Все і одразу• 11 ноября 2024
Скільки у вас вдома домашніх тварин?
Доброго вечора.
Скільки у вас вдома домашніх тварин ? Яких саме ? Чи заводили тварин безхатніх , просто з вулиці ? Дякую за відповіді)
Бабка-байкерша• 11 ноября 2024
2 кота.Британець 3.5 роки і прибився місяць потому дворняжка місяців 4.
Все і одразу
• 11 ноября 2024
Ответ дляБабка-байкерша
У Вас вони в квартирі чи в приватному будинку?)
Голодаю• 11 ноября 2024
Две кошки, одна котенок с улицы и две собаки, одна подобрана в феврале 22.
Леди_в_ночи• 11 ноября 2024
0, я не только брезгую кого то завести, а и к себе в гости с животными и на 5 секунд никого в квартиру не пущу.
Бавовнятий Пупс• 11 ноября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
осталась одна дегушка(
им одним нельзя, тоскуют(
ПотеряласЯ Я...• 11 ноября 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
им одним нельзя, тоскуют(
к сожалению вторая уже умерла
мы с ней обнимаемся)
Чумацький Шлях• 11 ноября 2024
Кошка британская. Отдали знакомые
Рыжий паразит кот. Принесла с улицы
Кошка британская. Отдали знакомые
Рыжий паразит кот. Принесла с улицы
Бабка-байкерша• 11 ноября 2024
Ответ дляВсе і одразу
В хаті.Ходять на подвір’я на прогулянку.Старший перший і за ним меньший за пів метра.
Бавовнятий Пупс• 11 ноября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
к сожалению вторая уже умерла
мы с ней обнимаемся)
целуйте почаще в носик)...у меня банда из 3х, постоянно общаются между собой
Все і одразу
• 11 ноября 2024
Ответ дляБандитка Сью
Одна курулевна вже багато років )
Боже , яка красуня ))
Весела моль• 11 ноября 2024
Дві собаки, два кота і декоративний кролик. Всі підібрані або забрані з поганих умов. Приватний будинок. Сільгосп тварин треба перераховувати?)
Все і одразу
• 11 ноября 2024
Ответ дляГолодаю
Ого, Ви молодець!!!в лютому 22 багато тварин залишилось на вулиці ..
Все і одразу
• 11 ноября 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
им одним нельзя, тоскуют(
Не знала про таке, нічого собі((
220В• 11 ноября 2024
Собаку купили. Кішку віддав брат, бо алергія виявилась. І недавно прилаштували в себе папугая якого хотіли випустити на вільні хліба
Все і одразу
• 11 ноября 2024
Ответ дляВесотехник
Собака з вулиці, вже 15 років їй, і два пацючки
Клас)