lilu1990• 10 ноября 2024

Щоб ні в кого не було ілюзій

Дивні теми після виборів Трампа ніби ось на нас має спуститись якесь благословення і війна сама собою зупиниться. Повальне розчарування.

Яке може бути розчарування, коли період зміни влади в сша самий вдалий для росії час? Обстріли і наступальні дії можуть посилитися навіть. Бо всі готуються до вирішальних перемовин про мір. Не живіть ілюзіями шо ось завтра все. До кінця року може стати тільки гірше. Після інавгурації трампа усе залежить... невідомо як буде

Дивлячись звісно які там гарантії безпеки презентує сша.
Фан Людки Неврубант• 10 ноября 2024
Ответ дляГимли
Удалено администрацией...

автор lilu1990 • 10 ноября 2024
Ответ дляФан Людки Неврубант
Про ’ таланты’ у вас тоже очень большие иллюзии.
почитайте значення слова сарказм
Фан Людки Неврубант• 10 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
почитайте значення слова сарказм
а вы просто хотя бы почитайте...
автор lilu1990 • 10 ноября 2024
Ответ дляФан Людки Неврубант
а вы просто хотя бы почитайте...
Не дай боже наткнусь на те шо читали ви
Фан Людки Неврубант• 10 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Не дай боже наткнусь на те шо читали ви
Удалено администрацией...
Фан Людки Неврубант• 10 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Не дай боже наткнусь на те шо читали ви
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 10 ноября 2024
Ответ дляФан Людки Неврубант
Удалено администрацией...
Я все ще думала шо у нас діалог. То мої дописи з висоти вашого снобізму виглядають як тявкання ок

Фан Людки Неврубант• 10 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 10 ноября 2024
Ответ дляФан Людки Неврубант
Удалено администрацией...
Напевно тільки ви на цьому форумі знаєте туди дорогу, судячи з вашої зверхності
Білозірка• 10 ноября 2024
Так завтра не всё. Где-то ближе к новому году или ближе к середине января все. Думаю я до инаугурации все решится или хоть станет понятнее.
автор lilu1990 • 10 ноября 2024
Ответ дляФан Людки Неврубант
Удалено администрацией...
Блін, а я хотіла попасти в залу слави - поставили би мене якоюсь Недовангою у свій нік поряд з Людкою. Яка честь би була.
Білозірка• 10 ноября 2024
Ответ дляФан Людки Неврубант
Удалено администрацией...
А селебрити ещё не было в теме?
Манула• 10 ноября 2024
Ответ дляЛеска
Прошу пробачення, але сша вже одного разу надавало нам гарантії безпеки.
В нато хай беруть це будуть найкращі гарантії. Рештою папірців можна підтертися
Поки умовне хло будуть тягати з холодильника туди-сюди, про НАТО можна забути
LudaSHS• 10 ноября 2024
Деякі приходять на сайт обговорити питання, думки, хтось поспорити в рамках дозволеного, хтось просто потриндіти, а у деяких - від бану до бану
’ священна війна’. Вона така. У кожний період часу люди вишуть свої інструменти терапіі. ,деякі думають що воно допоможе.
Да не вже?
Брискати с переходами на особистість це теж потолок і маркер.
LudaSHS• 10 ноября 2024
Ответ дляМанула
Удалено администрацией...
Білозірка• 10 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Да не вже?
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 10 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
Наробив компліментів трампу. Уже входе в роль кота із шрека, в очах якого трамп обов´язково має побачити мир
Seehund• 10 ноября 2024
А то вас будут спрашивать устраивают вас гарантии или нет.))
Манула• 10 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
на жаль, так

LudaSHS• 10 ноября 2024
Ответ дляБілозірка
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 10 ноября 2024
Ответ дляSeehund
Вони можуть об´єктивно не влаштовувати і бути такими які призведуть до повторного наступу. Треба це розуміти
LudaSHS• 10 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Воно само ще не знає що очікувати
Але грає в покер, на випередження.
Seehund• 10 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Скорее всего такими и будут, тут же не умственно отсталые люди сидят.)
автор lilu1990 • 10 ноября 2024
Ответ дляSeehund
Але блін...
LudaSHS• 10 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Все одно заморозка це пауза.
Як не буде оборонного союзу. І гарантій. Ну і Якщо нічого не станеться - типу 3 світова, громадянська в раші, якісь катаклізми, нло..
Білозірка• 10 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 10 ноября 2024
Ответ дляБілозірка
Удалено администрацией...
Можете вийти з теми
LudaSHS• 10 ноября 2024
Ответ дляБілозірка
Удалено администрацией...
Я надіюся ви будете притримуватися вашої думки - ’кому я треба’ і писати в рамках теми.
Ці то не цікаво?
Білозірка• 10 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ці то не цікаво?
Я написала в рамках теми свій коментар.
LudaSHS• 10 ноября 2024
Ответ дляБілозірка
Я написала в рамках теми свій коментар.
Мені дорікання про мову спілкування?
Чи вище?
Так це безпредметно, і не по темі Трампа і ілюзій.