Показушница• 11 ноября 2024
Питання по ugg
Пані, як носяться ці тапочки, чи не шлепають, тримаються на нозі?
Кіна не буде• 11 ноября 2024
Норм носяться. Але це не самий практичний варіант. В мене вони одні з декількох. Якщо єдині, то краще закриті
В моїй хаті моя правда• 11 ноября 2024
Я взяла на такой платформе челси. Они сильно шлепают(((
Первые такие неудачные угги у меня.
Как вы спасаетесь от шлепания?
Первые такие неудачные угги у меня.
Как вы спасаетесь от шлепания?
Електрохарчування• 11 ноября 2024
У подруги такі, носить каже зручні. Я собі взяла ті, що п’ятка фіксується на липучці, але ношу без фіксації, нога не вилітає.
Показушница
• 11 ноября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Первые такие неудачные угги у меня.
Как вы спасаетесь от шлепания?
Первые такие неудачные угги у меня.
Как вы спасаетесь от шлепания?
Та то може так і задумано, щоб шлепали. Є такі з резинками але то не оригінал напевно
Електрохарчування• 11 ноября 2024
Ответ дляПоказушница
Оригінали є на резинці, але там платформа така, що вбитися можна.
Лиса Патрикевна• 11 ноября 2024
Вже тиждень ходжу в таких. Дууууже зручні і теплі. Я вагітна, то підбирала на розмір більші, щоб не тиснуло - не шльопають. Я думаю вони навіть на суху зиму підійдуть, бо пʼята закрита
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 11 ноября 2024
Мені не зручні зовсім. Але міряла підробку. Може оригінали інші, але там, де ви збираєтетсь купити, скоріше за все підробка.