Указка• 10 ноября 2024

Что есть? Цены ужас

Купила бананы,йогуртом пару,колбасу варёную,морковку,2 огурца,гречки и парк сырков и все 500 грн
Тріль!• 10 ноября 2024
Ответ дляАлесс
Блин,не хочу чек искать. Брала в ту субботу
Не верите,не надо.
В Рульку никак не схожу,чтобы глянуть,шо там есть
Та чому не вірю, вірю) В Класі ковбаса часто дорожча, сьогодні сосиски купила зайченя, але вони по акції, так би не брала.
Сметчица• 10 ноября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Купите свинины. Запеките буженину.
Будет ещё вкуснее.
Він ТАКОГО не їстиме. Треба ще сої купити, глутамату натрію, ще якоїсь фігні, от тоді буде не ТАКЕ
Кайдашева дочка• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Навіть страшно уявити що їдять ваші кури і в яких умовах живуть.
Нормально їдять і в нормальних умовах живуть.Навіть світло є і тепло..Бо панелі стоять на сараї .А їжа -паї маю .То дають зерном та кукурузою
Можу брикнути• 10 ноября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Так їх немає, то мабуть колись давно були, зараз ось такі ціни
Як це немає, якщо їх можна додати в кошик по 42.45 грн?
То може в вашому регіоні нема, в Києві є.
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2024
Все як завжди - огірки замініть на буряки , йогурт - робіть самі і тд
А як не спрацює - то харчуйтеся сонцем і не нийте
Кузякин• 10 ноября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Так все уже дорого.Я не знаю что мы будем есть.Я выращиваю фрукты -овощи свои.Но молочка,хлеб,макароны и мясо с рыбой на огороде не растут.А есть одни овощи 24/7 и врачу не пожилаю
Молочка с побочкой наложкой
Язикувата Хвеська• 10 ноября 2024
Ответ дляМожу брикнути
В Харкові нема й близько. Давно яйця здорожчали. Самі мілкі розсипом 60 грн.
Взагалі бачу , що в нас ціни значно дорожчі Києва, а зарплати у більшості 7-12 тис грн.
Просто звязда• 10 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Тоді нехай з філе по 160 зробить собі варену ковбасу. Вийде дешевше, ніж 400 грн.
Де дешевше?1 кг ковбаси це і є 1 кг ковбаси.А з одного кг філе вийде півкіло ковбаси
Алесс• 10 ноября 2024
Ответ дляТріль!
Меня еще и обдурили там. Поэтому я запомнила цену😄
Она была по акции,по 330.
Мне тетка отрезала,а пробила по полной цене. А я не глянула сразу.
Вчера я проходила,глянула,390 грн
Вам телефонограмма• 10 ноября 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Замість вареної ковбаси по 400 грн/кг купіть куряче філе по 160
Варёная колбаса есть и по 250 и по 150 грн
Вам телефонограмма• 10 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Капустина 40 грн
0.5 фаршу 90 грн
0.2 рису 10 грн
Цибулина+морквина 10 грн
0.2 сметани 20 грн
Пакет том.пасти 20 грн.
Приправи дрібка 10 грн
Всього 200 грн.
Накрутіть голубців і їжте їх 3 дні.

О, ліниві фейспалмів наставили))
На завтрак, обед и ужин?
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
А ви їсте виключно вільний вигул біо ?
На фермах на альпійських луках гуляють кури ?
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Так вам дють, а інші купують. Нормальна ціна на яйця
БезникаЯ• 10 ноября 2024
Меня волнует другое.
Как мы дошли до того, что если пишешь что купила огурец или не дай бог йогурт - тебя в каждой теме чуть ли не проклинают почти все комментаторы и пишут что это все можно было не покупать?
Зачем это писать? В каждой подобной теме одно и тоже.
Фрикаделька• 10 ноября 2024
Видимо у прикорытных тоже не все хорошо, раз фейспалмят
Невгамовна шахиня• 10 ноября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Яйця від 42, літом були 30 найдешевші
Більші - від 50
Ніяких в 2 рази
Где у вас такие цены? Пригород киева, летом яйца были 25-30, осенью 40-47, в ноябре, то есть сейчас 62 грн самые дешёвые.
Язикувата Хвеська• 10 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
150 это не колбаса, а колбасный продукт, из фарша механической обвалки(с перьями и костями) плюс соя.
Вам телефонограмма• 10 ноября 2024
Ответ дляЛижТолько
Да, на бутерброд вы можете запечь буженину или положить котлету и это будет дешевле вареной колбасы . Но ведь вы хотите именно колбасы и понять, а не конструктивна, правда?
Это не будет дешевле колбасы.
Огірок та Помідорчик• 10 ноября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Согласна, цены ужас, но вам сейчас напишут как нужно экономить
Ну так если человек не зарабатывает на колбасу, какого хрена ныть? Кг свинины или куриного филе 160грн, пусть накрутит котлет сделает отбивные с гарниром.
ЛижТолько• 10 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Это не будет дешевле колбасы.
Просто сравните цену 1 кг колбасы и 1 кг мяса
Оч@ров@Шк@• 10 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Як у практичної людини.
Толку вити, що все подорожчало?
Якщо в автора проблема з фінансами, виття і тема на Порадниці її ситою не зроблять, а домашні вареники з капустою - так.
Рабська психологія
Як не вистачить на вареники то маєте наступну пораду - сонцем харчуватися

Для працюючої людини купити продукти мало би бути доступним , а тут розпинають людину за огірок :)
Алесс• 10 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Вы в магазине давно были?
Ясенсвит яйца вчера блала 67 или 69 грн
Можу брикнути• 10 ноября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ну у вас напевно складно з логістикою, тому так.Здорожчали, але оці найдрібніші поки що по 42, літом по 30
ЧупакабраЗеБест• 10 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Капустина 40 грн
0.5 фаршу 90 грн
0.2 рису 10 грн
Цибулина+морквина 10 грн
0.2 сметани 20 грн
Пакет том.пасти 20 грн.
Приправи дрібка 10 грн
Всього 200 грн.
Накрутіть голубців і їжте їх 3 дні.

О, ліниві фейспалмів наставили))
стакан риса на ТРИ дня? ну фантастиа. я тоже уважаю колубцы. фарш перцы, но нам пачки хватает на один полноценный день.
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
А ви їсте виключно вільний вигул біо ?
Так, саме такі їм. Тільки не в
’альпійських луках’
Гидроусилитель руля• 10 ноября 2024
Ответ дляСанька-4b93
И правильно наставили. У вас там килограмм сырья всего, а вы предлагаете питаться им 3 дня. Не слишком ли широко вы размахнулись на 200 грн?
Ок. Не будем ускладнювати і заміним голубці на вареники з капустою, печінковий паштет з 1 кг свиної печінки по 80 грн та каструлю супа з свиного гуляшу по 160 грн.
По факту вийде продуктів на ті ж 500 грн.
Теж на 3 дні на обіди та вечері наїстися не вийде?
Вам телефонограмма• 10 ноября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
И что? Её люди покупают и едят. Автор не указывала, что по 400 грн брала
Кайдашева дочка• 10 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Не нормальна.Як і на все інше.У людей молоко по 5 грн скупляють у селі за літр.А в магазині по чому?
Смажена полуничка• 10 ноября 2024
Приехала с магазина. -3500. Не стону
Можу брикнути• 10 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я вже давала посилання, Київ по 42.49 зараз
https://silpo.ua/product/yaitsia-kuriachi-tse-yait...