Пошаманю• 09 ноября 2024

Що це може бути на шкірі кота

Котик домашній, живе в квартирі, корм не міняли. Інших таких місць наче немає. Це лишай?
автор Пошаманю • 09 ноября 2024
muamav• 09 ноября 2024
Ответ дляПошаманю
фото
Треба тільки до ветеринара,він спеціальною лампою буде освітлювати всю шкіру,і тоді скаже лишай це чи ні. В нас було таке,сказали блошиний дерматит.
автор Пошаманю • 09 ноября 2024
Ответ дляmuamav
У вас теж кіт домашній? Де ті блохи взялися?
muamav• 09 ноября 2024
Ответ дляПошаманю
Так,домашній і блох нема,я теж так думала ,де їх взяв? Лікар сказала, що на взутті можна з вулиці принести , вона його вкусила і кудись втікла😁
автор Пошаманю • 09 ноября 2024
Ответ дляmuamav
Оце прикол. А лікували як?
muamav• 09 ноября 2024
Ответ дляПошаманю
Оце прикол. А лікували як?
Лікар дала таблетку від блох і кліщів і все,більше ніяк все заросло,але у нас була шкіра суха и чиста,у вас на фото як волога і ранка( може це на то так)
автор Пошаманю • 09 ноября 2024
Ответ дляmuamav
Ми вже встигли до ветеринара збігати, у нас недалеко клініка цілодобова. Сказала те ж саме, що у вас. Зальотна блоха вкусила, а він розлизав. Дала мазь мастити тричі в лень. Світила ультрафіолетом, каже не лишай.
muamav• 09 ноября 2024
Ответ дляПошаманю
Це добре , нехай одужує.
автор Пошаманю • 09 ноября 2024
Ответ дляmuamav
Це добре , нехай одужує.
Дуже дякую!