Творческий типаж• 09 ноября 2024
У вас что-то изменилось в отношениях после свадьбы?
или нет?
Стрибну в гречку• 09 ноября 2024
Вообще ничего, мы и так вместе жили. Изменилась только моя фамилия
Тримбулька• 09 ноября 2024
Нічого. Можливо, подарунки стали ще дорожчими) бо дружина і дівчина, все- таки, різні речі.
Морская свинка• 09 ноября 2024
Після одруження, взагалі, нічого не змінилось.
Через 5 років після одруження народила дитину, яку планували. От тут вже змінилось.
Чоловік розпустив хвоста, бо я від нього в декреті залежала.
З виходом на роботу знову стала незалежною, впевненою в собі. Чоловік знову цінує.
Висновок : чоловіки не цінять зручних жінок, які від них залежать, які намагаються їм догодити.
Карамелька• 09 ноября 2024
Через годину після розпису посварилися через туалетний папір )))) До цього майже рік жили громадянським шлюбом.
Бла бла бла• 09 ноября 2024
Ответ дляМорская свинка
не всі такі, я не працюю пару років, і це не декрет, то ніяких подібних змін у ставленні до мене. Надіюсь скоро вийду на роботу
Гостра на язик• 09 ноября 2024
нічого не змінилось, до весілля жили разом 1.5 роки. достатній термін шоб базово розуміти чи варто виходити заміж чи ні. звісно шо цілковито за такий термін людину не вивчиш, бо іноді через 10-20 років вилазять якісь приколи, часто вікові. але червоні прапорці видно майже одразу, просто не всі їх хочуть бачити
Гостра на язик• 09 ноября 2024
Ответ дляМорская свинка
ви б теж не дуже цінили чоловіка який не працює)
Морская свинка• 09 ноября 2024
Ответ дляГостра на язик
2 роки жінка в декреті може побути. Дитина ще дуже мала, щоб її кудись віддавати.Перед тим я весь час працювала. Тим паче всі побутові справи повністю на мені були. Бабусі далеко, а чоловік на роботі, тому навіть з сином гуляла лише я.
Але коли зібралася на роботу, то він не хотів пускати, бо йому так зручно було. В перші місяці скандали влаштовував, що я не все встигаю, щоб сиділа вдома.
Для себе вирішила, що скоріше з чоловіком розлучусь, ніж вдома засяду.
Ті 2 роки декрету мені запамʼятались і другу дитину не хочу.
А Я Самая Самая• 09 ноября 2024
После свадьбы нет.
Брак познается в декрете. После декрета - да. В худшую сторону и сильно.