Указка• 10 ноября 2024
Что есть? Цены ужас
Купила бананы,йогуртом пару,колбасу варёную,морковку,2 огурца,гречки и парк сырков и все 500 грн
Вот Она Я• 10 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
210-220. Шия, качалочки, 3-4 шматки на кг.
шию, лопатку яловичу найбільше люблю, особливо якщо зі шматочком хребця...ммм, треба дістати з морозилки та стушкувати завтра.
Organic• 10 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Нет, не очевидно.
Вы свое филе, которое на вкус как трава - можете есть сами.
Мужчины в большинстве своём такое не едят в принципе.
Те мужики, которые на мясо не зарабатывают - едят дешёвую колбасу. Но на сегодня, уже и она не всем по карману
я его вобще не ем, при чем тут я
да мой муж его не ест также, как и колбасу))) из колбас он ест только ’пальцем пхану’. что по сути мясо. Не видела мужика, что может наестся сервелатом больше чем на час
Organic• 10 ноября 2024
Ответ дляТріль!
Панк боїться консервантів. Страшно, очєнь страшно, ми нє знаєм что ето такоє...
Удалено администрацией...
Спішу - перекидаюсь• 10 ноября 2024
Ответ дляOrganic
тю блин, я думала уже и чашки какие-то не поделили
Не , скоро пойдут темы про ёлки и Николая,там будут срачи
Завтра не пью• 10 ноября 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Не знаю писав хтось чи ні за яйця, але треш просто, взяла сьогодні два лотки , пішла в магазин, дивлюся а там 65 грн за десяток. Не купила. Зимою будемо чекати по 80 грн🤬
Та ладно, чого зимою?) Взяла в АТБ найдешевші за 62 грн, а в чекі вони 79.90.
Зима прийшла
Спішу - перекидаюсь• 10 ноября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Я вже давала посилання, Київ по 42.49 зараз
Брехуха
Organic• 10 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Про ковбасу і так зрозуміло, а про червоне м´ясо більшість не знає і вважає його корисним
почитайте про карнивор) издревле люди не марципанами питались
субпродкты, красное мясо, жиры - первое место. а не эта ватная грудка
Завтра не пью• 10 ноября 2024
Ответ дляФантазерша
Я теж в щоці від цін. Скоро оселедець під шубою буде вважатись дійсно святковою стравою,не кажучи вже за олівʼє. Ціни на саму просту продуктову корзину якісь захмарні. Купила картоплі по 30 гривень,з виду вся нормальна,всередині вся чорна. Викинула майже всю. Масло якщо зловив по 75 гривень по акції,то це ще за радість.
А як живуть пенсіонери..страшно уявити. Епоха бідності закінчилась,як казав наш потужний президент…
Почалась епоха ніщебродства)
Вам телефонограмма• 10 ноября 2024
Ответ дляOrganic
я его вобще не ем, при чем тут я
А при чем здесь вообще сервелат, стесняюсь спросить?)
Organic• 10 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
ок варенка, не знаю что за 150 еще бывает
Вам телефонограмма• 10 ноября 2024
Ответ дляOrganic
Ну т е ни вы, ни ваш муж не едите колбасу, но точно знаете, что ею наесться нельзя?)
Ваша прЭлесть• 10 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Якщо все настільки погано, як в автора, що вона аж тему рукозаламувательну створила, то нехай економить і готує, що дешевше, а не драму влаштовує.
Вареників з капустою наліпити дешево, і, якщо грошей немає, то нехай вчиться економити, а не нити.
Не хватает в реакциях ФАКа.
Спішу - перекидаюсь• 10 ноября 2024
Ответ дляOrganic
жалоба за хамство
Не гундите,дайте человеку пообщаться
Заела_пластинка• 10 ноября 2024
Ответ дляАгатаХристя
Мне одной кажется,что цены как-то резко выросли и очень быстро?
ні не одній, ще коли нац кешбек ввели подорожчало відразу масло і укр. продукти в цілому
Туфли в чешуе• 10 ноября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Дівчата, знайшла вдома рекламні газетки з супермаркетів за 21 рік. Дійсно , ціна на більшість продуктів виросла вдвічі, або й втричі. Зарплати ті ж самі, пенсії в людей також. Це ми виходить вдвічі гірше жити стали?
Я не можу порівняти ціни на позиції в чеку, чесно кажучи, просто купую сильно не придивляюсь. Але. Від суми чеку трохи фігію останнім часом. Корзина то не змінилась, набір продуктів той самий. А в порівнянні з 22 роком - вдвічі, хто б тут що не писав.
Спішу - перекидаюсь• 10 ноября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Зачем? Человек работает, зачем ей экономить,она виновата, что яйца по 70 грн?
Тріль!• 10 ноября 2024
Ответ дляOrganic
жалоба за хамство
Прошу, скаржіться скільки забажаєте. Тільки не називайте себе панком, не принижуйте субкультуру.
Organic• 10 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
прочтите внимательно еще раз
так может и не едим, потому что это бесполезно, а что нельзя прийти к такому? муж не любитель всегда был, а я уже несколько лет прктикую питание без пищевого мусора, на основании этого отлично прослеживаются и расходы. Это не дешевле, но пользы больше явно
Вам телефонограмма• 10 ноября 2024
Ответ дляOrganic
прочтите внимательно еще раз
Вы вообще понимаете, что тема не о пользе?
Organic• 10 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
ок, о колбасе - бессмысленной и беспощадной!!!
всем добра, тема исчерпана, за сим прощаюсь
Спішу - перекидаюсь• 10 ноября 2024
Ответ дляOrganic
прочтите внимательно еще раз
При чем здесь ваш пищевой мусор дотошный. Тема о другом: работающий человек хочет купить в магазине то, что хочет,не экономя. Цены пиндос высокие. Вот о чем тема
Завтра не пью• 10 ноября 2024
Ответ дляО_Юми
А оці ’на ковбасу мусить заробляти’ це взагалі за межею мого розуміння. Люди, агов, на ковбасу має вистачати і мінімальної зп. Це не питання, того що людина погано чи мало працює, це питання високих цін і низької оплати праці.
Ви друга в цій темі, що реально оцінює ситуацію в країні. Друга!! Я в шоці
Вам телефонограмма• 10 ноября 2024
Ответ дляOrganic
Вам стоило в эту тему вообще не вступать. Все ваши посты не по теме
Туфли в чешуе• 10 ноября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Какого сахара?))
Та панянка його не їсть, але все знає) трохи не знає, що є звичайний йогурт без цукру. А все інше точно знає)))
Броніки для Моніки• 10 ноября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Лактоза — це вуглевод (цукор), який міститься в молочних продуктах. ...
Лактоза міститься в молочних продуктах (молоці, сирі, вершках, морозиві, кефірі, йогуртах і ряжанці)