Мяо мой мяо• 11 ноября 2024

Хто розуміється в щитовидці і аналізі крові?

атпо 9.7
Ттг 2.1
Т4 0.96
Т3 3.2
В 70 р
Це нормальні показиники, бо вони в референтних значеннях
чи записуватись до ендокринолога?
Залізний кіготь• 11 ноября 2024
Ідеально

А я з косою• 11 ноября 2024
Аналізи ідеальні . Це означає що свою функцію щитовидна залоза виконує супер .
А УЗД робити ? Щоб поганих вузлів не було , якщо УЗД хороше то закриваєте тему з щитовидною залозою мінімум на 2-3 роки
А я з косою• 11 ноября 2024
І наступний раз здавайте тільки ттг , цього достатньо .
У 99,5 % людей все ок з щитовидною .
автор Мяо мой мяо • 11 ноября 2024
Ответ дляА я з косою
Не робила узд
А як вони можуть бути ті вузли якшо нормальні аналізи
Гуру троллинга• 11 ноября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Не робила узд
В мене ідеальні аналізи, а виявився рак щитовидної
Зробіть узі обов´язково
Треба перевірити комплексно
Мусик Пусик• 11 ноября 2024
Ттг отличный.Этого достаточно.
Осталось узи щитовидной железы сделать и всё, этот орган у вас будет обследован.
Оцененная• 11 ноября 2024
Ответ дляА я з косою
У 99,5 % людей все ок з щитовидною .
Хм, я 86 года и у каждого моего пятого одноклассника проблемы со щитовидкой
Мотористка• 11 ноября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Не робила узд
У мене завжди нормальні гормоны щитовидки, я їх раз в рік сдаю. А вузли вже років 25, з них один величезний і навіть пункцію вже 2 рази робила.
Значить, не дивлячись на вузли щитовилка свою функцію виконає.
Тому не дивлячись на результати аналізів треба робити УЗІ.
А я з косою• 11 ноября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Не робила узд
Легко

А я з косою• 11 ноября 2024
Ответ дляОцененная
Я працювала в лабораторії і ьачі і аналізую стільки лишніх аналізів люди здають )
Але знову ж таки , це діло кожного . Просто я в цьому не бачу сенс
А я з косою• 11 ноября 2024
Ответ дляОцененная
Можливо це звʼязано з АЕС і впливом ?
Мені аж цікаво , з якого ви міста ?
Я 89, західна частина України ні в кого немає таких проблем .
Оцененная• 11 ноября 2024
Ответ дляА я з косою
Можливо це звʼязано з АЕС і впливом ?
Мені аж цікаво , з якого ви міста ?
Киев
А я з косою• 11 ноября 2024
Ответ дляОцененная
Киев
Там і народились ? народились до взриву ?
Оцененная• 11 ноября 2024
Ответ дляА я з косою
Народилась після,так в Києві,мамі казали робити аборт
А я з косою• 11 ноября 2024
Ответ дляОцененная
Капець .. тому напевне ці зміни і є , по цій причині .
ПАЦАНКА О• 12 ноября 2024
Ответ дляА я з косою
Как Вы анализируете ,интересно ?
У меня нет щитовидной , принимаю L тироксин ,анализы в норме на фоне приёма гормона ,контролирую раз в 3-4 месяца
Но в лаборатории я не сообщаю что у меня была операция ,что я принимаю гормоны ,никто и не знает этого
Получается Вы бы подумали ,что я здоровая ,и проблем со щитовидной нет, а сдаю просто так ,получается ,ведь все в норме ?
А я з косою• 12 ноября 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Как Вы анализируете ,интересно ?
У меня тоже ее нет , и тоже анализы в норме .
Но я не сдаю их каждые 3-4 месяца . Раз в год в лучшем случае. А у вас анализы разные ?
ПАЦАНКА О• 12 ноября 2024
Ответ дляА я з косою
Сначала полтора года подбирали дозировку ,не знаю почему так долго ,все время был ттг не в норме ,сдавала каждые 1.5-2 месяца
Потом наконец то в норме ттг и т4 ,но врач сказала ещё пока контролировать раз в 3-4 месяца