барабанщица• 11 ноября 2024

Куда я засунула деньги

Может кому-то мысль прийдёт
У меня целый день давление, потерялись в доме 900$
Месяца три назад лежали в сумочке, я про них забыла , сегодня вспомнила и онемела денег там нет. Не могу расслабиться и хоть что-то вспомнить..вот куда засунула или может выбросила.
Лепешечка• 11 ноября 2024
В комод?

Встидаюся запитать• 11 ноября 2024
Ви сама живете?
Мальчижка• 11 ноября 2024
В іншій сумочці подивіться.
Куди ,зазвичай,ховаєте?
Там немає?

Десь по телефону могли спілкуватись і перекласти,тепер всі закапелки передивляйиесь
Marinamariana• 11 ноября 2024
Как это выбросили ? Это вряд ли
Домашка• 11 ноября 2024
куди тільки я не «ховала» гроші… вічно в халепу попадаю . з голови вилітає. кинусь — а їх нема… потім знаходяться, коли « просвєтєніє» памʼяті…заспокойтесь в першу чергу.. вони десь лежать та з вас регочуть… і коли заспокойтесь то потрошку перебирайте в голові — положила, що хотіла, куди ходила.. може кудись шли та наспіх виложили гроші з сумочки
SofkaMos• 11 ноября 2024
З ким живете ?
Николай-b526• 11 ноября 2024
опять давление)))
Мамин тріль• 11 ноября 2024
Ходіть по кімнаті і кажіть : Надія Павліна Коханова, дарую тобі 900 доларів. Вона підскаже, куди поклали. Як знайдете, не забудьте відкуп дати: копійки через плече киньте на вулиці чи цукерку.