Указка• 10 ноября 2024
Что есть? Цены ужас
Купила бананы,йогуртом пару,колбасу варёную,морковку,2 огурца,гречки и парк сырков и все 500 грн
Тріль!• 10 ноября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Щиро дякую!
Нема за що, я забула написати, якщо щоковина, її варити десь години півтори, бо вона жорсткувата. У мене і дитина їсть, можна ще з цибулинням, у нас воно просто не водиться, бо не любимо цибулю, але по кольору буде гарніше.
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Мені взагалі байдуже, що їдять ваші діти
Чесно
Саме тому ви вже раз 10й про те пишете :))
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Конечно. Как растянуть голубцы в 500 гр фарша на три дня?
Успіхів
Тріль!• 10 ноября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Перепрошую, а скільки по часу десь варити?
Написала)
Вам телефонограмма• 10 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Трішки не так.
Так в чем ваш ум?
Цены огласите по чем взяли сыр, яйца. Может действительно дёшево?
НуКаНаКа• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Чесно
Честно говоря, нам тоже на ваших
Санька-4b93• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Риба тільки морська, ціни як в минулому році, порівнювала. Раз в місяць їжджу на базу, беру на 3000. Молоко, масло, сир, яйця, півні, кури, індики і телятину їжджу сама 7 км. від дому. Ціни не суттєво піднялися
Хліб на заквасці печу вже давно.
Борошно по 20, 25 кг. купую
Овочі фрукти мені доступні.
Хліб на заквасці печу вже давно.
Борошно по 20, 25 кг. купую
Овочі фрукти мені доступні.
Странно, у меня хек в прошлом году 130 грн стоил, а в этом 180 уже, а для вас не подорожал вообще. Фантастика.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 ноября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
это где такая телтина7 вера купила сустав или кусоек ноги, не знаю, как назвать, 130 грн, за кость...у нас телятина 300
Сейчас нет ассортимента, вечер, обычно больше.
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Не читайте)) хто вас примушує
Мішечок щастя• 10 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Так ви про голову і раціональні покупки ( натякаючи на зворотнє у автора ) - а по факту все вдома і бюджет необмежений :))
Все вдома теж було куплене, фігні, як автор, не купую.
Обижулька• 10 ноября 2024
Ответ дляСанька-4b93
у нас по акции 130, только вот сегодня взяла
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляСанька-4b93
Варіант, що ми живемо в різних областях і купуємо в різних місцях, не розглядаєте?
Тріль!• 10 ноября 2024
Ответ дляСанька-4b93
Подорожчав, але зараз в Класі акція, на молодий хек, 130 з копійками, Ви ж землячка?
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
ЗУ.
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Добра господиня як повна скриня - все було вдома , але я економна хазяйка
До речі автор купила так само банани та гречку , чи ваші гречка - банани адвенти якісь інші ?
Мішечок щастя• 10 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Так чем вы хвастаетесь?
Що, якщо з умом, то можна все купувати
Гидроусилитель руля• 10 ноября 2024
Ответ дляCarin
У нас такие цены летом были )
По оборотам речи есть предположение, что Вы с зап. Украины, там молочное дешевле.
Це свіжий прайс, ще 2 тижні тому молоко було по 30, бринза по 180, яйця по 40, і сир дешевший на 10-15 грн кг
Я з Півдня.
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Що, якщо з умом, то можна все купувати
Особливо якщо все вдома
І докупити адвенти та брі з бананами
Вам телефонограмма• 10 ноября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Що, якщо з умом, то можна все купувати
Так цены будут?)
Может нам с автором тоже в метро надо?)
Кстати, икра в 400 граммовых банках финская - есть сейчас в наличии? По чем?
Может нам с автором тоже в метро надо?)
Санька-4b93• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Конечно, розглядаю. А почему так несправедливо, не подскажете? Особенно, с учётом того что я живу в зоне боевых действий, где работает один супермаркет и несколько маленьких магазинов с заоблачными ценами. Я даже когда в Харьков попадаю, и то обидно становится от того насколько наши люди обделены ещё и в ценах на продукты.
Если б не гуманитрка, реально б некоторым хоть с голоду умирай.
Лялька в колисці• 10 ноября 2024
Ответ дляТріль!
Привіт, та простий, берете щоковини шматок, можна підчеревку або рульку, на літр води три столові ложки солі, туди перцю горошком, лаврушки, як зварили, дістаєте, натираєте часником з усіх боків і в холодильник. Назавтра вже можна різати, рулька взагалі смачна виходить, але з неї треба дістати кістку, загорнути рулетом і обмотати ниткою, або плівкою, щоб вона вкупі застигла.
Дякую вам за корисний рецепт
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Меньше, чем на вечер. На килограмм 4 банана крупных будет. Это каждому члену семьи по 1).
Я сегодня фруктов на 900 грн взяла. И мне на неделю может не хватить
Ой, ну шо ви гоните, какие 4 шт? Вот мне только что принесли бананы 1 кг, 7 шт крупных. У нас это на половину недели на троих, тк и другие же фрукты есть, не с голодного острова.
Вам телефонограмма• 10 ноября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ну и что, что вам это на половину недели на троих?
А мне нет. И?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
А мне нет. И?
Ну так и пишите о себе, что мне это на один вечер. А вы считаете другому человеку, почему-то решив, что и ему тоже так. Не надо этого делать.
Санька-4b93• 10 ноября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
7 крупных бананов на килограмм??? По 150 грамм со шкуркой? Вы уверены что это крупные бананы?
Вам телефонограмма• 10 ноября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Человек на неделю взял 1800 сыра. Думаете, она одна живёт?
Хочу в БАНю• 10 ноября 2024
Ответ дляТріль!
По повним цінам ніколи не беру. У нас салтівські варенки за 250-280 гривнів в цілому непогані, по акції 150-170.
Це в фірмових магазинах? В Києві є такі, але не поряд зі мною, то не заходжу
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 ноября 2024
Ответ дляСанька-4b93
Ну посмотрите сами на фото. 🤷♀️