Жінка з перцем• 10 ноября 2024
Зміна прізвища дитині
Дівчата, хтось міняв прізвища дитині після розлучення батьків, щоб мама і дитина були на одному тепер? Я хочу собі повернути своє або зовсім інше взяти, і щоб не було непорозуміння, і дитині змінити. Батько і дитина не проти. Чи можна це зробити, якщо батько далеко, через дію чи електронний суд?
І чи немає проблем закордоном, якщо дитина і мати на різних?
Зараз я з дитиною в Україні, батько був в окупації, виїхав закордон. Дитині 13 років
Асталависта бэйби• 10 ноября 2024
Я с детьми на разной фамилии , не брала мужа в браке , за 15 лет никаких проблем никогда нигде не возникало
Гербарія сушу• 10 ноября 2024
Уявіть ситуацію. Дитина в майбутньому вступатиме у спадок. Щоб доказати степінь рідства, Дитина муситиме до свідоцтва про народження додавати свідоцтво про зміну прізвища, свідоцтво про одруження батьків, свідоцтво про розлучення батьків.
Якщо захоче працювати в держ органах, там зміну не люблять
Жінка з перцем
• 10 ноября 2024
Ответ дляГербарія сушу
І?
Жінка з перцем
• 10 ноября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Наші всі спадки залишились на окупованих територіях. Я не дуже вірю, що щось дістанеться
ПоЗиТиВнАя• 10 ноября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Свидетельство о разводе не выдают уже лет 10
Жінка з перцем
• 10 ноября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Дякую
Гербарія сушу• 10 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
І?
Ви додаткову купу документів дитині додасте…дуже потрібно змінювати?
Жінка з перцем
• 10 ноября 2024
Ответ дляГербарія сушу
І що тепер? Я ж свої всі маю, бо змінювала, то не проблема абсолютно
Гербарія сушу• 10 ноября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Зараз це називається витяг з реєстру) видають.
Малая Налегке• 10 ноября 2024
Свідоцтво розірвати шлюбу але давно не видають, є рішення суду про розірвання шлюбу.
Автор Вам потрібно звернутися у ДРАЦС і спитати там у спеціалістів. Для зміни прізвища дитини потрібно згода обох батьків, або довіреність батька або нотаріально завірена його згода на зміну прізвища дитини
serebro16-72be• 10 ноября 2024
А для чого це робити. Залишайтеся на прізвищі чоловіка і не треба тої мороки
Кидстаффовна• 10 ноября 2024
Когда замуж за нового мужика соберетесь, фамилию дитятки снова менять?
Железобетон• 10 ноября 2024
Автор а зачем это! Я при замужестве осталась на своей фамилии, родилась дочка тоже на моей фамилии, ну была бы на мужа фиг с этим
Малая Налегке• 10 ноября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Я збирала пакет документів однієї бабусі все покроково скільки вона міняла прізвища , скільки змін прізвища були у її доньки та онуки, а також всі документи народження/смерті її доньки та онуки коли оформлювала їй опіку над її праонукою. Всі документи треба мати в оригіналах. Також у МВС головному управлінні їй оформлювала довідку про не судимість там також перевіряли зміну прізвища імені та по батькові, якийсь час це зайняло але нічого страшного не сталося, всі документи надали. З часом опіку над праонукою оформили.
Обижулька• 10 ноября 2024
все как дикие. я сыну тоже поменяла на свою. но мы не в Украине. к вопросу зачем. ребенок сам захотел. + при переводе она звучит не очень
Ответ дляЖінка з перцем
Автор міняйте, це не складно, зробили все за 2 міс. В раксі візьміть бланки і надішліть батьку і він там дає згоду. Дають нове свідоцтво про народження, не свідоцтво про зміну прізвище. А в наступному році вже і паспорт отримає, можна почекати, там згоди батьків не потрібно
Жінка з перцем
• 11 ноября 2024
Ответ дляЖелезобетон
Я не вмію повертатись в минуле, щоб було як у Вас.
Жінка з перцем
• 11 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Дивіться за своїм мужиком і куди як ідете
Жінка з перцем
• 11 ноября 2024
Ответ дляserebro16-72be
Рада за Вас
Жінка з перцем
• 11 ноября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Дякую
Жінка з перцем
• 11 ноября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Дякую
Жінка з перцем
• 11 ноября 2024
Ответ дляОбижулька
Дякую за розуміння
Жінка з перцем
• 11 ноября 2024
Ответ дляMirinda78
Дякую