Коник-стрибунець• 11 ноября 2024
А ви б йшли на таке побачення?
Познайомилась з чоловіком при посаді. 37 років. Я на 7 років молодша. Бачились вживу 1 раз, пішли в кофейню просто взяти по чашці кави. Зараз ситуація така. Запропонував зустрітися, я на годину довше працюю, ніж він. Тому на наступне побачення каже, щоб я приїхала до нього додому на каву. Чи їхали б ви?
Совбез• 11 ноября 2024
до чого тут ми .якщо він вам подобається,і ви хочете секса ,то їдьте
КвартираЧья• 11 ноября 2024
если бы мне очень нравился и я готова была б его трахнуть - поехала бы
Эта_Шикарна)• 11 ноября 2024
Вы себя где нашли?
Какое ехать домой к нему ...секса ему захотелось быстрого
Кумедна• 11 ноября 2024
не ехала бы, лень. Пусть приезжает для секса на раз где-то в рандом месте.
Коник-стрибунець
• 11 ноября 2024
Ответ дляБелая и пушистая
по молодості, по дурості я б поїхала, а зараз ні
А чому?
Эта_Шикарна)• 11 ноября 2024
К нему домой ещё и сами приедете?
Отлично. Ему секс с доставкой на дом
КвартираЧья• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
А чому?
лениво письку брить ради возюканий этих
Коник-стрибунець
• 11 ноября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
К нему домой ещё и сами приедете?
Отлично. Ему секс с доставкой на дом
Каже, що це буде просто зустріч.
Белая и пушистая• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
А чому?
я тоді не любила себе, не цінувала, низька самооцінка була
тепер все по іншому, тому я б не поїхала на таке друге побачення, навіть як би хлопець мені дуже подобався
КвартираЧья• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Каже, що це буде просто зустріч.
тогда нафига оно все?!
не едьте
Робот Вертер• 11 ноября 2024
Я б не поехала, но это я, мне нужно сначала узнать человека, а уж потом секс..
Коник-стрибунець
• 11 ноября 2024
Ответ дляКвартираЧья
тогда нафига оно все?!
не едьте
Ну я також не за секс за другому побаченні з людиною яку я бачу 2 раз в житті.
Коник-стрибунець
• 11 ноября 2024
Ответ дляКвартираЧья
такие тут все не на помойке найденые. любо-дорого
а ви б поїхали?
Мая твая не панимать• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Каже, що це буде просто зустріч.
ок, пусть тогда после вашей работы вас забирает на такси и езжайте в кофейню или в кафе общаться, но он не захочет, потому как просто хочет вас трахнуть
КвартираЧья• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
так зачем вы советуетесь тогда.
ответ очевиден же - вам оно не надо
Куратор дебошей• 11 ноября 2024
Напишіть, що вагаєтеся їхати до мало знайомої людини. Потребуєте більше спілкування на нейтральній території. Якщо мудило, то відсіється зразу
КвартираЧья• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
а ви б поїхали?
я ж сказала - если бы мне он нравился и мне хотелось бы с ним секса - то да.
иначе - смысла не вижу
Коник-стрибунець
• 11 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Також пропонувала. Каже, що не хоче мене чекати годину. Краще мені до нього приїхати.
Мама Чели• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Тоді чого їхати додому до лівого чела
неДодекаэдр• 11 ноября 2024
Автор, вам же не 18, а вже 30. Невже ви не розумієте, якого плану побачення на вас очікує в нього вдома?! Звісно, якщо ви самі не проти сексу на другому побаченні, то вперед!!! Але, якщо чесно, то навіть, якщо б чоловік дуже подобався і страшенно хотілось би інтиму, то до незнайомого чоловіка-зась! Я себе поважаю! А ви-не знаю. Питання до вас.
Ksenia2291• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
а ви б поїхали?
Ну вы же сами понимаете, для чего он вас приглашает и что он от вас хочет
Мая твая не панимать• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
я бы его просто отправила в блок
Кумедна• 11 ноября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
и шо ехать ради кофе?