Тантрический кекс• 09 ноября 2024
Чи варто взяти парфум без затесту?
Чи варто взяти без затесту і який аромат? Дякую
Результат:
вже голосів:
15 (55.56%)
Армані
8 (29.63%)
Результат
4 (14.81%)
Ланком
Угадайс• 09 ноября 2024
Армані хороший-солодкуватий, але не приторний, стійкий в міру. Маю такий, купляла коли тільки зʼявився, не тестила
Тантрический кекс
• 09 ноября 2024
Я хочу солодкий на холодну пору і щоб був шлейф, колись тестила і сі і трезор но не іменно ці
Тантрический кекс
• 09 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Хочу результат посмотреть. Куда нажать?
Забула
Швидкоруч• 09 ноября 2024
Перші тестила, нічого особливого. Другі подарували, не змогла носити, душні
Летюча помилка• 09 ноября 2024
если в целом, вы такие ароматы носите - берите, что угодно
я никогда не покупаю парфюмерию без затестов
Диви яка я пава!• 09 ноября 2024
Тільки тестити. Взяла собі сі інтенс всліпу. Начиталася класних відгуків.
Моє перше враження - що я потрапила у дитинство і нюхаю бабусину косметику)) Суміш чи то червоної москви, чи то якогось іншого тодішнього одеколону і помади того ж часу. Поки відставила, стоїть відпочиває. Через декілька днів через коробку запах такий і нічогенький. Сподіваюсь, і парфум мені буде подобатися, треба трошки зачекати.
Крию матом страшно• 09 ноября 2024
Не знаю как армани, но у ланком точно шлейф будет. Мне вообще нравится линейка трезор, себе купила тот, что в высоком флаконе, пахнет черной смородиной. На зиму супер, решила поностальгировать.
Скокмоно - стокнуно• 09 ноября 2024
Оба масс-маркет , который позиционируется как люкс.
От люкса там только цена ( в основном в цену входит реклама)
А само качество на уровне масс
В базе химозное абсолю
А само качество на уровне масс
В базе химозное абсолю
Алина-1240• 09 ноября 2024
Вынюхивать все надо,мне трезор бабушатней почему то пахнут,устаревшей сладкой бабушатней.хотя гурманику люблю
Швидкоруч• 09 ноября 2024
Ответ дляТантрический кекс
Карліна ерера гуд герл, еллі сааб герл оф нау
Тантрический кекс
• 09 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Кароліну маю , другий не тестила, дякую