А шо сталося?• 12 ноября 2024

Співробітники, ситуація....

Минулого тижня на роботі виникла ситуація, свою реакцію на яку я не можу пояснити собі й досі
Працюю в офісі на даній фірмі 5 років. Нас в кабінеті 8 чоловік. Звичайно колектив за цей час трохи мінявся, але 5 чоловік працюємо разом всі 5 років.
Почну з того, що я погано переношу холод, я невисока, 53 кг, на вулиці холодає я перша шапку починаю носити, шарф, минулого року перенесла 3 ангіни. Тому під час провітрювання приміщення я замерзаю перша завжди. Два роки тому, прийшла до нас в колектив жіночка 53 роки. Їй ввесь час жарко, з її приходом вікна стали відкриватися частіше, тому що їй постійно немає чим дихати по її словах. Ввесь цей час я це терпіла можна сказати, тому що кожні її відкривання мені холодно, і закривала вікна, коли проходив якийсь час. Кабінет охолоджується швидко, потім, лиш нагріється, що комфортно сидіти, вона знову відкриває.
Якщо брати інших співробітників, то можна сказати поділилися 50х50 одна половина можуть сидіти спокійно з відкритим вікном, інша половина одягають куртки, бо їм холодно.
І ось минулого тижня мій терпець урвався.
Ми сиділи з відкритим вікном, я закрила, і до мене зразу претензії: навіщо ти закриваєш, у нас спекотно. Я відповіла, що мені холодно. Та половина офісу, що можуть сидіти з відкритим вікном, налетіли на мене всі разом: одягай колготи і т.д. я показала їм, що вже і колготи під штани вдягаю і кофта в мене тепла, що мені ще вдягнути. Від себе додам, що все рівно, одягнувши додатково кардиган, коли відкрите вікно в кабінеті холодно, тягне по ногах і я не можу так працювати. Пропонувала провітрювати по графіку.
Але після того дня на роботу йти не хочеться, бачу, буду шукати нову роботу, мені з ними не комфортно, розумію, що це провітрювання по графіку це все рівно буде відкрите вікно і півгодини і більше поки я його сама не закрию і буду ще думати чи не налетять на мене цього разу.
Це я вигоріла? Якесь таке сильне розчарування виникло після цієї ситуації. Чому? Я чекала, що працюючи 5 років разом і знаючи що я хворію вони відносяться з розумінням? Чи як це розчарування пояснити.
Дякую всім, хто дочитав, напевно мені потрібно було десь виговоритися.
автор А шо сталося? • 12 ноября 2024
Хто підкаже, як видалити тему? Через мої запитання не видаляється. Куди писати модераторам?
Кіна не буде• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Підкажіть, будь ласка, як би ви відстояли: прийшла людина, другий рік вона відкриває вікно, я закриваю, день у день. Раніше я писала, минулого року я робила це не сама, закривав керівник. Цього року його нема, вересень жовтень було ще нормально, тепер приходиш на роботу, повинна цілими днями відстоювати свої права, в мене є ще діти і робота, де також потрібні мої сили. я ще холерик, закипаю швидко. Що порадите?
Продолжать отстаивать, это жизнь. Или ты или тебя. Вы в своей позиции не уверены, боитесь. Когда будете в себе уверены и не бояться, закрывать окно будет не в напряг, а ей открыть станет неловко.
А если большой проект за который нужно с конкурентами бороться? Там игры посерьёзнее будут и на кону будет стоять репутация, доход и перспективы. Так что закаляйте характер, никто не говорит, что должно быть легко.
Кіна не буде• 12 ноября 2024
Ответ дляБарабасиха
Так авторице 45, может это у нее климакс в разгаре? А у той тётке все прошло?
Автор ца сама предклимактеричная баба это сто процентов
Похер. Автор должна о себе думать в первую очередь и себя беречь. Никто о ней не подумает и не позаботиться, кроме неё самой
автор А шо сталося? • 12 ноября 2024
Ответ дляКіна не буде
Це в 25 і в 35 ще хотілося боротися))), в 45 хочеться щоб мене вже в спокої залишили))).
Трахтибидох• 12 ноября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
а если открыты полностью окна по часу, то как? хорошая вентиляция? устраивает тогда? всем подходит? все окей будет?
якщо це в межах санітарних норм - то так.
Кіна не буде• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Так не бывает. Когда станете уверенна в себе- эти пиявки сами отвалится. А пока только прокачивать характер. Покой нам только снится
Синиця у спідниці• 12 ноября 2024
Ответ дляТрахтибидох
я могу вам сразу сказать,что нормы там не будет. сегодня с утра было +5 градусов тепла. открытые окна на час это не 22 градуса в кабинете. давайте не будем падать на дурочку.
автор А шо сталося? • 12 ноября 2024
Ответ дляКіна не буде
А де тут грань, в цій прокачці, щоб не стати степовою)))?
автор А шо сталося? • 12 ноября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
У нас -1 і сирість
Кіна не буде• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Вам шашечки или ехать?
У вас явный перекос, вы боитесь свои права отстоять и комфорт.
Вам плохо, неприятно, с какого перепугу вы должны это терпеть в угоду другим?
Вот сотрудница молодец, ей на всех посрать, делает, что считает нужным
Синиця у спідниці• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
У нас -1 і сирість
тем более. это сознательное вредительство людям.
АдеКВАтная• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Тут не в боязні захворіти питання, мені реально не комфортно, коли ти сидиш і по ногам, по колінам колодне повітря, може хтось ще знає це неприємне відчуття))))?
возьмите плед на работу, кутайте ноги. Термочашка с чаем под рукой.
Барабасиха• 12 ноября 2024
Ответ дляКіна не буде
Ну и той похер.
Она о себе заботится.
Большинство там за открытые окна, автору надо утепляться
Кіна не буде• 12 ноября 2024
Ответ дляБарабасиха
Ну и той похер.
Она о себе заботится.
Автору надо себя отстаивать, а то так затопчут и не оглянуться.
ЧорноброваЯ• 12 ноября 2024
Ответ дляДобра всем!
У тётки климакс, приливы. Ищите работу в молодом коллективе
ага і ще в половини кабінету теж? Почитайте уважно, просто ця нова співобітниця трохи сміливіша виявилася, а душно багатьом насправді.
Скоріш за все в автора щось з кровообігом або просто малорухлива. справа геть не у вазі. я з 46-52 кг завжди сідала під вікном у кабінеті, бо не мерзляка і тому провітрювати можна біля мене, це всі знали й навіть просили мінятися інших, щоб можна вікна відкривати. Сиділа в кабінетах на 30, і на 5, і на 2 людей. Навіть у мороз -20 провітрювали Ті, хто дуже мерзнуть, просто вибирали собі закутки подалі. Але мені щастило на нормлаьні колективи, ми могли домовитися. ніхто свідомість не втрачав, якщо різні вподобання у колег, не йшов додому плакати
Барабасиха• 12 ноября 2024
Ответ дляКіна не буде
Честно говоря, работа среди довольно таки большого коллектива женщин - это таки сложно
ЧорноброваЯ• 12 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Неприємно, коли тебе не підтримали, звісно.
Але ж, вісім людей в одному приміщенні-там треба відкрите вікно тримати весь час
Проте, три ангіни -привід розібратися з горлом
і до, речі порвітрювання профілактує інфекції, тобто хворобливі мають бути зацікавлені, щоб зараза продувалася. а не розмножувалася в кабінеті
Кіна не буде• 12 ноября 2024
Ответ дляБарабасиха
Конечно сложно, а что делать надо работать, зарабатывать, карьеру делать. Выхода нет.
ЧорноброваЯ• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Там дуже велике приміщення біля 30 квадратів
30 квадратів на 8 людей - це практично по межі норми, справа навіть не в жарко, а в тому. що кисень видихується. Щоправда. більше сенсу не на провітрювання постійно, а нормалньо відкривати час від часу. Буквально на 5 хв навстіж кожні півтори години (ми так робили. коли сиділи у величезному опенспейсі 26 людей). Кому холодно - якраз кави зварити, покурити, в туалет, якісь папери віднести в це й час, хтось просто на турніку висів у коридорі...
Барабасиха• 12 ноября 2024
Ответ дляКіна не буде
Эт да.
В случае автора нужно найти действующие санитарные нормы, приобрести измерительные приборы что бы фиксировать температуру, влажность.
Рассадить всех согласно мерзлению.
Кто жаркий около окна, кто мерзнет- дальше.
Ну и согласовать графики проветривания.
Ну и дальше каждый по мере своего самочувствия или одевается и утепляется или раздевается
автор А шо сталося? • 12 ноября 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Добре, але ж у нас не хочуть закривати через 5 хвилин, розумієте?
ЧорноброваЯ• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Добре, я бачу треба детальніше.
Як я басу комфортну роботу в даному випадку: рано перед початком роботи провітрювання 15-20 хв. В 11.00 знову на 10-15 хв. В нас панорамні вікна, два великих вікна відкриваєш одночасно і цього більше ніж достатньо. Потім в 13.30 ще раз і в 15-16.00.
Хіба цього не достатньо?
Ви пропонували так? Що вам відповіли колеги?
автор А шо сталося? • 12 ноября 2024
Ответ дляБарабасиха
Эт да.
Рассадить всех согласно мерзлению.
Ну и согласовать графики проветривания.
Це повинен робити керівник, якщо рядовий співробітник таким займеться, ті кому душно пошлють його подалі разом з нормами і відкриють собі вікно.
автор А шо сталося? • 12 ноября 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Так, пропонувала, вони промовчали, а по факту вранці замість 15 хвилин відкрили на 40 і далі я вже пішла на дистанційку, бо в мене закінчилося терпіння і дипломатія. І я розумію, що далі буде все по-старому. Тому поки дома працюю, заспокоюся. Але ця ситуація мене не відпускає, не люблю невирішені проблеми.
Барабасиха• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Это было бы идеально, что б керевнык вмешался.
автор А шо сталося? • 12 ноября 2024
Ответ дляБарабасиха
Нема на жаль зараз в нас керівника.
Кіна не буде• 12 ноября 2024
Ответ дляБарабасиха
Эт да.
Рассадить всех согласно мерзлению.
Ну и согласовать графики проветривания.
А им интересны те нормы, они автора пошлют, ещё и насмех подымут.
Барабасиха• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Нема на жаль зараз в нас керівника.
А ио какой то есть?
Кіна не буде• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Вот вот
Барабасиха• 12 ноября 2024
Ответ дляКіна не буде
Не пошлют.