Завтра не пью• 08 ноября 2024

Допоможіть розшифрувати сон

Дівчатка, допоможіть розшифрувати сон.
В нас є приватний будинок, там восени і взимку ніхто не живе.
І ось мені наснилось, що ми з чоловіком туди прийшли і навколо повно кошенят. Чоловік каже, що підкинули і що ми будемо робити. Це з їх треба стерилізувати всіх, щоб далі не плодились. А біля столу стоїть клітка. Я її взяла, а там повно хом´яків різних - сирійських і джунгарських. Я кажу, що ми будемо з ними робити. В результаті хом´яки розбіглись і їх почали ловити кошенята.
Як_наготую...• 08 ноября 2024
Боже, навіщо ковирятися в снах?
От що це вам дасть?

автор Завтра не пью • 08 ноября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Боже, навіщо ковирятися в снах?
От що це вам дасть?
Для мене це поганий сон, бо гризуни. Як гризуни сняться то завжди скандали і неприємності. А тут хом´яків поїли кошенята, то може пронесе і не буде ніяких конфліктів.
Аnnеt• 08 ноября 2024
я вам скажу - столько хлопотов, столько хлопотов
Глубоководная селедка• 08 ноября 2024
Кошенята - клопоти.
Але чому Ви впевнені, що це реально щось означатиме ? Більшість снів порожні. Просто відображення роботи мозку протягом дня.
Як_наготую...• 08 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Боже, у вас яка освіта?
Мамин тріль• 08 ноября 2024
И чё было переться туда с мужем, сидели бы в квартире а теперь все
Аnnеt• 08 ноября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Боже, у вас яка освіта?
Хогвартс Когтевран
Хочу на Балі• 08 ноября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Боже, у вас яка освіта?
А до чого тут освіта? Я знаю, якщо мені насниться, що купую тарілки - будуть гості. Раніше взуття до чоловіків снилося.
Як_наготую...• 08 ноября 2024
Ответ дляХочу на Балі
Наявність вищої освіти в людини зменшує вірогідність подібних питань

КучМала• 08 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
купа мілких і ще менших проблем, не хвилюйтеся, це всього лише сон
Хочу на Балі• 08 ноября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Якщо в мене віщі сни, значення яких вже неодноразово підтверджено, то ніяка освіта на це не впливає.
Як_наготую...• 08 ноября 2024
Ответ дляХочу на Балі
😂😂😂😂😂😂будь який сон можна зробити віщим
Ви знали про це?
Крихітка на всі• 08 ноября 2024
С четверга на пятницу, сны обычно сбываются.
Обозначение:
Неурядицы в жизни перекроют какие-то приятные перемены, которые должны произойти.
Автор, чтобы не происходило, пусть этот Ваш сон, будет всего лишь сном.
автор Завтра не пью • 08 ноября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Кошенята - клопоти.
Дякую.
Зазвичай в мене з четверга на п’ятницю сни збуваються, є ряд снів які я вже вмію тлумачити. Як би то було просто гризуни, то до скандалу. але їх поїли кошенята, то думаю може не все так погано.
На роботі зараз дуже багато проблем. Людни ще однієї нема, я вже більше місяця в нелюдській напрузі.
автор Завтра не пью • 08 ноября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Обозначение:
Дякую
Hench• 08 ноября 2024
Розшифрував, буде дощик.
Як_наготую...• 08 ноября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Обозначение:
😂😂😂😂😂😂😂