ПушАпница• 09 ноября 2024
Какие штаны носить мужчине с этими сапогами, дудочки, скинни или широкие?
булоТАЙминуло• 09 ноября 2024
А Кінь як додаток для сапоги є?
А то таке враження що там ззаду шпори і образ буде кавалерист без коня.
Луковая• 09 ноября 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
А Кінь як додаток для сапоги є?
Тоже такое ощущение
Стебель березы• 09 ноября 2024
Дудочки. Скінні не можна, бо нога буде виглядати як ’ложка в чашці’.
Робот Вертер• 09 ноября 2024
Почему-то смешно стало, я вспомнила анекдоты о поручике Ржевском когда увидела эти сапоги🤣🤣🤣🤣
Гомосноб• 09 ноября 2024
Нашла такі на олх. Каже, що поліцейські на байках такі носять. Тоді штани прямі
Файна пані• 09 ноября 2024
Хіба це не для мотоцикла чоботи? Ну то подивіться, як зазвичай мотоциклісти вдягнені.