Амбасадор щастя• 08 ноября 2024

Астрологи подскажите пожалуйста

Северный Узел и Южный узел в натальной карте меняет свое положение или же постоянно в одном и том же знаке?
Мила 26• 08 ноября 2024
Натальная карта - это положение планет, астероидов, фиктивных точек и проч. в конкретный момент времени, времени рождения человека. Всё. Этот момент в эту минуту зафиксировали.
А дальше все они движутся, меняют положение, но это уже транзиты

Мадам Подлинник• 10 ноября 2024
Не змінює. Завжди в одному й тому самому знаці і домі в натальній карті.
автор Амбасадор щастя • 11 ноября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Підкажіть будь ласка, якщо у чоловіка Північний вузол в Діві , а в мене в Тільці , то це погано?
Мадам Подлинник• 12 ноября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Ні, чому ви так вирішили?))) Це просто значить, що в цьому житті чоловіку потрібно освоїти енергії Діви, а вам Тельця)) От і все. Два земних практичних знаки)
Мадам Подлинник• 12 ноября 2024
Що справді погано - то це ваша тривожність. От з нею потрібно працювати - подивитись на стан місяця і трохи над цим попрацювати.
автор Амбасадор щастя • 12 ноября 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Дякую 🙏 це дійсно так 🥰