Милота• 07 ноября 2024
Спросила у мужа напрямую, что он чувствует к ней. Промолчал. Что делать дальше?
Заметила , что у мужа будто бы какие-то шашни на работе с другой.
Задала вопрос прямо, он начал избегать этой темы.
Но если бы ничего не чувствовал, так бы и сказал, разве нет?
Файна цьоця• 07 ноября 2024
Не обязательно, может он ещё не разобрался,что чувствует. А может вы его на столько задолбали, что в принципе говорить с вами не хочет . Ну и вариант´влюблен так,что язык отнялся’, тоже возможен
Чемодан-Вокзал-Майами• 07 ноября 2024
Поговорите с этой девушкой,спросите какие у неё планы на вашего мужа,тем временем пишите всё на диктофон и дайте послушать мужу,если это бубет играть в вашу пользу.
Моська-слон• 07 ноября 2024
Надо было задать конкретный закрытый вопрос: У тебя есть чувства к этой девушке?
Тут только два ответа да или нет. А молчание - знак согласия :)
Милота
• 07 ноября 2024
Ответ дляМоська-слон
Так я вам это и написала только что
Я в дамках• 07 ноября 2024
Ответ дляOlivia 666
Может цену себе набивает,гамно.
Чтоб вы напряглись
а чого гамно? Он тут в темах, чуть що - то радять жінці ’бойовий розкрас’. таємничий вигляд, повернення додому з букетом
Милота
• 07 ноября 2024
Ответ дляПопразендовна
Автор, ну, закохався чоловік. І що далі?
Йти йому втопитися?
Вы что, издеваетесь?
Неправдиша• 07 ноября 2024
Ответ дляПопразендовна
Йти йому втопитися?
А що ви пропонуєте автору робити? Мовчати ніби нічого не сталось?
Неправдиша• 07 ноября 2024
А які у вас останнім часом були відносини? Що ви помітили чому так думаєте що щось відбувається??
Попразендовна• 07 ноября 2024
Ответ дляМилота
Вы что, издеваетесь?
Конкретне питання - що йому робити?
Попразендовна• 07 ноября 2024
Ответ дляНеправдиша
Перше - прийняти чоловіка, як живу людину, а не робота. І так, у нього можуть з´явитися почуття до іншої.
Питання - як далі йому діяти?
От автор і має йому це пояснити.
Питання - як далі йому діяти?
От автор і має йому це пояснити.
Неправдиша• 07 ноября 2024
Ответ дляПопразендовна
Питання - як далі йому діяти?
От автор і має йому це пояснити.
Питання - як далі йому діяти?
От автор і має йому це пояснити.
Йому то таке, як їй діяти, що ви конкретно пропонуєте?
Попразендовна• 07 ноября 2024
Ответ дляНеправдиша
Діяти ротом.
Говорити.
Привіт, Саша, я розумію, що ти закохався, блін, це неочікувано, що робити то будемо?
Говорити з чоловіком
Говорити.
Говорити з чоловіком
Попразендовна• 07 ноября 2024
Мій стаж сімейного життя невеликий, 18 років, були різні подібні ситуації.
Діяла на випередження.
Основне ротом діяти. Говорити і чітко озвучувати свою позицію.
Діяла на випередження.
Попразендовна• 07 ноября 2024
Ответ дляМилота
Вы что, издеваетесь?
А якої поради Ви очікуєте? Щоб порадили жінці зі сторони в цій ситуації?
Милота
• 07 ноября 2024
Ответ дляПопразендовна
Діяти ротом.
Говорити.
Говорити з чоловіком
Говорити.
Говорити з чоловіком
Та з чого ви взяли що він закохався
Попразендовна• 07 ноября 2024
Ответ дляМилота
Та з чого ви взяли що він закохався
З Вашої теми.
Не закохався?
То і слава Богу ☺️
Не закохався?
То і слава Богу ☺️
Моська-слон• 07 ноября 2024
Ответ дляМилота
Так я вам это и написала только что
Вы задали ему открытый вопрос. На открытые вопросы люди редко отвечают