Колгоспниця• 10 ноября 2024

Це вважається, що я занадто рано народила чи ні?

В 19 років почала зустрічатися зі своїм майбутнім чоловіком. Через 3 роки зробив пропозицію і ми одружилися. Зараз мені 24 роки, народила дитину півроку тому
Кусюче сонечко• 10 ноября 2024
Звісно зарано
Засовуйте назад

Сало не люблю• 10 ноября 2024
Якщо вам комфортно, то навіщо вам наша думка? Якщо не комфортно, то розберіться чому так.
Капитанша• 10 ноября 2024
Вобще не рано
Доставучая• 10 ноября 2024
А якщо зарано,то що?)
ЯкаКраля• 10 ноября 2024
Я родила в 18.6. в ваши 24 у меня ребенок пошел в школу.
ГугелП@лАмался• 10 ноября 2024
Не, надо было как советчицы в 40-50. Тогда норм
Міні-бікіні• 10 ноября 2024
Рано это в 15, а вы в последний вагон успели, дальше только станция старородящей
Баррикадница• 10 ноября 2024
Чому Вас це питання турбує?
Гарний вік для народження, якщо Ви орієнтовані на родину.
Сил ще багато, можна далі планувати активне життя. Дитині буде цікаво з Вами. А коли виросте, Ви ще будете молода і активна жінка. Мінусів не бачу.
Zoji• 10 ноября 2024
Я так народила. Зараз мені 44, дитині 21. Ну краса! Дитина вже самостійна, я ще не стара. Роблю що хочу

KriskaA• 10 ноября 2024
Ну як на мене - капець як рано. Але це для мене - може комусь норм.
KriskaA• 10 ноября 2024
Ответ дляZoji
Мены 52 - дитины 15, роблю що хочу - краса ! :))
Так й пожила дай Боже до 37 І з дитиною зовсім малою теж було все ок - мандрували, жили в своє задоволення...Ех, золоті були часи до 2020....
А_я_ЛОЖУ!• 10 ноября 2024
Ой, мені рано, чесно. Але то мені.
Zoji• 10 ноября 2024
Воно то так, але в мене дитина повністю самостійна і живе окремо. А вашу ще на ніжки поставити треба
Мочалкин блюз• 10 ноября 2024
Судя по вопросу, то да, психологически вам рано было заводить детей
Грибной_Дождик• 10 ноября 2024
В 24 я відривалась на муз. фестивалях, мандрувала, відкривала для себе світ, займалась екстрім спортом різним і тд