Результат:
вже голосів:
48 (51.61%)
Погодиться
45 (48.39%)
Пошле
Ответ дляSombra
Озвучите план Трампа?
Заморозка по лінії фронту думаю, Україна нікуди не вступає. Але хз які гарантії вони можуть дати
Ответ дляOnyx83
Рашня не соблюдала никаких договоренностей никогда. Ещё Бисмарк прямо сказал давным-давно, что бумагу даже марать не стоит. Извините, но я со скепсисом про все гипотетические договорняки с ними. Если только одна сторона их будет соблюдать - то все до ж@пы.
Знаю, але питати нас думаю не будуть
Стрекоза любви• 08 ноября 2024
Ответ дляnavariya
Ми потрібні США?
Так. Як мінімум самолюбство Трампа не дозволить йому закінчити війну на умовах путлєра. Бо всі розуміють, що це відвертий програш.
ТОРТУРИ, ВБИВСТВА, ГВАЛТУВАННЯ...
...Є звичайнісіньким явищем у окупованих Луганській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях України.
І мені ДИКО, що є тисячі українців, які ладні віддати наші землі...щоб закінчилася війна.
Їм байдуже на українців, які лишилися в окупації?
Віддамо...
І за кілька місяців ТОРТУРИ, ВБИВСТВА І ГВАЛТУВАННЯ будуть у Черкаській, Вінницькій чи Житомирській областях.
Як на мене, це не українці...
Усім добра...
Віддамо...
Як на мене, це не українці...
Усім добра...
Aksinia 111• 08 ноября 2024
План Трампа ещё не озвучен, это всё предположения, а вот план х..ла , давно уже определён и не единожды озвучен и понятен .
’Нові кордони України залежатимуть від динаміки подій, що відбуваються, і думки жителів «історичних територій росії», — Хуйло’
’Российский диктатор владимир путин считает, что якобы Украина расположилась на ’исторических территориях’ РФ.
Источник: Путин на встрече с так называемыми ’военкорами’, передают российские СМИ
Прямая речь: ’Почему они (украинцы - УП) за наш счет должны жить и на наших исторических территориях? ’
Диктатор опять все переврал в истории. Заявил, что Украина якобы возникла только в 1922 году, после того как Ленин ’с какого-то перепуга’ отдал ей ’русские земли’.
Aksinia 111• 08 ноября 2024
’Польський президент Дуда найближчим часом вилетить до США, на зустріч із Дональдом Трампом, - Wyborcza
Зустріч відбудеться на заході у маєтку республіканця у Флориді. Очікується, що там також буде Орбан.’
Я так понимаю, Орбан будет представителем х..ла.
Ответ дляAksinia 111
Напевно так
Мелитрисса• 08 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Дебил. Типа он не знает мысли жителей ’исторических территорий’, пошел на х.., вот и все мысли. Если бы все от наших мыслей зависело... Типа он войска выведет, если мы хотим чтобы они свинтили. До сих пор не понимаю как можно так нагло врать, на черное говорить белое.
Anastasiya-f052• 08 ноября 2024
Не погодиться. Нащо йому зараз зупинятись в самий розпал. І як Трамп його змусить?
Не для того вони корейців залучали щоб одразу все згорнути.
Natal_ka91• 09 ноября 2024
Погодиться якщо особисто буде йому вигідно. Чи виторгує щось. Чим це для України повернеться - можна тільки здогадуватися((, але в будь-якому випадку лиш би це зберегло життя