Козачка• 10 ноября 2024
Киев, а вы знали что аренда до 10000$ дошла?
Смотрю квартиры , есть интересные варианты .на фото элементы квартиры , хотят 10000$ в месяц и это не шутка 🤪
А вы тут на колбасе экономите
Латвийские_Номера• 25 декабря 2024
Ответ дляКозачка
У нас 140 кВ, хотим за 50 тыс сдать с мебелью и техникой . Думаете , это реально ?
Якщо на печерську з дизайнермьким свіжим ремонтом, то реально
Якщо високий поверх в будинку де часто немає світла десь біля КПІ, то маловірогідно
Латвийские_Номера• 25 декабря 2024
Ответ дляВкуси мене
И за 20000 грн можно нормальное жилье с мебелью и техникой в новострое снять
Покажіть варіанти в Києві за 20тис новобудову!
Ще в 2022 в ЖК Місто Квітів однокімнатна 50м була за таку ціну, а зараз вони від 25тис