Бабця в мештах• 10 ноября 2024

Чоловіки- козли

Які найважчі моменти доводилося переживати з чоловіком, де він себе показав не з кращої сторони?
Уравнобешенная• 10 ноября 2024
Разбудил в 7 утра

Носки на подтяжках• 10 ноября 2024
да много наверное
зачем в этом ковыряться?
я тоже не святая по отношению к ним
Голубец• 10 ноября 2024
Не було такого досвіду. Але тут читала, що не тільки у вас козел. Є ще з вашої братії, хто любить жити з козлами.
Носки на подтяжках• 10 ноября 2024
Ответ дляГолубец
ни один мужчина за всю жизнь не огорчил?
та ну, не поверю
автор Бабця в мештах • 10 ноября 2024
Ответ дляГолубец
Не можна зарікатися ні від чого. Чому відразу» любить жити з козлами?»
Однієї прикрої ситуації може вистачити, ніхто не застрахований
ХвилювАллочка• 10 ноября 2024
Прошлое нужно оставлять в прошлом. Стараюсь отпустить ситуацию и жить далее. Ковыряние в этой теме приводит только к психологической проблеме. Изменял( Очень сложно я пережила то время.
Не їм після шостої• 10 ноября 2024
Мой не Козел. А вам не повезло
автор Бабця в мештах • 10 ноября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Живете разом зараз?
Джем Шакіри• 10 ноября 2024
Ответ дляГолубец
Ваш комментарий лучший

Черговий по кухні• 10 ноября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
та ну, не поверю
Ну для того, щоб огорчити, можна не бути козлом. Але від цього не легше.
ПлакалаВАвто• 10 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Бросил с детьми саму дома,когда я заболела короной.Это было последней каплей
ХвилювАллочка• 10 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Живете разом зараз?
Так.
Джем Шакіри• 10 ноября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Если вы знали и терпели, то проблема в вас.
Голубец• 10 ноября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
та ну, не поверю
Жоден. Хто не подобався, то не зустрічалась. З колишніми досі товаришую. Чоловік не зробив нічого такого, щоб козлом назвати. Зробить, інший пост буде. Я ж не можу наперед написати.
Тримбулька• 10 ноября 2024
Ну козлы, да. Жизнь такая. Берем что уж есть
Голубец• 10 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Від чого зарікатися? Розуміючі, що чоловік козел, думаєте, жити буду і надалі?
Однієї мені і вистачить, щоб зробити висновки і розлучитися.
Чому ’любити жити з козлами’? Ну а як це назвати. Теми: мене вдарив , мені зрадив, мій образив, мене послав. Я пробачила, а він знов. Як це назвати?
ХвилювАллочка• 10 ноября 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Не знала, только догадывалась. Как узнала выгнала. Через время помирились с его инициативы. Виноваты всегда оба.
Голубец• 10 ноября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Ви вважаєте, себе винною, що чоловік зраджував?
Пліснявілий сир• 10 ноября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Походу не только козлы мужики,а бабы лохи

Джем Шакіри• 10 ноября 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Это точно🤔
язззззь!!!• 10 ноября 2024
Любите себя и козлы липнуть не будут, вернее вы их сразу будете отшивать .
Отношение мужчины к женщине видно с первых минут .
ol_kin• 10 ноября 2024
Мій і з самого козячого, це давно було: на шафі в кімнаті стояла велика іграшкові ферма фішер прайс, музична, і вона не вимикалась і от коли біля шафи стрибнути, пройти, або відкрити шафу, то ферма видавала звуки домашніх тварин, мукала, хрюкала, бекала або іржала конячка і ’’мій Козел’’ кожен раз казав мені,
-Що ти кажеш?
15 років прошло, з тих пір, я йому чашку з козлом купила і тепер уся сім´я знає, що то татова чашка.
люблю_тортики• 10 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Мій теж не дуже поводився. До тих пір, поки я не почала себе достатньо любить і ставити на перше місце. Зараз я Королева! Чоловіки як собаки, вловлюють найменшу нотку сумніву в собі😂
svetolino• 10 ноября 2024
Все в вашій голові!!! Спочатку Хочу його!! Люблю не могу!!! Завоюю!!!! А потім - козел!!! 🥲😥😂😭
Дама_с_коготками• 10 ноября 2024
Мужчины такие же люди как и мы. Насчёт обид - есть у меня примеры, когда до старости все обиды копят и перечисляют, начиная от съеденной сестрой конфетки в дошкольном возрасте (когда обиженной 60+ и та сестра уже умерла лет 5 назад) Но это выбор самого человека, хочет помнить обиды и зацикливаться на них, или относиться к другим людям без сверх ожиданий.
А ось і я• 10 ноября 2024
Когда переспал с другой и повел ее в кино в юности, когда женился и когда проявил себя жестоким и равнодушным ко мне во время войны уже :/
З родзинкою• 10 ноября 2024
Ответ дляГолубец
Товаришуєте статевими органами?)
Бжоли-бандерівці• 10 ноября 2024
Мой заставил расстаться с любимым человеком. Никогда ему не прощу!
ПлакалаВАвто• 10 ноября 2024
Интересно,кто поставил смайл на мою ситуацию,когда я больная осталась дома с детьми и 13 -летка ухаживал за мамой и 6 месячным братом.Муж на тот момент был переболевший,если что.