🕯З-під завалів дістали тіло Олени Кулик. На жаль, дива не сталося. Трьох її дітей ще шукають, зокрема немовля. Родина мешкала на третьому поверсі п´ятиповерхівки, понівеченої ракетою. Щирі співчуття рідним. Світла пам´ять.
Кusalochka• 11 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
Нерозумію цю гру в російську рулетку.
Троє дітей весь світ перед вами відкритий. Ну чому вони не вивозять хоча б дітей????
Куда?
alyona_niki• 11 ноября 2024
Ответ дляSantaMonika
Кривий Ріг
Поняла(( я новости не читаю сейчас, не могу вывозить . у самих каждый день прилеты. Ужас конечно 😢
Кusalochka• 11 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
В Чернівці в Ужгород як мінімум. Польща німечинна і далі
Нам всем уехать? Остальным областям Украины?
Вже стільки трагедій, стільки загиблих дітей.
В мене досі перед очами відео, де тато прощається з хлопцем підлітком 15 років, якого шукали всю ніч.
Його мати в лікарні і просить чоловіка, щоб той підніс слухавку до гробу, до вушка загиблого сина, щоб вона сказала йому останні слова
Все, знову плачу
Кusalochka• 11 ноября 2024
Ответ дляМаМарго
Удалено администрацией...
Уже была
повторяю вопрос, всем уехать? Вы спонсор?
Кusalochka• 11 ноября 2024
Ответ дляPinkMa
да, с детьми уезжать
а как еще?
Ну вот так, как живёт сейчас Украина. Вы не понимаете?
Кusalochka• 12 ноября 2024
Ответ дляTAM-rico
Пишуть, дітей вивозити.
Вы вывезли? Ну младец