Указка• 10 ноября 2024

Что есть? Цены ужас

Купила бананы,йогуртом пару,колбасу варёную,морковку,2 огурца,гречки и парк сырков и все 500 грн
Туфли в чешуе• 11 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Звісно - він на топленому маслі де другорядне відділене від основного :))
На сковорідці з яким, цікаво, покриттям? Ну щоб точно натуральним.
Оч@ров@Шк@• 11 ноября 2024
Ответ дляOrganic
что плохого в этом? он построил, все на автоматике, приехал раз в неделю яйца собрал, досыпал кормов. Да реализуется еще в постройке своего дома, меня за колбаской не посылает, меня все устраивает
Та ясно
Берегти плиту це так надихаюче

А кури у вас не вільного вибігу виходить ?
Туфли в чешуе• 11 ноября 2024
Ответ дляКоролева краси
Та мені важко сказати чи вражають прямо..я не рівня по роках крейсеру Аврора😁
А бабусь у вас теж не було? Я прабабусю пам´ятаю, а у неї фото з Махном є. Не так багато води сплило насправді
УраганнаЯ• 11 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Тунець на оселедець ?
Навіщо, тунець Премія по акції цілком влаштовує взяти пару банок на екстрений випадок, а так надаю перевагу сирому замороженому в стейках
Броніки для Моніки• 11 ноября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
А в фруктах - фруктоза. А буряк і часник взагалі суцільний цукор. Далі що? То була сіль - біла отрута, тепер цукор - біла отрута. І ковбаса всесвітнє зло))) я ж не змушую її їсти. Але не прикидайтесь, що мали на увазі лакттозу, коли писали про цукор у йогурті)
Те, що вам невідомо про прихований цукор в продуктах, не моя проблема
Оч@ров@Шк@• 11 ноября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Глиняний посуд у зожніків
Мабуть :)
Оч@ров@Шк@• 11 ноября 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Але людина яка зробила покупки любить не преміум а кращу марку , має право :)
Завтра не пью• 11 ноября 2024
Ответ дляOrganic
почитайте про карнивор) издревле люди не марципанами питались
субпродкты, красное мясо, жиры - первое место. а не эта ватная грудка
Та їжте, Ваше діло
Фрикаделька• 11 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Чим ?
Organic• 11 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Та ясно
Берегти плиту це так надихаюче

какую плиту??
виходят, летом мы на даче живем.
сейчас в загончик выходят небольшой сами, свет на автоматике тоже.
Завтра не пью• 11 ноября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Я не можу порівняти ціни на позиції в чеку, чесно кажучи, просто купую сильно не придивляюсь. Але. Від суми чеку трохи фігію останнім часом. Корзина то не змінилась, набір продуктів той самий. А в порівнянні з 22 роком - вдвічі, хто б тут що не писав.
Так, саме вдвічі з 22 роком, але з/п ті самі, або ще й нижчі!
Туфли в чешуе• 11 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Цукор а продуктах - це нормально. Сіль - нормально. Жири в продуктах - нормально. Впринципі вся їжа в світі складається з одних і тих же елементів. Нічого нового людина не винайшла. - все, що ми створили існує в природі в якомусь вигляді. Це нормально. Ненормально - вважати свої знання унікальними і абсолютними. Можете поцікавитись ознакою чого це є. А то як напишу - забанять.
Оч@ров@Шк@• 11 ноября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
+100
А ще зожніки думають що виберуться живими з пригоди під назвою « життя «
Туфли в чешуе• 11 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Глиняний посуд у зожніків
Мабуть :)
Хм... А що є глина? Де видртувалась? Які там домішки хто знає? Ой, тяжко жити в цьому недосконалому світі. Все, все шкідливо. І все, все призводить до смерті. Кошмар)))
Броніки для Моніки• 11 ноября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Так напишіть це не мені, а тим хто заперечує наявність цукру в грецькому йогурті.
Отож, ненормально свої незнання вважати нормою. Можете їм написати ознакою чого це є. Якщо завісно вони зрозуміють, що мало ймовірно
УраганнаЯ• 11 ноября 2024
Ответ дляВот Она Я
ой, тут є такі хазяйки, що в пів філешки КАСТРУЛЮ відбивних шпарять, не дивуйтеся. У мене також з 500 грам філе від 4 до 6 відбивних виходить
Ну я сьогодні з 650 г битка приготувала 3 відбивні по-французьки, 6 звичайних битків, 4 крученики з чорносливом. Так, вони невеликі, але мені 2 шт з головою на прийом їжі, на бутерброд супер
Запіканка з 2 пачок сиру по 30 грн на кілька сніданків
Зайняло все годину, з перепискою у цій темі, мовним срачем у іншій та ідеями мʼясних страв з третьої 😂
Зупка_цем• 11 ноября 2024
Ответ дляЗ бісиками
так а сколько эти 90-ые и голод у нас встране будет длиться??? мне кажется мы с тех условных 90 годов ещё ни разу не выходили даже... опять лет 10 будут рассказывать что то так и надо и неположено никому нормально есть за нормальные цены, вплоть до новой войны или большего голода в стране? ну-ну удобная схема только осторожнее а то тут и живого населения не останется
ще 7-8 років назад питання, як харчуватись н,взагалі, е виникало. Наскільки помниться - тоді вибирали готелі на відпочинок. (якось на 90 не сильно схоже було ),а зараз -прямо Де жа вю якесь.. от тільки молодість також залишилась там же. ((.
Оч@ров@Шк@• 11 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Раніше львівʼяни асоціювалися з вихованими людьми
Але ж ні - ніби качку зʼїла а яду як у голодної
Carin• 11 ноября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Так все життя щ центральних на слід і південь картоплю возили. Батьки по молодості таким займались - там було значно дорожче
Картошка, яблоки - да.

Эт мы за молочную продукцию выше начинали.
Туфли в чешуе• 11 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Цукру в класичному розумінні в грецькому йогурті справді немає В чому жах жахливий помилитись? Ну не вживаєте ви магазинних йогуртів, не знаєте їх номенклатуру і види. Навіщо ці викручування на рівному місці. Вибачте, але цей ’аргумент’ про лакттозу ,приведений для втоптування в багно дурнів, які не знають про приховані цукри, має якось зворотний ефект.
Carin• 11 ноября 2024
Ответ дляМать драконов
Ага. Я люблю сепараторную, она сладенькая.
Наркотик, если честно приготовлена )
УраганнаЯ• 11 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ну так людина має розуміти, що курс вже не 26 і бензин не 35, ріст цін і так довго стримувався
Я ж дала вище посилання на зміну цін з 22 року на простий споживчий набір, вона не смертельна, а тунець і макарони з цього фото дешевими ніколи і не були
Броніки для Моніки• 11 ноября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Яка вам різниця що я їм? Чи не їм.
А незнати про лактозу , невігластво
Викручуюсь тут не я.
Оч@ров@Шк@• 11 ноября 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Та звісно
Як не революція , то дефолт , то девʼяності то війна
Туфли в чешуе• 11 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Яка вам різниця що я їм? Чи не їм.
А незнати про лактозу , невігластво
Викручуюсь тут не я.
Ох, як тяжко жити розумній людині...
Броніки для Моніки• 11 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
З невігласами і хамками, як ви тільки вашою мовою, щоб дійшло. Але бачу доходить туго.
Яду в вас свого достатньо
Броніки для Моніки• 11 ноября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Ох, як тяжко жити розумній людині...
Вам хвилюватися нічого.....
Туфли в чешуе• 11 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Вам хвилюватися нічого.....
Не буду. А то ще цукор підніметься
Печенюшка• 11 ноября 2024
Ответ дляКоролеВешна
Не любите - ок. Але щодо затрат по ресурсу... А що може бути простішим, ніж витратити 5 хвилин на обсмажені, пари хвилин, аби обмазати гірчицею і хвилини, аби завантажити все це в духовку?
Ну, так, доведеться почекати, поки духовка спече. Копець, які затрати ресурсу.
А потом это все помыть, такая себе развлекуха, если устал и времени нет. Ну и по деньгам это прилично дороже таки, а ещё на бутерброды оно будет не очень, если это пол дня в сумке возить.
Оч@ров@Шк@• 11 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Яду в вас свого достатньо
А ви вже не одній людині умудрилися нахамити :)
Ваше здорове харчування робить вас нещасною і злою