Куратор дебошей• 11 ноября 2024
Можно носить такие ботинки?
Качество класс. Кожа, шерсть. А по виду?
Айболитная• 11 ноября 2024
По виду они подойдут только к очень смелому верху, иначе будете как бомж выглядеть.
40каградусная• 12 ноября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Автор, не реагуйте ви так гостро і не засмучуйтесь :). Якщо ви тут питаєте, значить маєте сумніви і це нормально.
Я питала так само за куртки, теж сумнівалась чи вони варті. Ядовиті заплювали всі варіанти, а нормальні конструктивно висловились - подумала і жодну не взяла, бо все таки сказали правду)). Знайшла іншу :)
Ну тобто ядовиті все ж виявилися правими?
Б´ю байдики• 12 ноября 2024
Ответ дляШальная коклетка
Жесть колхозные
Городская с Бердичевского района,знаток моды отозвалась
Б´ю байдики• 12 ноября 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Хочу понять что нравится тому кто называет что-то мраком
Кто назвал это мрак,таких ботинок у них не было и не будет,они носят секонд
Оля_с_киркою• 12 ноября 2024
Ответ для40каградусная
Формально)) бо просто декілька варіантів запаскудили. Перший задав тон і пішло поїхало як у кожній темі тут буває))). Ну то таке))
А наприклад, каптур поганий і тп - написали адекватні. Оріюнтуюсь на такі коментарі.
40каградусная• 12 ноября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Напевно дехто не може пояснити деталі, але написали своє загальне враження від речі.
Я от помічаю, що реально гарні речі тут хвалять практично одноголосно.
Оля_с_киркою• 12 ноября 2024
Ответ для40каградусная
Таке теж буває, але нечасто або не все бачила. Навіть коли воно якісне і гідне уваги, то думки розділяються - хтось не приймає ціну (але якість коштує дорожче), а хтось трендовий фасончик)) Але користь однозначно є, бо поки доказують один одному 2 табори, приходиш до фінальної думки ’брати/не брати’ і люди мають змогу пар випустити)))
40каградусная• 12 ноября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Ну от бачите, така тема була Вам корисною.
А іноді буває, що автор створює тему просто щоб погодили її вибір, чи похвалили. І дуже гостро реагує на коментарі незгодних. Питається навіщо тоді тему створювати? Подобається, впевнена? Купуй і носи із задоволенням.
Шкода, що тем з обговоренням одягу/взуття мало і вони якісь ’в’ялі’. Ще й сидять в них одні й ті самі, що в сотий раз показують свої недолугі ’знахідки’)