Сьогодні, 8 листопада, у Запоріжжі День жалоби за загиблими від вчорашнього обстрілу обласного центру армією РФ. Цинічний ворог забрав життя 9 цивільних людей, зокрема 1-річного хлопчика
Хтось ще хоче миру із тими ,хто його принципово не бажає?
Ответ дляProstoKoschka
Удалено администрацией...
Ви не помітили по моїй темі,що я нікого і нікуди не посилала ?
Тільки мене посилають
Ответ дляnabludatel
Яка ви добренька. ’Заморозка’. А те що рашка внесла внесла Запоріжжя і свою конституцію і наполягає на передачі його під свій контроль. А там зараз живе разом з переселенцями біля мільйона людей. Що нам робить?
А так чекати, коли рознесуть вщент Запоріжжя, тоді що вам робити??Ви думаєте, мені легко у Харкові? То що у місто каби летять, то одне, а оті канонади з Липців та Казачки, кожен той бух - то вбиті наші хлопці, а воно зовсім не зупиняється.На місті мого будинку під Вовчанськом котлован від фабу, і я николи туди не повернусь. Що нам всім робити, жити так все життя?
nabludatel• 08 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Запитайте маріупольців ,як їм гарно жити коли буряти гвалтують їх школярок,а в поліцію то не подаси за це ,бо поліція рашинська вони не приймають таких заяв
В Мелітополі теж саме.
Стрекоза любви• 08 ноября 2024
Якщо будуть домовленості на основі Стамбульських - скорочення армії, скорочення виробництва, рос мова державна, в Україні їх росгвардія нереальною чисельністю то, на жаль, багатьом доведеться виїжджати.
Але є хороші новини, колись можна буде повернутися, бо раша точно розвалиться, максимум років через 10.
Ответ дляOlvia1987
Це смішно
А звідки в нас воюють чеченці?
Смішно?
Ответ дляwer-inn
А что тогда будет куда ребьёнка деть? Сейчас некуда, а вот тогда будет куда)
Тоді на тата
ProstoKoschka• 08 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Тільки мене посилають
Не помітила. Бо по вашій темі і так ваша позиція зрозуміла
nabludatel• 08 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Бачите,яка ви добренька за рахунок чужих життів.Саме за їх рахунок ви живете і працюєте.І лікарняний маєте.
Так що там щодо вашого дому?
До речі, де він? Мабуть далеко від фронту і ви не боїтеся в окупацію до рашиків потрапити.
nabludatel• 08 ноября 2024
Ответ дляJul-Ap
Вы, действительно, не узнаете этого пользователя?
Отдаст и ваш, и мой, и свой.
там родины -сэсэрэ.
А Украина так, недоразумение на руинах.
Отдаст и ваш, и мой, и свой.
там родины -сэсэрэ.
А Украина так, недоразумение на руинах.
Та впізнаю.
Вона мене раніше в схожій темі посилала на соціал. А квартиру мою, роботу, школу моєї дитини, все залишити руським.
nabludatel• 08 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Ну ви ж посилаєте других людей.Чому вас не можна?
Так що там з вашою нерухомістю? Залишите руським?
Ответ дляOlvia1987
Я отправляю только тех,кто хочет воевать чужими руками.
Куда ещё идти советчицам?
Оперировать?
Людей судить?
Ресурс профессиональных военных и силовиков, которые бюджетные деньги за защиту получали годами и десятилетиями и боевые 3 года, уже исчерпан?
Оперировать?
Людей судить?
nabludatel• 08 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Навіщо руським мій дім?Він небагатий
Ух ти. Ваш дім не можна чіпати.
А доми мільйона запорожців - можна.
Клас!
А доми мільйона запорожців - можна.
Клас!
nabludatel• 08 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
У маріупольців є вибір.Вони можуть виїхати і в Європу і в Україну.
Ось ваша улюблена порада: всім українцям виїхати, щоб не заважати руським.
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляnabludatel
Не переживайте
Никто кацапне Запорожье не отдаст!
Держитесь
Никто кацапне Запорожье не отдаст!
Держитесь
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляJul-Ap
Отдаст и ваш, и мой, и свой.
там родины -сэсэрэ.
А Украина так, недоразумение на руинах.
Отдаст и ваш, и мой, и свой.
там родины -сэсэрэ.
А Украина так, недоразумение на руинах.
Да
Я не понимаю сколько скринов постить уже.чтобы пользователи политоты запоминали кацапов и ждунов.которых что только не веселит в зависимости от темы