Бринзолетта• 09 ноября 2024
Де зараз заробити гроші?
Працюю бухгалтером в держустанові (єдиний бухгалтер), доплат жодних немає, оклад+ранг+вислуга+премія 30%.
Начальник молодий, управління на рівні «зроби усе, що треба», а потім якщо щось станеться, верещіть як різаний, я вже все, напрацювалася, не хочу відповідати ні за що, особливо за те, за що я не маю відповідати.
Хочу навесні звільнятися, у березні чи квітні.
Вже зараз думаю над тим куди податися, вже і бухгалтерії ніякої не хочеться, навіть просто на ділянку.
Освіта економічна, вік 30+, орендоване житло і дитина підліток.
Є якісь думки? Давайте поговоримо
Курочка-чубаточка• 09 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
Я з роботи приповзаю після восьмої, на вихідних єдине бажання- лежати.
В середньому виходить 35-40 тисяч
Ого, я за 19 000 гр до 9 работаю