А шо сталося?• 12 ноября в 08:32
Співробітники, ситуація....
Минулого тижня на роботі виникла ситуація, свою реакцію на яку я не можу пояснити собі й досі
Працюю в офісі на даній фірмі 5 років. Нас в кабінеті 8 чоловік. Звичайно колектив за цей час трохи мінявся, але 5 чоловік працюємо разом всі 5 років.
Почну з того, що я погано переношу холод, я невисока, 53 кг, на вулиці холодає я перша шапку починаю носити, шарф, минулого року перенесла 3 ангіни. Тому під час провітрювання приміщення я замерзаю перша завжди. Два роки тому, прийшла до нас в колектив жіночка 53 роки. Їй ввесь час жарко, з її приходом вікна стали відкриватися частіше, тому що їй постійно немає чим дихати по її словах. Ввесь цей час я це терпіла можна сказати, тому що кожні її відкривання мені холодно, і закривала вікна, коли проходив якийсь час. Кабінет охолоджується швидко, потім, лиш нагріється, що комфортно сидіти, вона знову відкриває.
Якщо брати інших співробітників, то можна сказати поділилися 50х50 одна половина можуть сидіти спокійно з відкритим вікном, інша половина одягають куртки, бо їм холодно.
І ось минулого тижня мій терпець урвався.
Ми сиділи з відкритим вікном, я закрила, і до мене зразу претензії: навіщо ти закриваєш, у нас спекотно. Я відповіла, що мені холодно. Та половина офісу, що можуть сидіти з відкритим вікном, налетіли на мене всі разом: одягай колготи і т.д. я показала їм, що вже і колготи під штани вдягаю і кофта в мене тепла, що мені ще вдягнути. Від себе додам, що все рівно, одягнувши додатково кардиган, коли відкрите вікно в кабінеті холодно, тягне по ногах і я не можу так працювати. Пропонувала провітрювати по графіку.
Але після того дня на роботу йти не хочеться, бачу, буду шукати нову роботу, мені з ними не комфортно, розумію, що це провітрювання по графіку це все рівно буде відкрите вікно і півгодини і більше поки я його сама не закрию і буду ще думати чи не налетять на мене цього разу.
Це я вигоріла? Якесь таке сильне розчарування виникло після цієї ситуації. Чому? Я чекала, що працюючи 5 років разом і знаючи що я хворію вони відносяться з розумінням? Чи як це розчарування пояснити.
Дякую всім, хто дочитав, напевно мені потрібно було десь виговоритися.
Коржик• 12 ноября в 15:41
В нас була схожа ситуація,але з кондиціонером.також вісім жінок різного віку..під кондиціонером сиділа пенсіонерка, звичайно їй дуло в шию..на вулиці спека, відкрити вікно - не варіант.. мінятися вона не хотіла,бо місце біля вікна- світле..
Якось всі с порозумінням віднеслися.. включали кондиціонер, вона каже - мені холодно - вимкнули..або вона вийшла - ми ввімкнули, повернулася - вимкнули..потім там сиділа вже молодша колега, але схема була така ж..
Коли холодно - кому хочеться свіжого повітря, то чекає поки мерзляк піде по роботі,в туалет і тд..Мерзляк повернувся - закрили..
П.с. я також з мерзляків, чудово уявляю що це таке
Чарівна патика• 12 ноября в 15:42
Ответ дляPrervana
Я вам просто по-человечески сочувствую, потому что сама в этой же ситуации всю жизнь. Мерзляков меньше, чем тех, кому все время жарко. На работе я одна мерзлячка. И не спасает даже то, что я начальство) прихожу работать - закутываюсь в шарф или платок по самый нос, надеваю толстую меховую жилетку и все равно у меня вечно руки ноги холодные. Мне срака как холодно уже при 18 градусах в помещении. 21-22 терпимо. Отлично при 26 к примеру. Но к этому моменту все остальные истекут потом и зачнут задыхаться
26 це перебір, так(
Мюллерная• 12 ноября в 15:47
Ответ дляИруся-пуся
Автор, у меня анемия, поэтому мне холодно. Когда принимаю железо - мне теплее
у меня анемия и постоянное чувство нехватки свежего воздуха ,я любитель открытого окна),даже когда мерзну
Мюллерная• 12 ноября в 15:50
Ответ дляСиниця у спідниці
вы в себе? какое открытым все время? сидеть в комнате с постоянно открытым окном в +5 это надо быть идиотами.
я сплю сама в комнате 15м² и сейчас и зимой с открытым окном(на проветривание,если сильный ветер то на ’зимнем’ проветривании) и мне норм
Чарівна патика• 12 ноября в 15:53
Ответ дляPrervana
Ну вот а мне нормально. У меня руки от холода не дрожат при такой температуре и я могу например нормально рисовать или заниматься инкрустацией. Если мне холодно, то руки как у алкаша трясутся
Капець, співчую
Хлопаю ресницами• 12 ноября в 15:54
Ответ дляА шо сталося?
І сидіти з відкритим вікном взимку?
В вас варіантів декілька. Сидіти як зараз і мерзнути, сидіти в теплому одязі і не мерзнути, подратися з тіткою і тоді переможець вирішить, звільнитися з роботи. Можна ще креативних варіантів придумати.
Трахтибидох• 12 ноября в 16:06
всі ці ситуації вирішуються саннормами. Керівництво в ідеалі могло б закупити прилади для вимірювання СО2 в приміщеннях. Але в такому разі вікна таки будуть відкриті майже завжди: у приміщеннях з людьми рівень СО2 зростає дуже швидко.
і аліекспрес, на котрому триває розпродаж 11.11, - клондайк речей для людей з порушеним кровообігом. там і ковдри з підігрівом, і шкарпетки, і устілки у взуття. Утеплюйтесь - і не заважайте дихати іншим.
Трахтибидох• 12 ноября в 16:09
Ответ дляБарабасиха
А старший? Или кто решает разные вопросы?
В вашем случае нужен модератор
у її випадку потрібен не модератор, а прилад для вимірювання СО2. Для дотримання санітарних норм.
Трахтибидох• 12 ноября в 16:11
Ответ дляСкиниУскачи!
Запропонуйте іншим дівчатам легше вдягатися. Або, як більш простий варіант - нехай перевзуваються у змінне взуття. Так їм не буде надто жарко і буде якийсь компроміс.
тут вже сто разів писалося: справа не в температурі, а в задусі. Задуху босими ногами не виправиш. Тут ніяк без вентиляції.
Синиця у спідниці• 12 ноября в 16:35
Ответ дляМюллерная
вы спите, да. но вы - не все.
сЛАдКОежКА• 12 ноября в 16:39
Ответ дляА шо сталося?
Вот вот, я дома також провітрюю, але вони можуть годину сидіти з відкритим вікном. Я ходжу в колготах, а люди в кросівках і з голою щиколоткою сидять спокійно в цей час. От як з такими знайти спільну мову, вони тебе просто не розуміють.
К сожалению, понимаю и тех, и тех.
Договоритесь, что каждый час на 10 мин. открываете окно, а Вы в это время идёте в туалет/пить чай/решать вопросы в другом кабинете.
Иначе и вправду будете скандалить и увольняться.
Работала в таких условиях, где зав. отделом в мороз настежь окно открывал и говорил, что мозгам нужен кислород. Передо мной девочка из-за этого уволилась, я тоже ушла, а дальше фирма загнулась.
Морожена_курка• 12 ноября в 16:54
А чому Ви автор, вирішили, що інші повинні відноситися з розумінням, тому що ви хворієте?
Поясню, в зимку мерзну, літом спекотно, але у мене є колеги яким взимку спекотно, а є колега якій літом холодно. Уявляєте, так?
Взимку відкриваються вікна постійно, бо одній спекотно, але я їх зачиняю як тільки мені стає некомфортно, а вона їх знову відчиняє і так ми цілий день бігаємо. Влітку інша колега, якій холодно, холодно при + 40 було, ну протяг влаштовували, бо вимикали світло і кондиціонеру не було, вона мерзла. При тому, що я ловила сердце приступи. І знаєте, що? Всім настільки пофіг було, що я вирішила забити і робити так як комфортніше мені. Зачиняти вікна та вмикати кондиціонер коли мені не комфортно, кому не подобається відкриють чи вимкнуть.
Так буде всюди, тому автор, домовляйтеся.
СкиниУскачи!• 12 ноября в 17:08
Ответ дляТрахтибидох
Так я і писала - у нас співробітниця відкриває вікно, тобто провітрювання відбувається. Босими ногами можна обмежити час відкриття нею вікна без зайвих суперечок ))
Сколько_мне_лет?• 12 ноября в 17:30
Ответ дляИруся-пуся
Автор, они вам советуют теплее одеваться, а вы им советуйте легче олеваться, раз им жарень. Займите место подальше от окна
Если легче одеться воздуха в помещении больше не станет
культУра• 12 ноября в 18:54
Ответ дляСколько_мне_лет?
И если теплее одеться человеку склонному к простудам и охлаждению, тоже не поможет.
ВЫВсеВрете• 12 ноября в 19:00
Если человекуинечем дышать (возможно проблемы с сердцем, сосудами), то духота может привести к инсульту. Если холодно, всегда можно одеться теплее.
ВЫВсеВрете• 12 ноября в 19:02
Ответ дляКоржик
Тот, кому душно, однажды может не дождаться, когда мерзляк выйдет в туалет.
Харчовий тріль• 12 ноября в 19:09
Ответ дляА шо сталося?
Я вже 5 років тут працюю, я не розумію, чи я так довго терпіла, чи цього року це просто гірше
У теперішній час ми все сприймаємо загострено, і навіть те, що раніше не турбувало, тепер стає причиною проблеми. У вас така проблема, у мене на роботі інша, до речі, теж раніше я з тим спокійно мирилася, а тепер готова звільнитися
неДодекаэдр• 12 ноября в 19:10
Ответ дляА шо сталося?
Тут не в боязні захворіти питання, мені реально не комфортно, коли ти сидиш і по ногам, по колінам колодне повітря, може хтось ще знає це неприємне відчуття))))?
В плед кутайте ноги и дуйчик под ноги ,я бы не сдавалась так быстро .
Вы там дольше работаете ,подойти к начальнику с этим вопросом .
Зубожиння• 12 ноября в 19:20
Ответ дляЗнаю бакси
Ой як тяжко з мерзляками в одному кабінеті. Зміцнюйте імунітет автор
До чого тут мерзляки, у мене проблемні судини, коли холодно, судин спазмуються і тиск, а ще й робота сидяча. Якщо в кабінеті сидить не одна людина, то варто якось узгоджувати ’клімат’, бо у одніє ’прилів-заліви’ і людина може й босяка ходити (бачила колись таку, пізня осінь, а вона в босоніжках), а інші мерзнуть, бо немає запасу жирового чи щось інше. Чим погано провітрювати в обід і ще за графіком, коли атор може вийти десь умовно на каву..
А ви випадково не нова колега втора ?
Барабасиха• 12 ноября в 19:35
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Жінко, не у всіх ранній клімакс як у вас. У моєї мами наприклад в 55 почався. Тому вгомоніться вже.
Так я за шо.
Во многих постах коллегу автора называют старой климактерический бабой.
Мол бабе той жарко, климакс и она морозит автора.
Мне тоже задолбали эти писания.
Я и написала что автор тоже не девочка, и у той коллеге жарко просто так.
Вы подтвердили своим постом, что многие женщины, к примеру как мама Ваша, климакс получают после 55.
Мне тоже задолбали эти писания.
Зубожиння• 12 ноября в 19:54
Ответ дляБарабасиха
Так авторице 45, может это у нее климакс в разгаре? А у той тётке все прошло?
Автор ца сама предклимактеричная баба это сто процентов
Капець і це пише одна жіночка інший, яка ж ви прям толерантна. Хіба не можна висловлювати свою думку нормально і нормальними словами, нікого не принижуючи не ображаючи ? Ніколи би не хотіла мати колегу, вам подібну. НЕ принижуйте себе, жіночко.
Чи ви думажте, що хвея і сама не станете клімактеричною бабою ? ТИпу воно вас обмине ?
Не танцую- но пою• 12 ноября в 20:06
Сочувствую. Это сосуды.
Меня вылечил только спорт при любой погоде. Теперь не мёрзну почти никогда
Трахтибидох• 12 ноября в 20:11
Ответ дляЗубожиння
А ви випадково не нова колега втора ?
Ви чудово вигуляли свою фетфобію, молодчинка.
Дую на вітер• 12 ноября в 20:33
Ответ дляА шо сталося?
Там дуже велике приміщення біля 30 квадратів
Это маленькое помещение
Скокмоно - стокнуно• 12 ноября в 20:40
Ответ дляМюллерная
Тройничный нерв застудите, потом и поговорим
Мюллерная• 12 ноября в 20:51
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Себе возьмите,мне такого не нужно!