Невидимка Майя• 09 ноября 2024
Хто зміг реально полікуватися чи здати аналізи по направленням нсзу?
Всім привіт!
Кому вдалося записатися по направленню на аналізи в Синьово чи іншу лабораторію?
Як записують на дослідження типу узі, МРТ
?
Взагалі це можливо у повному обсягу направлення?
Дали дитині направлення на ряд аналізів.
Перед операцією, плановою у госкліниці.
Я пробувала замовити в Синьово, то тільки по 2 позиціям можливо. На 650 грн.
Все інше за гроші, близько 2300 грн.
В поліклініках такого не роблять.
Це скрізь так?
?
Перед операцією, плановою у госкліниці.
Все інше за гроші, близько 2300 грн.
В поліклініках такого не роблять.
Це скрізь так?
Свисток ля-минор• 09 ноября 2024
Ответ дляДай подивлюся
За анализы не скажу, делала рентген по направлению уже 6 раз, все ок и бесплатно. Записывалась по телефону. Ну и столько же раз была бесплатно у врача по направлению
Я і мрт робила дитині за направленням безкоштовно
Джонсонюк• 09 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
А узі де нашли? Довго чекати?
узд там же в поликлиниці. черга - місяць
Невидимка Майя
• 09 ноября 2024
Ответ длямегамоСГ
вибачте, але чого ж синьово? Синєво ж наче? ну ладно, Синево, але Синьово??? це вже ту мач)
По приколу)))
Одних фіг як воно зветься, воно аналізи не робить у повному обсязі ((((
мегамоСГ• 09 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
По приколу)))
ох) вам по приколу, а у мене око сіпається)))
Невидимка Майя
• 09 ноября 2024
Ответ длямегамоСГ
)))
Я печалюсь що треба на типу безкоштовно купу грошей((
мегамоСГ• 09 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
)))
Понимаю. Я делала ферритин в Синево по направлению врача. Бесплатно. Но это было более полугода назад.
Невидимка Майя
• 09 ноября 2024
Ответ длямегамоСГ
Я читаю на форумі що всі по направленням і дослідження проходять і всі аналізи на великі суми.
І досить швидко. Як прийшлось , то нічого нема(
Думаю чи я щось не доганяю, чи що
мегамоСГ• 09 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Думаю чи я щось не доганяю, чи що
Выше кто-то писал что в хелси можно поискать где именно можно сдать, попробуйте поклацать приложение.
Невидимка Майя
• 09 ноября 2024
Ответ длямегамоСГ
Ага.
Подивлюся
Запароленое одеяло• 09 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Думаю чи я щось не доганяю, чи що
Так ви не доганяєте. Бо дійсно можна пройти аналізи і безкоштовно.
Невидимка Майя
• 09 ноября 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Як?
Ксд пише що ліміти вичерпано, запису нема.
Синьово пише що виберіть із 7 показників біохімія крові тільки 2 і все.
Бо нема достатньо фінансування.
Підкажіть
Бо нема достатньо фінансування.
Підкажіть
Запароленое одеяло• 09 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Як?
Бо нема достатньо фінансування.
Підкажіть
Бо нема достатньо фінансування.
Підкажіть
Навіщо ви так перекручуєте назви лабораторій? Ксд, синьово????
Сіесді та сінево.
Я не знаю звідки ви. Але ось. Київ, лабораторій по місту багато. Перша, що відкрила на вулиці Марини Раскової на понеділок є місця.
Сіесді та сінево.
Невидимка Майя
• 09 ноября 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Сіесді та сінево.
Места то есть.
И в синево есть места. Прям на завтра, на выходной.
Они, лаборатории, не делают все анализы, которые в направлении электронном.
В синево только можно выбрать две позиции.
Допустим в направлении у нас биохимия на 7 показателей, глюкоза, общий анализ крови.
Вот из всего этого можно выбрать только 2 показателя.
Или среди биохимии, или глюкозу, или общий анализ крови.
А все остальное надо доплачивать
Запароленое одеяло• 09 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Места то есть.
А все остальное надо доплачивать
Я вам про фому, вы мне про ерему :)
Я вам про лабораторию CSD! Там можно почти все анализы сдать, какие нужны для госпитализации и операции и нет ограничений по количеству анализов! Главное, чтоб коды анализов в направлении совпадали с кодами лаборатории, для этого нужно ознакомится с перечнем на их сайте и сказать семейному, чтоб выписал именно их и все!
И да, лаборатории сами решают, какие анализы им делать и сколько, что им выгодно, потому что НСЗУ не очень-то хочет платить.