Сьогодні, 8 листопада, у Запоріжжі День жалоби за загиблими від вчорашнього обстрілу обласного центру армією РФ. Цинічний ворог забрав життя 9 цивільних людей, зокрема 1-річного хлопчика
Хтось ще хоче миру із тими ,хто його принципово не бажає?
nabludatel• 08 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Взагалі то в темі автора йдеться про вбивство руськими 1.5 річного хлопчика і його мами. І ще 8 інших запорожців, серед яких медпрацівників місцевого онкодиспансеру. Я вчора бачила як ці каби летіли. Вони управляємі. Вчора вони летіли в бік мого району, а потім змінили вектор руху. Тобто їх спеціально скеровували на онкодиспансер і приватний сектор.
Тема про вшанування памяті вбитих руськими людей.
А місцеві матрьохи влаштували маніпуляції на їх смертях.
Ответ дляProstoKoschka
Не прикрывайтесь ребенком. Кто хочет, идет. Вы ж сами написали, что пойдете, если женщин призывать начнут. Значит есть вариант, куда ребенка деть. Папе оставьте, например
Папа без робити за що буде забезпечувати дитину?
Ответ дляdiana32
Ааа, началось! У меня дети и месячные! Я непиду
Так ви ідіть , якщо немає дітей
Мамина черешня• 08 ноября 2024
Ответ дляwind-d470
так может надо самим просить ?в чьих интересах?
Удалено администрацией...
nabludatel• 08 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Боюсь.Буду вирішувати проблеми по мірі їх надходження
За мій рахунок будете вирішувати?
Думаєте путін ковтне Запоріжжя і заспокоїться?
Це вже було. Ніхто не воював за Крим, Донецьк і Луганськ. путін вирішив, що йому мало.
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Ну так выезжайте на кацапстан. Кто Вас не выпускает?))))
Ответ дляOlvia1987
Я отправляю только тех,кто хочет воевать чужими руками.
Так біжіть кланяйтесь в ноги російському сатані
Ответ дляnabludatel
За мій рахунок будете вирішувати?
Ну и что вы предлагаете?. Ну не хочет никто воевать, НИКТО-НЕ ХОЧЕТ. Какие варианты?
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляnabludatel
Это кацапня специально зафлуживает тему и смещает с кацапов их отвественность.
Гной.что с них взять
Ответ дляnabludatel
Я з передмістя Миколаєва взагалі не виїжджала.І теж багато чого бачила. Повторення побаченого не хочу.
Мамина черешня• 08 ноября 2024
Ответ дляwind-d470
и матрехой назовут..их борьба..
на самом деле, почему люди не могут иметь свои мнения, непонятно
И это мнение заканчивается баном, увы
Ответ дляwer-inn
Думаю, что многие готовы будут идти, есть что предъявить)
Тобто бурятам чи що пред´явити українцям ,бо їх послала росія нас вбивати?
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
А украинцы напали на вас.да?))))
Не.ну в учебниках своих вы так и написали уже и засираете этим мозг на оккупированных территориях уже украинским детям в заложниках
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляwer-inn
Почему мужик не на фронте? Там хорошая зп. Вы на фронте будете прилично получать . до 100 000 платят
А почему вы не на майдане?))))
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляwind-d470
Удалено администрацией...
Я причем тут к кацапскому гною-маньякам?)))
Киев_Елена• 08 ноября 2024
Ответ дляwer-inn
так мы вроде как только и делаем что третий год просим...
Денег чтоб больше украсть…
Мамина черешня• 08 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 08 ноября 2024
Ответ дляwer-inn
Удалено администрацией...
Ну видите как легко на крюк ловить антимайдан и ждуних)))
Эх)))))