Мій не такий• 08 ноября 2024

Не поділяю тотального захвату від цього виконання.

Не клеяться ці викрутаси з «високим мистецтвом»
Наче стендап з окрестром. Але люди з захваті
Поясніть, чим класне це поєднання?
Майстерність вражаюча, класика без коментарів, а сміх в залі тут не альо
Бутерброд и я• 08 ноября 2024
Мне понравилось.
ПешитеБесАшипок• 08 ноября 2024
Автор, согласна с Вами
Барбітта• 08 ноября 2024
Вы и не должны понимать. В мире музыки высокая конкуренция, талантливых исполнителей тысячи. И они могут всю жизнь быть вторыми скрипками в оркестре. Вот и ищут способы заявить о себе. У этих девушек получилось.
Аnnеt• 08 ноября 2024
вы чего такая серьёзная? это же прикол. кому сдался просто Вивальди? приелось.
автор Мій не такий • 08 ноября 2024
Ответ дляБарбітта
Так, вийшло креативно
Але Мені наче глумитися над Вівальді
Ок Моцарта там хоч веселенька мелодія (я далека від музики)
Ще і композиція Вівальді «не располагает» до хіхоньок з хаханьками.
Це я про свої рамки пишу. Я не узагальнюю, бо народ в захваті. То ж це круто однозначно. Але моє сприйняття це наче поглумитися
Муркошечка• 08 ноября 2024
Ну так і є. Тут захват не від виконання, воно стандартне, а від гумористичної подачі. Це більше для людей, які не люблять класичну музику для її популяризації.
Аnnеt• 08 ноября 2024
Ответ дляМій не такий
Так, вийшло креативно
Але Мені наче глумитися над Вівальді
автор, хочется проверить ваши взгляды, чисто любопытно. вам это как? норм или повод поворчать?
ГонУрова дівка• 08 ноября 2024
Напомнило мне наш форум, всё как на Советчице.
И когда читаешь комментарии, выглядит такое же красивое общение, будто все с друг другом с раннего детства знакомы.
Барбітта• 08 ноября 2024
Ответ дляМій не такий
Так, вийшло креативно
Але Мені наче глумитися над Вівальді
Для Вас существуют филармонические залы и классическое исполнение по канону.
А вот недавно• 08 ноября 2024
Тому що середній зріз музикального смаку суспільства - ось.

От і доводиться шукати незвичні форми для того, щоб ’піпл хавав’.

Бутерброд и я• 08 ноября 2024
Ответ дляМій не такий
Так, вийшло креативно
Але Мені наче глумитися над Вівальді
А если посмотреть на это так, что они пытаются популяризировать классику?
З родзинкою• 08 ноября 2024
Класно, дякую що показали В світі професійних музикантів цей твір Вівальді це як попса. От вони з ним трохи і погралися, доволі весело вийшло. Я сама трохи граю на фортепіано, чоловік професійний піаніст, діти вчаться в музикалці. Нам всім сподобалось )
Аnnеt• 08 ноября 2024
Ответ дляБутерброд и я
нет! никаких хиханек да хаханек! не допустим глумление над классикой! даёшь исполнение нота в ноту!
автор Мій не такий • 08 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
https://youtu.be/lydhuYRq7mI?si=OQ-_M2Tngf3HUF7b
Ну це для жінок і тільки.
Тут однозначно)
Завжди нам вдовблювали, що чоловіки - кращі композитори, художники, модельєри, повари, письменники і тд
У всьому вони кращі. А от і ні!
Бувають ніші де їм взагалі не місце
автор Мій не такий • 08 ноября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Цікаво було почути людей, які мають пряме відношення) дякую ❤️
З родзинкою• 08 ноября 2024
Ответ дляМій не такий
Ну це для жінок і тільки.
Тут однозначно)
У всьому вони кращі. А от і ні!
Бувають ніші де їм взагалі не місце
Як ви терпите чоловіків в фігурному катанні, балеті і бальних танцях?
Аnnеt• 08 ноября 2024
Ответ дляМій не такий
Ну це для жінок і тільки.
Тут однозначно)
У всьому вони кращі. А от і ні!
Бувають ніші де їм взагалі не місце
ясно-понятно. это тоже не альо. для вас альо только когда чинно, строго и по протоколу.
автор Мій не такий • 08 ноября 2024
Ответ дляА вот недавно

https://youtu.be/ekr2nIex040?si=7R0HVr8stcNFXu8g
Вище писали те ж саме, але саме з вашого коменту до мене чіткіше дійшло)
Дякую
Тепер зрозуміло)
Аnnеt• 08 ноября 2024
Ответ дляА вот недавно

мне этот пример больше нравится

автор Мій не такий • 08 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
Так, я така)
Хоча в моді в мене навпаки розширені рамки. Подруги часто кидають в чат «ой, що за нова мода. Треш, я таке не одягну»
А я ніколи не кажу ніколи що до моди.
Після надивленості мені подобається і я дуже люблю все нове, свіже.
А от в музиці чи фігурному є рамки
Бутерброд и я• 08 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
Ой, это и для меня слишком креативно
автор Мій не такий • 08 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
мне этот пример больше нравится

https://youtu.be/pK7UZ-IRrlM?si=_YVdn1NWpMMg3SoF
Кров з очей і вух одночасно😂
Аnnеt• 08 ноября 2024
Ответ дляБутерброд и я
Ой, это и для меня слишком креативно
а мне понравился.
З родзинкою• 08 ноября 2024
Ответ дляМій не такий
Жарт ще в тому, що ’Пори року’ це саме ’концерт’, тобто така музична форма де якби відбувається змагання, протиставлення груп інструментів, чи солюючого інструменту проти всіх інших. От вони це протистояння тут гіпербалізували.
ОливьЕЖечка• 08 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
Мне почему-то начали прям нравиться такие мужчины. Наверное, я гей в теле женщины.
Аnnеt• 08 ноября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
исполнение вообще не главное. там главное молодые, сексуальные девицы, которые выдают некий перформанс. люди не музыку слушают, а смотрят на красивых женщин.
Retu• 08 ноября 2024
Классно. Не скучно
Міс Всесвіт• 08 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
Тут чисто мое мнение - костюм все же должен быть другой, не женский. И снимать баллы за ошибки так же как и с девушек (их было предостаточно), не делая скидки на необычность. А вообще я только за. Женщины вряд ли могут сравниться с мужчинами по силе в спорт.гимнастике, а в художке вполне могут участвовать все вне зависимости от пола.

Просто как хайп - да, мне было приятно посмотреть. Он старался и смелости не занимать
Міс Всесвіт• 08 ноября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Пам´ятаю відео ’музика, яку ненавидять грати піаністи’. Бо більшість хоче одного й того самого
Мольфарочка• 08 ноября 2024
А как ещё можно привлечь внимание зрителя? Это поп певица может сиськи вывалить или жопу. А классикам как быть? Вот и удивляют как могут
Таких много на самом деле. Мне не нра, но может просто настроение у меня не то