ИзЮмрудная• 11 ноября 2024
Почему на кассе лезут на голову?
Стоит очередь на кассе, сзади очень часто человек подходит очень близко и прям касается. Мне не приятно! Чего лезть? Почему нельзя соблюдать дистанцию. И не скажу, что это редко. Раз сделала замечание мужчине, извинился правда. На многих поварачиваюсь и не довольно смотрю, но им пофиг. Часто отхожу вперед, так оно подходит опять ко мне. Кто узнал себя, не делайте так!!!!
Гарнюнька• 11 ноября 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Носите рюкзак
Ну, я ношу. Ложаться на рюкзак) И брелок оторвали недавно - он копеечный с алиэкспресса, но блин...
бювет_в_обед• 11 ноября 2024
Я специально начинаю кашлять) сильно), могу еще сделать вид что нос вытираю, типа сильно простужена, сразу отходят)
Ловлю капці• 11 ноября 2024
Ответ дляТоптунша
Мене це в метро доводить до сказу. Стаю мінімум одну сходинку від людини, а ззаду хтось тобі в потилицю дихає. Та якого чорта ти до мене тулишся, та секунда тебе не врятує, а якщо спішиш, іди по лівій стороні. Хоча тут теж придурків хватає і чомусь займають весь ескалатор замість того щоб залишити місце для тих хто хоче йти, а не стояти .
А мене бісять ті, що бігають по ескалатору! Максимум 20 секунд економлять, а кіпішу наводять. Правила для кого придумали? По ескалатору ходити, а тим більше бігати, не можна. А то понаїхали дуже розумні спішаки, а про правила поведінки у метрополітені не чули....
Топтунша• 11 ноября 2024
Ответ дляЛовлю капці
Дивно що ви вся така корінна, а знаєте менше ніж понаїхавші.
Копуша• 11 ноября 2024
’Кто узнал себя, не делайте так!!!!’
повесьте табличку - это я , чтобы мы вас узнавали и не делали так.
Леплю из пластилина• 11 ноября 2024
Ответ дляТоптунша
Так все ж проходити, а не пробігати )) з дитинства врізалося оголошення, що бігти по ескалатору не можна. І дочка як бачить, то питає, чому порушують правила
Ms. Скромность• 11 ноября 2024
У мене була дивна ситуація колись з подібним у поліклініці, з того часу не даю нікому навіть ненароком мене чіпати ззаду.