Пез Году Неделя• 09 ноября 2024
Друзья предложили переехать в сша
Я все думаю, профессия есть я колорист, как думаете смогу там заработать?
Щаслива Я• 10 ноября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Якщо автор не тролль (що сумнівно), хай їде.
Поки не спробує не дійде.
У мене так родичка виїхала. Казок наслухалась. Теж всім рота затикала. ’Я зможу, я проб´юсь, друзі є, жити є де, робота така що всюди влаштуюсь.’
Друзі потерпіли місяць. З роботою виявилось не все так просто (теж косметологія) бо виявилось, що без дозволів і іншого люди ’настукали (шестерки)). А легально не швидко і не просто. І кредит виявилось не такий дешевий, і всім підряд не дають гади.
І взагалі не радужно і не казка.
Тепер позичає по всім родичам щоб на квиток нашкрябати.
Так людина їхала з мовою десь В1 і парою тисяч доларів.
Поки не спробує не дійде.
І взагалі не радужно і не казка.
Ну так, краще не жили багато, не потрібно і починати. Де народився там і згодився...
А ще яка втіха ось таким як ви жіночкам позловтішатися якщо шось пішло не так
Мама Никитки-2• 10 ноября 2024
Ответ дляРоза в вазі
У меня с математиков все прекрасно. Разумеется, если я беру дом на 30 лет за 300 тысяч с минимальным первым взносом то за 30 лет я банку выплачу 3 дома. Банк и заработает. Я вроде об этом и не спорила.
Вот расчет дома за 325 тысяч. Ежемесячный взнос 2114. В чем вопрос?
Питання в будинку за мільйон. Ну і при річній зарплатні в 100 тис не дадуть кредит, якщо є діти і дружина не працює.
Календар онлайн то добре, Но реальність трохи інша.
Сегодня не целуюсь• 10 ноября 2024
Ответ дляЩаслива Я
Я не зловтішаюсь. Я за те, щоб до переїзду ставитись серйозно, дізнавшись нюанси країни, нюанси переїзду, врахувати багато факторів. А не пихато стояти на своєму, коли реальність розповідають. Вона за це й поплатилась. Нажаль. Бо їхала в рожевих окулярах, наслухавшись несинітниць. А тепер страждають її батьки, інші родичі, які бажають збирають гроші, щоб змогла повернутись назад. Ще й вислуховують, що вони такі погані, не могли настояти на тому, щоб не їхала. Бо роботу тут втратила і нової немає, заначки немає (хоча її й не було), житла немає, бо в ту, де жила заїхали інші люди. Людина така, що всі винні і всі неправі.
Сестра інша поїхала в Канаду дізнавшись все що можна. Домовившись про нюанси. Спочатку відправила чоловіка на розвідку на вже щось готове, потім їхала з дітьми. І в них все добре. Бо був вірний підход.
Я навпаки радію за людей, які змогли змінити своє життя на краще і виїхати.
А в цій темі тролль взагалі.
Пез Году Неделя
• 10 ноября 2024
Ответ дляАнгелАда
Автор, заработать-то можно, если Вы крутой специалист, имеете характер, настойчивость, и реально у вас есть кому помочь и поддержать на первых порах, а не бла-бла. Продумайте все варианты тщательно, не спешите.
У вас ник такой)))) муррр
Перекус беру завжди• 10 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Будинок за мільйон?
Я не писала % першого внеску. 450 вони оплатили, бо в них були. Щоб меньша виплати щомісячна була. По факту десь 2,5 млн через 30 років виплатять.
І що? Нащо мені інфа про ваших знайомих в якості прикладу?
І до чого тут ваші хамські висловлювання про мою брехню, якщо ви самі усвідомлюєте, що описана мною ситуація абсолютно можлива?
из_под_тишка• 10 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Да Да. То вони дурні, не знали, шо така шара є.
Навіть наши банки беруть до уваги загальних дохід на сім’ю і кількість іждивенців.
А вам бажаю успіхів при річній зарплатня 100 тис взяти будинок за мільйон на 15 років.
Про який штат ви пишете? Не в кожному штаті, будинок коштує мільйон двісті тисяч. Ви ж знаєте, що в Кожному штаті свої правила та ціни на житло. Не всі живуть в Каліфорнії.
Мама Никитки-2• 10 ноября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
В Каліфорнії цінник сміло можете помножити на 3
Там будинок за мільйон це дваспальнева халупа
из_под_тишка• 10 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Не потрібно нічого множити, таунхас в сендієго, де живе моя сестра коштує мільйон триста, а оренда 4 тис. Перший поверх, кухня вітальня, санвузол, другий поверх, 4 кімнаті, 2 санвузол, 2 гардеробна. Не схоже на халупу. Уточню, що район хороший, бо вибирали саме район та школу.
Перекус беру завжди• 10 ноября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Мама нікитки десь під Тампою наче, то скоріш за все пише про Флориду.
Перекус беру завжди• 10 ноября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Приятелі в Мічіган переїхали нещодавно з НЙ, то місяць вже ходять з ідіотською посмішкою від щастя)
Бо після двох кімнаток в бейсменті з спільною пралкою та кухнею на 2 родини за 1800 на міс вони тепер мають 3 бедрумну квартиру з 2 санвузлами, пралкою, гаражем і паркомісцем, з озером та басейном на території. І це все за 1350 доларів.
Хз для чого вам ця інфа, так, до слова прийшлося)
из_под_тишка• 10 ноября 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
І ваш пост і мій, це все про Америку. Але про різні штати. Що й прказує ця тема. Тому пости ’ такого немає ви ьрешете, будинок коштує трипятсотміліонів, кредит вам не дадуть, про кредитну історію ви брешете’ і ніхто не хоче брати до уваги, штат, закони штату, ціни на житло, оренду в кожному штаті різні. Америка різна і ціни різні
Щаслива Я• 10 ноября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
А в цій темі тролль взагалі.
Якщо у вас просять гроші, ваше право не давати.
А те що ви описуєте це саме зловтішання і зветься.
Кожна людина повинна сама приймати рішення про своє життя, наші оточуючи часто люблять обламати крила у будь якій справі, і радіють коли в сусіда гірше ніж в нього.
Такий менталітет
Сегодня не целуюсь• 10 ноября 2024
Ответ дляЩаслива Я
Такий менталітет
Тільки й відповідати повинна тоді за своє рішення самостійно. А не вимагати у батьків пенсіонерів гроші, для них непідйомні, щоб повернутись додому. Ще й звинувачувати, що не відмовили.
Чи ви з цим незгодні?
ПотеряласЯ Я...• 22 ноября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
А что тут такого? Я сейчас в Канаде, очень много наших мастеров свои салоны открыли. Некоторые кабинет просто арендуют