Зараз все скажу• 07 ноября 2024
Чи означає це о у нас немає майбутнього
Мне 21, хлопцю в якого я закохана 35.
Ми були навіть пароль, тільки допоки я не почала перебувати в емойційно нестабільному стані на постійній основі(через проблеми на роботі та сімейні) і він не перестав сильно боятися тцк. Зараз ми рідко бачимось(1-2 дні на тиждень). Секс залишився
Я дуже стараюся вирости та стати біль стабільною та позитивною. Стати краще ніж я зараз. Коли ми бачились останній раз, зранку я йому сказала, що що я стаю поруч з ним кращою, а він відповів "Ось це я комусь подарунок в майбутньому зроблю"
Він ще говорить, що не бачить що ми можемо бути разом як пара покищо.
Латексне альтер ЕГО• 07 ноября 2024
капец, он вам в открытую говорит, что не хочет с вами отношений, а вы на него вешаетесь
Вільний митець• 07 ноября 2024
ви ще дитина і не розумієие що він правий
це старий дядько для вас
він вам підходить тільки як хтось хто навчить чомусь
вам потрібен ваш однлліток, студент
це старий дядько для вас
вам потрібен ваш однлліток, студент
Меня не звали• 07 ноября 2024
Он не видит вас вместе.
Используете его как способ улучшить себя... если он вас так стимулирует)
Зубожиння• 07 ноября 2024
Вас какое-то старое предло ни во что не ставит, а вы еще стараетесь себя менять?
Зараз все скажу
• 07 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
я просила його, якщо я настільки не вписуюсь в його світогляд та плани, то хай він заблокує мене і не спілкується зі мною.
Так, я дуже не хочу його втрачати і він був єдиним що мене тримало, коли у мене все почало падати вниз
ГейТуда• 07 ноября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Не тема, а якийсь сумбур 🤔
Просили ж у тролів трохи краще старатися. Це вони так практикуються
Зараз все скажу
• 07 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
він не старий
Зараз все скажу
• 07 ноября 2024
Ответ дляВільний митець
це старий дядько для вас
вам потрібен ваш однлліток, студент
це старий дядько для вас
вам потрібен ваш однлліток, студент
Я не студентка
Латексне альтер ЕГО• 07 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
зачем ему вас блокировать? вы всегда под рукой с преданным взглядом щенка и бесплатной писечкой, его все устраивает
Кидаю курити• 07 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Меня не звали• 07 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Это он не вписывается в ваш мир... и он это понимает.
Латексне альтер ЕГО• 07 ноября 2024
Ответ дляКидаю курити
отож)))
Зубожиння• 07 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
він не старий
Ну для 21 летней старый. Не тратьте время на него
Вільний митець• 07 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Я не студентка
яка різниця
я мала нв увазі когось студентського віку і світогляду
отой дядько через 10 років вже інсультником пузатим і бурчливим буде
Зараз все скажу
• 07 ноября 2024
Ответ дляЦикавенная
И давно вы вместе?
в березні познайомились
Я_не_аноним_100%• 07 ноября 2024
Ответ дляВільний митець
це старий дядько для вас
вам потрібен ваш однлліток, студент
це старий дядько для вас
вам потрібен ваш однлліток, студент
Зачем? Что бы пахать пол жизни зарабатывая на жильё?
Зараз все скажу
• 07 ноября 2024
я просто хочу, щоб ми були разом. проводили багато часу разом... як раніше.
мені зараз задоволення та радість приносить тільки ті моменти коли ми можемо провести час разом
Латексне альтер ЕГО• 07 ноября 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Какие у вас семейные проблемы, если ещё нет семьи?
у нее в семье какие-то проблемы, так понимаю, и на работе, а этот пердун еще и козью морду скривил из-за этого
Латексне альтер ЕГО• 07 ноября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
да не нужны вы ему, забудьте
Я_не_аноним_100%• 07 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
В какой семье и на работе? Ей 21, там ещё ветер в голове и гулянки.
Зараз все скажу
• 07 ноября 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
да не нужны вы ему, забудьте
чому тоді він не піде просто?
КонхфЭдкаТузик• 07 ноября 2024
Какой козел, извините… В может он с юмором? А вы зеркальте его - станьте дерзкой и отстраненной, самодостаточной. Но лучше будущее не стройте, встретите того, для кого вы будете принцессой.