хто вже легально живе в США. Ми ще не отримали громадянство.
З того, що я чую від оточуючих - одні кажуть, що все покращиться для місцевих - зниження податків, ріст рівня життя, тобто вірять, що він поверне American dream. Інші - плачуть і кажуть, що буде жах.
Я для себе думаю, що буде важче те громадянство отримати (хоча в нас вже є грінкарта). Читала, що під час його правління все дуже затягувалось, він звільнив багато співробітників USCIS. Додав купу умов при отриманні. Мене це відносно не хвилює, бо ми чесно працюємо, ніколи не отримували ніяку допомогу, платимо податки. Але побачимо.
А ви що думаєте? Можливо є якісь знайомі, які жили в Штатах за часів Трампа? Для пересічного громадянина Штатів має стати краще чи гірше?
Результат:
вже голосів:
30 (49.18%)
Не знаю
16 (26.23%)
Стане гірше
15 (24.59%)
Стане краще
Anastasiya-f052• 11 ноября 2024
Ответ дляЯ_в_декрете
Це точно 😞 але я дійсно вірю, що війна скоро закінчиться. Навіть так - судячи з наших новин - бачу, що скоро закінчиться.
Ніяких ознак чи передумов не видно, скоріше навпаки.
Ответ дляBransoletka
Розкажіть, що там у Вас по новинах( я так розумію, ви про американські новини?). Бо руки геть опускаються...
В нас багато говорять про кадрові рішення Трампа, мігрантів та Україну. Багато теорій як саме він це зробить. Кажуть, що він людина слова і шукає засоби закінчення війни. В деяких новинах кінець передбачають ще до початку його каденції (в це я не дуже вірю), а в деяких дають йому 90 днів (доречі великі букмекерські контори вже приймають ставки на 90 днів з початку його каденції - тобто до 20 квітня).
Ответ дляAnastasiya-f052
Я б так не сказала. Всі говорять про те, що війна має закінчитись. Багато новин на цю тему в нас, кожен день говорять про Україну.
Основні тезиси - Україна, скоріш за все, не поверне свої території, але війна має закінчитись. Багато хто намагається передбачити що саме він зробить, деякі наближені до нього кажуть, що він це вирішить сам в останній момент.
Anastasiya-f052• 12 ноября 2024
Ответ дляЯ_в_декрете
Говорити можна багато чого, а робиться інше.
Просто так виродки корейців залучили? Щоб тут же і назад відправити? Чи просто так постачання і виробництво зброї нарощують?
Ответ дляAnastasiya-f052
Наскільки я розумію (з новин, та говорячи з людьми тут) - він - людина слова (хоча і популіст). Тобто він дійсно робить те, що каже (хоча і не завжди виходить в повній мірі). Але я в республіканському штаті. Тут в нього дуже великий вотум довіри.
Звісно, що ці виродки цього не хочуть, але хоче він. Я сподіваюсь, що він зможе на це вплинути. Як мінімум, це в його інтересах, бо він вже каже, що хоче на наступний строк.
Щодо проблеми нелегалів - він вже призначив відповідального - Тома Гомана - дуже принципового, колишнього директора прикордонні поліції. Гоман вже дав декілька заяв в стилі - «не хочете допомагати - забирайтесь під три чорти з нашого шляху» - звертаючись до влади Нью-Йорку та «мені все одно, що про мене думають, особливо ліві». Тобто в цьому напрямку робота вже кипить.
Сподіваюсь, що щось подібне буде зроблене і щодо України (Маю на увазі якісь конкретні кроки та результати). Поки конкретних дій я не бачу (окрім заяв типу - я зроблю такі ціни на паливо, що з ними не повоюєш і т.п.), але сподіваюсь ще побачити. Теж сподіваюсь на кінець квітня.
Anastasiya-f052• 12 ноября 2024
Ответ дляЯ_в_декрете
Дай Бог щоб ви були праві
Bransoletka• 12 ноября 2024
Ответ дляЯ_в_декрете
Дякую