Невидимка Майя• 09 ноября 2024
Хто зміг реально полікуватися чи здати аналізи по направленням нсзу?
Всім привіт!
Кому вдалося записатися по направленню на аналізи в Синьово чи іншу лабораторію?
Як записують на дослідження типу узі, МРТ
?
Взагалі це можливо у повному обсягу направлення?
Дали дитині направлення на ряд аналізів.
Перед операцією, плановою у госкліниці.
Я пробувала замовити в Синьово, то тільки по 2 позиціям можливо. На 650 грн.
Все інше за гроші, близько 2300 грн.
В поліклініках такого не роблять.
Це скрізь так?
?
Перед операцією, плановою у госкліниці.
Все інше за гроші, близько 2300 грн.
В поліклініках такого не роблять.
Це скрізь так?
Дай подивлюся• 09 ноября 2024
За анализы не скажу, делала рентген по направлению уже 6 раз, все ок и бесплатно. Записывалась по телефону. Ну и столько же раз была бесплатно у врача по направлению
Дама-мадама• 09 ноября 2024
Що там за аналізи,що в поліклініках не роблять?
По направленню на МРТ черга, до сраки те направлення.
Запароленое одеяло• 09 ноября 2024
Без питань сдавала аналізи в csd. Подивіться на сайті, там є перелік, що вони виконують по нсзу. Раніше була жива черга, зараз треба записатись.
Узі мала направлення, але робила за кошти, бо великий запис і чекати довго, але є безкоштовно
Бжоли-бандерівці• 09 ноября 2024
Мне недавно в Синево сделали 3 анализа, общая сумма которых была что-то 1600 грн. Бесплатно.
Дама-мадама• 09 ноября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Рентген можна зробити в будь-який поліклініці, де є місце.
Невидимка Майя
• 09 ноября 2024
Ответ дляДама-мадама
Біохімія не роблять , там мені сказали в дитячій поліклініці. Київ, Троя.
Раніше робили
Кумася• 09 ноября 2024
Муж моей тети делал МРТ по направлению. Записался за 7 месяцев в очередь
Семейный, который выдал направление, сразу назвал больницы, где делают бесплатно. На тот момент их было две в Киеве
Правильно_Валерчик• 09 ноября 2024
Автор, моему ребёнку биопсию после операции в ГОС лаборатории бесплатно не сделали. По направлению.
Поэтому анализы перед, которые нельзя сделать бесплатно- не удивляют(
Дама-мадама• 09 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Раніше робили
В нас дві дитячих. Ви в обох питали?
Сімейний мав сказати, де можна зробити безкоштовно
Невидимка Майя
• 09 ноября 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
що роблять по нсзу, те лікар і дає.
Щось несанкціонне, що не в списках від нсзу система не пропустить.
А в лабораторіях кажуть що так як нема повного фінансування, то тільки пару позицій з направлення можна. Це Синьово.
На сайті коли вводиш номер направлення, то пропонують вибрати тільки 2 позиції зі всього направлення
Кумася• 09 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Раніше робили
Оно
Мне сказали, что у нас (Троя), даже зубы детям бесплатно лечат по записи
Невидимка Майя
• 09 ноября 2024
Ответ дляДама-мадама
В нас дві дитячих. Ви в обох питали?
Сказав що роблять Зак, сеча, що загальна, кал. Все
Невидимка Майя
• 09 ноября 2024
Ответ дляКумася
Оно
Да?
Де?
І що? Дійсно лікують?
Де?
І що? Дійсно лікують?
Невидимка Майя
• 09 ноября 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
В ксд здавали все що в направленню було?
Весь список?
Джонсонюк• 09 ноября 2024
я роблю безкоштовно рентген, узд 2 вида по жіночі, гастроскопію, колоноскопію, мамографію. зак, зам, холестерин і глюкозу. все інше просто ще понадобилося
Невидимка Майя
• 09 ноября 2024
Ответ дляДжонсонюк
А узі де нашли? Довго чекати?
Точная копия плова• 09 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Раніше робили
Я недавно оперувалася.
В переліку була біохімія - безкоштовно.
Пліткарка• 09 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Раніше робили
В сінево на сайті справді видає обмеження, 2 показники в місяць.
Загалом і не всі аналізи нсзу покриває, там обмежений перелік показників. Тобто сумнівна економія, бо наприклад аналіз на 260 здала безкоштовно, а решту на 1500 грн вже платно, бо їх не покриває нсзу.
У вас ж направлення в хелсі? Там є функція пошуку клініки, де можна здати. Наприклад мені сімейна колись видала список направлень, один з яких робили тільки у одній віддаленій державній клініці міста.
Так само як на феритин в звичайній державній поліклініці здати не можна, а в поліклініці при гематологічній лікарні можна (я не про Київ).
Точная копия плова• 09 ноября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Біобсія ніколи не була безкоштовною.
Невидимка Майя
• 09 ноября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Я недавно оперувалася.
В переліку була біохімія - безкоштовно.
А де робили?
Правильно_Валерчик• 09 ноября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Біобсія ніколи не була безкоштовною.
Как это не была? В 2020 году ребёнку её в этой же лаборатории делали бесплатно
Дама-мадама• 09 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Ескулаб, CSD, Смартлаб
Тут спробуйте
Або дзвоніть на гарячу лінію МОЗ і жалійтесь.
Тут спробуйте
Точная копия плова• 09 ноября 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я здавала з 2004 року - завжди платно.
Ло Шарик• 09 ноября 2024
Анализы сдавала в гос или по записи в синево но там не все. УЗИ можно но долго ловить, мрт анреал
Невидимка Майя
• 09 ноября 2024
Ответ дляПліткарка
Дякую. Пошукаю по направленню де ще можна
Правильно_Валерчик• 09 ноября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Я здавала з 2004 року - завжди платно.
Я не знаю, где вы сдавали платно. После операции по направлению врача биопсия детская была бесплатно в 2020 году. А в конце 2023 - уже платно
мегамоСГ• 09 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
що роблять по нсзу, те лікар і дає.
вибачте, але чого ж синьово? Синєво ж наче? ну ладно, Синево, але Синьово??? це вже ту мач)