Ждун с Нибиру• 09 ноября 2024
інгаляції, що купити?
щоб помʼякшити давлячий сухий кашель від горла не проходить після застуди
лікар писала Лорде але дорогий і чи ж сенс?
МинерАлочка• 09 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Боржомі для помʼякшення саме те, дихати через небулайзер
Боржомі набряк не знімає, а навпаки покращує відкашлювання. Що ви радите?
Кросівки оригінал• 09 ноября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Про набряк ні слова в стартопіку, ви Боржомі не купуйте якщо в вас набряк )
МинерАлочка• 09 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Сухий кашель - означає набряк.
Якби автор написала, що вологий, але погано відходить слиз, то так, боржомі доречно.