Не заздріть тьоті• 10 ноября 2024
Ваши котики так делают?
Каждый день.
Ложимся спать. Кошечка ждет 5-7 минут, пока улеглись, идет в горшок, делает свои дела и начинает громко плакать, что он не убран)
Причем не важно, мы устали и упали спать в 10 вечера, или легли уже в 1-2 часа ночи.
Она будет ждать и терпеть)
Чтобы потом рыдать и требовать убрать
Она будет ждать и терпеть)
Чтобы потом рыдать и требовать убрать
Не стесняюсь• 10 ноября 2024
Наш, так само, незалежно від часу, чекає, поки хтось прийматиме душ. Через 5-7 хв він починає істерично рватись в туалет.
Всіх підсаджую• 10 ноября 2024
нет, моя знает, что если я сплю лучше меня не трогать и не мявчать, а то могу и подушкой замахнуться ... у моей привычка утренняя есть, поест и только после этого на лоток, традиция у нее какая-то своя
Мусик Пусик• 10 ноября 2024
Каждый раз, когда сходит в лоток, мяучит чтоб убрали, потом обнюхивает, если чисто замолкает и уходит.. Я сова, поэтому вечером нет такой проблемы, но моя кошка ходит в туалет в 5 утра...
Донька подруги• 10 ноября 2024
Жесть. ))
Ні, наш так не робить.
Зате наш любить з розбігу мало не вбиватися об закриті двері, нявчати з підвиванням та шкрябатися. Звуки страшні, як наче монстри якісь ломляться. Сидиш така на унітазі, і жодних проблем з запорами.
Ні, наш так не робить.
Однозначно• 10 ноября 2024
Нет, моя кошка неделю ходит в лоток, пока какашек уже больше наполнителя, только потом я убираю.
Не заздріть тьоті
• 10 ноября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Я убираю, она внимательно со стороны смотрит.
Говорю : иди, проверяй, если совести нет!
И она сразу бежит, заглядывает, проверяет лапкой)
мистерЛяпсус• 10 ноября 2024
Ні.Я лягаю і кругом тиша,всі сплять поки я не встала.Може шевеляться,але я не чую.В мене сон то крепкий,хоч винось
Мусик Пусик• 10 ноября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ага, очень не любит, когда лоток грязный, всё должно быть чисто)
Всіх підсаджую• 10 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Єдина Країна• 10 ноября 2024
Ответ дляОднозначно
Фу
мистерЛяпсус• 10 ноября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Ну от вчорашній вечір.Я до 23 дивилася фільм,потім встала в туалет,далі зачинила двері і вирубилася за хвилину.Прокинулся в 10.15,вийшла.Один лежить на дивані на першому поверсі,а інший на ліжку на 2-му поверсі.Це так у вихідні.А будень я 7-19 праця,далі в більшості басейн або зал,магазин буває не часто,я більше по доставкам,ну або ще інші справи.Цього тижня були 2 конференції по роботі 19-22.То прийшла ввечері і знову те саме,лягли всі спати.
Куда_бежать• 10 ноября 2024
У нас лоток лежить в ніші під ванною. А я люблю валятись у ванні. І от останнім часом помітила, що коли набираю собі ванну і щойно сідаю, котопадло летить в лоток у великих справах. І потім отой духан на всю ванну кімнату 😤 І так щоразу!
Великий сатирик• 10 ноября 2024
Кіт брата чекає поки всі сядуть за стіл вечеряти, почнуть їсти, і от тоді вже йде срать і кричати, щоб всі бігли і прибирали.
Нічний дожор• 10 ноября 2024
Як ваш не робить. Але какає, коли я прийду з роботи. Не залежно, чи 18, чи 20, чи 21:30 на годиннику. До цього чоловік і діти вдома, але довіряє прибирати лише мені котик:)
Свезло так свезло• 10 ноября 2024
наши все ходят в туалет в разное время и никто не мяучит, чтоб убирали. сами все загребают
Не заздріть тьоті
• 10 ноября 2024
Ответ дляStepa_nida
Ні, але в нас автоматичний лоток, який дуже полегшує життя
Думали про такой. Но она техники боится, робот-пылесос пришлось унести. И то она боялась проходить то место, где раньше станция была
Stepa_nida• 10 ноября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Наш теж боїться побутової техніки.
Але з горщиком такої проблеми не виникло. Він не рухається, поки кіт в зоні видимості, прибирання налаштоване з відкладеним стартом.
Слобожаночка• 10 ноября 2024
Ответ дляStepa_nida
Наш теж боїться побутової техніки.
До нього потрібен підвод води та каналізації? Поділіться подробицями
Stepa_nida• 10 ноября 2024
Ответ дляСлобожаночка
Ні, він працює іншим чином.
Конкретно наша модель має основний блок (куди кіт ходить в туалет), до якого трубою приєднано відсік з одноразовим пакетом. Цей відділ дуже щільно закривається, через що запахи в кімнаті відсутні. В основний блок засипається наповнювач, який комкується (в нас - тофу). Після походу в туалет основний блок прокручується, відсіваючи окремо чистий наповнювач і грудки з відходами, які по трубі висипаються в відсік, який потрібно спустошувати десь раз на 7-10 днів.
Відповідно, для горщика потрібна лише розетка.
Також наш горщик має аерозольний освіжувач повітря з нейтралізатором запахів, який також налаштовується (наш налаштовано по завершенню прибирання).
Подмигашка• 10 ноября 2024
Мой ровно в4 утра идёт срать. И копает так, будто на дне горшка люк в шахту со складом корма. Реально роет как крот бешеный. Силикагель шуршащий, на всю квартиру шум. Потом у него по расписанию тыдыгык, а я уснуть не всегда могу нормально после такого... Лежу слушаю
3@йk@• 10 ноября 2024
Смех смехом, но плачь после похода в лоток может говорить о проблемах с почками. А вовсе не о характере
3@йk@• 10 ноября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Миску с едой туда поставьте. Место из стремного станет вкусным. Также можно было и к роботу приучать.
Не заздріть тьоті
• 10 ноября 2024
Ответ для3@йk@
Она не плачет, если сразу встать и чистить лоток. Только если не спешим
Слобожаночка• 10 ноября 2024
Ответ дляStepa_nida
Ні, він працює іншим чином.
Тепер я зрозуміла про що я мрію.
Дякую за таку розлогу відповідь
Stepa_nida• 11 ноября 2024
Ответ дляСлобожаночка
Тепер я зрозуміла про що я мрію.
Дякую за таку розлогу відповідь
Щиро раджу, дуже крута штука
Ми якраз на знижках Чорної п´ятниці минулого року взяли)