malinovaya• 11 ноября 2024
цікаво, а як треба бути уважними)) виповзти в коридор в 3 ночі хіба що
Ответ дляmalinovaya
Кожен сам для себе вирішує! Нічна тема, показала, що люди переймаються, і їм не байдуже своє життя.
Ответ дляMerlana
И шо? Бежать 400км к метрополитену?
Куди хочете, туди і біжіть.
malinovaya• 11 ноября 2024
Ответ дляМельничукОля
та більшості не байдуже на своє життя, але багатьом нема куди ховатися. я зараз в гостях у подруги, зранку коли почалася тривога я питаю - куди йдемо ховатися? вона винесла мені подушку в коридор і каже - ось тут будемо сидіти))) а в коридорі стіна десь 1,5 метри максимум і з обох боків двері в кухню та кімнату зі склом. тому навіть якщо хочеш бути уважним - не факт, що вийде. тільки сидіти і думати, що на цей раз пощастить((
Веточка сакуры67• 11 ноября 2024
Вроде ж Трамп Путину сказал не обострять. Поэтому надеемся что полетают и все
Ответ дляМэри Лин
Можливий зліт тушок кожну ніч вже протягом 3х років
Так, але не тоді коли вони зробили великий перерив, та накопичили багато ракет.
Kassiopeyaeva• 11 ноября 2024
Ответ дляМанула
Цілодобово летять шахеди. В любу мить летить балістика. Так ні, надо ще нагнітати тушками. Нафіга, щоб ще більше нервувати з вечора ? Що ми можемо зробити? Як будуть на пускових, то будемо реагувати. Йшов 3-й рік війни ...
Та ні. Знати треба
Згадайте 26 серпня. Добре, що я тоді потягнула малого в укриття. Летіло все((((
Aksinia 111• 11 ноября 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
Трамп с хуйлом не беседовал .