Клептоманка• 11 ноября 2024
Подарунки за кордон
Хочу подарувати колегам за кордоном щось українське, підкиньте ідеї подарунків. Поки що в голову прийшли лише прикраси
Результат:
вже голосів:
5 (20.83%)
Щось інше
4 (16.67%)
3 (12.5%)
Жодна з них
2 (8.33%)
Результат
1 (4.17%)
Kuzne4ikSam• 11 ноября 2024
Проголосовала за 5, но на самом деле понравились все. Лично мне бы понравилось, но могут быть и ’нелюбители’, как и во всем. А так идея норм
Христя в тiстi• 11 ноября 2024
Щось я тикнула не туди.
Ніяку, автор
Бо воно ж має поєднуватися з іншими і тп
Ніяку, автор
Мотористка• 11 ноября 2024
В нас керамічні чашки з розписом продають українським, симпатичні або рушники з орнаментом. Скатертини льняні, серветки.
Клептоманка
• 11 ноября 2024
Ответ дляМотористка
Чашки вже дарувала з інших поїздок, текстиль такого плану сама не люблю
Кастрюлька• 11 ноября 2024
Проголосувала за інше.
Якщо ви працюєте за кордоном, то побачите як вони прикрашають ялинки.
Мотористка• 11 ноября 2024
Ответ дляКлептоманка
Глиняний посуд. Вовняні тапочки, шкарпетки, рукавички. Все інше так чи інакше на Китай схоже.
Клептоманка
• 11 ноября 2024
Ответ дляКастрюлька
Проголосувала за інше.
Взагалі не заморочуються з прикрашанням, це знаю точно. Вішають різне
Оля_с_киркою• 11 ноября 2024
Ответ дляКастрюлька
Проголосувала за інше.
І як же?
Всі мої знайомі (я живу давно) оцінили б. Мені свекруха (місцева) теж дарувала іграшки з ручним розписом
Клептоманка
• 11 ноября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Я фермеру отаке дарувала в 2022
Взагалі ugears цікаві є моделі
Тут таке продається в магазинах
Оля_с_киркою• 11 ноября 2024
Ответ дляКлептоманка
Тут таке продається в магазинах
Ну то й що? І прикраси продаються, і текстиль, і тарілки...
Це ж сувенір, тут цікаве саме те, що це з України
Кастрюлька• 11 ноября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
І як же?
Ну похилого віку, можливо і вішають все що під рукою, а молодь тримається якогось дизайну.
Клептоманка
• 11 ноября 2024
Ответ дляКастрюлька
Помиляєтесь
Клептоманка
• 11 ноября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
В тому і справа, що тут таких конструкторів море, тому воно не буде автентичним
Оля_с_киркою• 11 ноября 2024
Ответ дляКастрюлька
Навпаки. Це в Україні зараз мода на ці ’дизайни’
Кастрюлька• 11 ноября 2024
Ответ дляКлептоманка
Помиляєтесь
В чому помилка?
Можливо ваші знайомі і вішають все що дарують, купуйте .
Ви ж прийшли почути різні думки, чи тільки те що бажаєте?
Клептоманка
• 11 ноября 2024
Ответ дляКастрюлька
В чому помилка?
В тому, що вони заморочуються дизайном ялинки. Знаю точно, що ні
Мотористка• 11 ноября 2024
Автор, ще набори є фартух, прихватка, з орнаментом. Підставки для ложок.
Кастрюлька• 11 ноября 2024
Ответ дляКлептоманка
Тоді купуйте свої шари.
Оля_с_киркою• 11 ноября 2024
Ответ дляКлептоманка
Я про те, що можна вибрати щось на воєнну тематику. Не знаю, як ті, до кого ви їдете, а мої родичі всі дуже підтримують Україну, тому заходить оцей трактор, що тягне російський брухт, еко-сумки з картинками на підтримку України чи національними візерунками, підвіска з тризубом etc etc
Клептоманка
• 11 ноября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
В мене на роботі дівчата, які взагалі далекі від політики
Луноликая Вика• 11 ноября 2024
Ответ дляКлептоманка
За 9 років досвіду можу сказати, що іноземці радіють подарункам , показують дитяче захоплення , але насправді вони ім мало цікаві і мало цінні . Так, черговий непотріб . А враховуючи їх жадібність і любов до знижок , закупівель у магазинах Action і тд , то повірте, що ніхто не оцінить іграшки по 15 євро за штуку . Тільки ви будете знати, що бігали з дупою у милі і купували ці прикраси ( чи іграшки, чи посуд, чи вишиванки, чи брошки, чи ляльки ручної роботи) , які коштують половину Вашої зарплати .
Моя порада : купуйте солодощі : все чого немає у їх магазинах здається їм чимсь « вау». Ще, як варіант: текстиль. Мова про скатертину з бавовни чи льону . Яка в них коштуватиме у 2-3 рази дорожче, ніж в Україні .
А прикраси по 15 євро чи хенд мейд , аналог чого можна купити у них за пару євро мало хто оцінить . Щиро подякують і закинуть.
Клептоманка
• 11 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Вони і коштують пару євро, це ж чисто символічний маленький подарунок, ми завжди привозимо один одному якісь милі дрібнички з різних країн, всім подобається і видно, що вони цим користуються.
Луноликая Вика• 11 ноября 2024
Ответ дляКлептоманка
Вище показували іграшки по 600 грн за шт
Клептоманка
• 11 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Ці приблизно по 300
Всім шампаньського• 11 ноября 2024
Ответ дляКлептоманка
Прям з українською символікою, або наших колядивників я би точно не дарувала полякам.
Клептоманка
• 11 ноября 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Вони ніби всі більш нейтральні без символіки, не для поляків