120-120-120 (не худею)• Изменено 07 ноября 2024

Я не розумію

Зустрічались з хлопцем, почали жити і він каже, що я інша, що в мене характер який неможливо витерпіти, сваримось 24/7. Коли зустрічались все було дуже добре, побачення були одне краще іншого, а тут ніби підмінив обох. Що це?? Це ми звикаємо один до одного??? Побутові сварки?? Чи ми не підходимо один одному???
Сладкий лимончик• 07 ноября 2024
Квартира иво?

Міняйловна• 07 ноября 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Він мене не слухає. Тільки мати перемати матами поганяють. Я не знаю що з нами. Він собі кричить, я собі.🥱
От для чого таке дозволяти? Я терпіти не можу людей, які матюкаються. А якщо ще й на тебе, то це взагалі.
автор 120-120-120 (не худею) • 07 ноября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Квартира иво?
Моя!!!!
ничевока• 07 ноября 2024
У нас с мужем так. С первого дня все пошло не так. Уже пять лет живу. И только сейчас понимаю, что пора расходится.
Жалею что не сделала это в первый год брака.
Мамкиня доця• 07 ноября 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Може він зміниться. 2 місяці термін 😢 та і я б уже хотіла дитину. Він мені подобається, в ліжку у нас все норм, а от якісь дрібні побутові речі поділити не можемо...
Скіко палок може?
Пані з калабані• 08 ноября 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Але я вагітна, вчора дізналась 🤰
Аборт.
Пані з калабані• 08 ноября 2024
Почему над вашим вопросом смеются?Не понимаю...
От этого же никто не застрахован!
Автор,я считаю,что вам нужно сделать аборт и дальше жить своей жизнью,без этого человека.
Наличие у него полового член а ещё не свидетельствует о том,что он настоящий мужчина.