей семьёй» ну ок, не в Европу собираетесь то в Штаты, Канаду, Африка та какая разница? Один фиг. Пока вы выедете всей семьей и снимут запреты, то вы как раз будете уже пенсионерами зарубежом ( назовем так, если не в Европу планировали) Что-то вы суть потеряли и забыли что писали ранее.
Не заздріть тьоті• 07 ноября 2024
Ответ дляКотогосподиня
Аж почитала свои сообщения.
Где я за Европу писала?
Спасибо шо так переживаете за меня, но не переймайтэсь.
Не вы ж будете старинной пенсионеркой в иммиграции)))
Да и запреты персонально тоже снимают.
Надо правильные доки сделать.
Ещё раз мерси до земли шо так сердечно переживаете, по нашему, по украинскому)))
Где я за Европу писала?
Да и запреты персонально тоже снимают.
Надо правильные доки сделать.
Снегурочко• 07 ноября 2024
Ответ дляПоросенка
ДСНС у прифронтовому місті 50 тис
Хіба що в прифронтовому, з доплатою за військовий час, акредитований з вислугою. Чоловік був в управлінні в Києві, не акредитований, не вийшов на 50 за 9 місяців, а обіцяли золоті гори, розрахувався. В ВПК поки платять, про що домовилися,але і задачі більш серйозні, ніж в ДСНС
Снегурочко• 07 ноября 2024
В передмісті Києва отримувала 10500 за місяць простою. Зараз переїхала там, де платять краще, але треба багато вчити, бо з інженера переучуюся на бухгалтера (є другий диплом економічний).
Котогосподиня• 07 ноября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Аж почитала свои сообщения.
Где я за Европу писала?
Да и запреты персонально тоже снимают.
Надо правильные доки сделать.
Где я за Европу писала?
Да и запреты персонально тоже снимают.
Надо правильные доки сделать.
Та какая разница Европа, Молдова та хоть Уганду 🤦♀️🤦♀️🤦♀️ - все равно будем выезжать))) Выезжать это находится не В Украине А, ну так и пишите что на лапу собрали))) а хамить не нужно. Ведите себя как человек. Я вам ничего плохого не сказала.
Я натуралка• 07 ноября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
9тис машиніст крану 6й разряд!!- 8м років зп не підіймали Арселлор Міттал - звільнилася ось і не жалкую
Чоловік теж саме підприємство - вальцювальник- гарячий стаж. а зп - 16-18 теж зп 8м років не підіймалася- бронь дають. Хто мільйони заробля незнаю
Подруга патрулька біля 30 тис
Я думала, там гарна зарплатня:(((
С...ки
Бажаю вам достойної гарної роботи і оплати!
С...ки
Я натуралка• 07 ноября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
ФОП (декоратор), от 70т до 90т в среднем.
Летом и декабрь - больше.
Що декоруєте? :)
Цікава робота
Я натуралка• 07 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Пишу аналітичні статті на юр.тематику.
30 тис., дистанційка, Київ
Ви в штаті? Якщо не секрет, в якому ЗМІ?
Не заздріть тьоті• 07 ноября 2024
Ответ дляКотогосподиня
Ни в коем случае не хамлю.
Отэто вам все так и напиши как есть)
Но в любом случае мерсис за переживания и предупреждения
Отэто вам все так и напиши как есть)
Я натуралка• 07 ноября 2024
Ответ дляРожайтретьего
Нормальный вопрос .
В Украине три года назад получала 11 тыс лаборант 2/2
В Прибалтике получаю 1100 2/2
Вам вистачає цих коштів у Прибалтиці?
Яка у вас освіта?
Котогосподиня• 07 ноября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ни в коем случае не хамлю.
Отэто вам все так и напиши как есть)
Конечно не напишите)) кто ж напишет прямо кому и сколько башляют за выезд 😁 главное не через Тису 🤣
Не заздріть тьоті• 07 ноября 2024
Ответ дляКотогосподиня
С такой багатой фантазией садитесь рассказы писать фантастические.
Можно природные ландшафты западной Украины описывать
Бринзолетта• 07 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Постман.
sql з вашого переліку щось знаю, щось треба підучити
’докер, кубкрнетс, сі/сд’ тут ще повчити треба
з автоматизації - використовувала appium. Просто провести тест по тест кейсу
І пробувала писати невеличкий скрипт на пітоні
Бринзолетта• 07 ноября 2024
Ответ дляСоображалочка
Ну це знання трейні.... Написати
select* from****
То в принципі відкривається і при відкритті таблиці, але топ записів.
Тому якщо 800 дадуть то для вас буде непогано. Розвивайтесь, проходьте курси
select* from****
Дякую за відповідь.
Невісточка ж• 07 ноября 2024
УЗ. график день/ ночь /48 на руки - 10.000 ....Это с вечерними, ночными с выслугой и премией и если не забирают смену - бо так надо . Если некому работать - то ставят в график день/ночь - день/ночь и т.д .. недели на 2-3 ... и тогда возможно ( но это не точно) выйдешь на 12 .000 если повезёт с премией .Это с приличной переработкой по часам.
Единая страна!• 07 ноября 2024
Ответ дляНевісточка ж
Проводники на поездах тоже такую зп получают, не в курсе?
Мая твая не панимать• 07 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Постман.
Що означає провести тест по тест кейсу? Запустити автоматизований тест і подивитись результат? Написати тест дуже схожий на вже існуючі у тестовому фрейморці?
Невісточка ж• 07 ноября 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Да. У них тоже не густо . Может если на более ’ крутом’ направлении.
Там свои приколы - планы по чаю ,постель , моющие и т.д.
Впрочем как и у нас...
Бринзолетта• 07 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
так, запустити і подивитись результат. Appium - інструмент з відкритим кодом, я його запускаю, виконую дії в додатку і він мені видає код, можливо щось в ньому підправляю. Знов ж таки, поки в автотестери я не цілюсь, знаю що ним деякі тестери швидко роблять регрес. От і собі пробувала, наскільки практичний він.
Мая твая не панимать• 07 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Зрозуміло, дякую ! почитала про Appium inspector, не знала про це(але почитайте що таке відкритий код, то не те)
А яку зп ви отримуєте та хочете?
Бо просити ви можете від 1000 до 2000, залежно від того наскільки ваші навички співпадуть з потребами компанії, ще ж це залежить наскільки самовпевнено ви вмієте поводите себе на співбесіді при умові.
А яку зп ви отримуєте та хочете?
Тётя Хрюша• 07 ноября 2024
Ответ дляЯ натуралка
Що декоруєте? :)
Цікава робота
В основном семейные и корпоративные праздники.
В сезон ещё витрины.
Работа да, интересная)
В сезон ещё витрины.
Работа да, интересная)