А шо сталося?• 12 ноября 2024

Співробітники, ситуація....

Минулого тижня на роботі виникла ситуація, свою реакцію на яку я не можу пояснити собі й досі
Працюю в офісі на даній фірмі 5 років. Нас в кабінеті 8 чоловік. Звичайно колектив за цей час трохи мінявся, але 5 чоловік працюємо разом всі 5 років.
Почну з того, що я погано переношу холод, я невисока, 53 кг, на вулиці холодає я перша шапку починаю носити, шарф, минулого року перенесла 3 ангіни. Тому під час провітрювання приміщення я замерзаю перша завжди. Два роки тому, прийшла до нас в колектив жіночка 53 роки. Їй ввесь час жарко, з її приходом вікна стали відкриватися частіше, тому що їй постійно немає чим дихати по її словах. Ввесь цей час я це терпіла можна сказати, тому що кожні її відкривання мені холодно, і закривала вікна, коли проходив якийсь час. Кабінет охолоджується швидко, потім, лиш нагріється, що комфортно сидіти, вона знову відкриває.
Якщо брати інших співробітників, то можна сказати поділилися 50х50 одна половина можуть сидіти спокійно з відкритим вікном, інша половина одягають куртки, бо їм холодно.
І ось минулого тижня мій терпець урвався.
Ми сиділи з відкритим вікном, я закрила, і до мене зразу претензії: навіщо ти закриваєш, у нас спекотно. Я відповіла, що мені холодно. Та половина офісу, що можуть сидіти з відкритим вікном, налетіли на мене всі разом: одягай колготи і т.д. я показала їм, що вже і колготи під штани вдягаю і кофта в мене тепла, що мені ще вдягнути. Від себе додам, що все рівно, одягнувши додатково кардиган, коли відкрите вікно в кабінеті холодно, тягне по ногах і я не можу так працювати. Пропонувала провітрювати по графіку.
Але після того дня на роботу йти не хочеться, бачу, буду шукати нову роботу, мені з ними не комфортно, розумію, що це провітрювання по графіку це все рівно буде відкрите вікно і півгодини і більше поки я його сама не закрию і буду ще думати чи не налетять на мене цього разу.
Це я вигоріла? Якесь таке сильне розчарування виникло після цієї ситуації. Чому? Я чекала, що працюючи 5 років разом і знаючи що я хворію вони відносяться з розумінням? Чи як це розчарування пояснити.
Дякую всім, хто дочитав, напевно мені потрібно було десь виговоритися.
Emm11117• 12 ноября 2024
Ответ дляТрахтибидох
всі ці ситуації вирішуються саннормами. Керівництво в ідеалі могло б закупити прилади для вимірювання СО2 в приміщеннях. Але в такому разі вікна таки будуть відкриті майже завжди: у приміщеннях з людьми рівень СО2 зростає дуже швидко.
і аліекспрес, на котрому триває розпродаж 11.11, - клондайк речей для людей з порушеним кровообігом. там і ковдри з підігрівом, і шкарпетки, і устілки у взуття. Утеплюйтесь - і не заважайте дихати іншим.
Порушений кровообіг це мерзнути в листопаді з настіжь відчиненим вікном цілодобово? Може це у вас щось порушено?))) Я смєялась улибалась
Барабасиха• 12 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Капець і це пише одна жіночка інший, яка ж ви прям толерантна. Хіба не можна висловлювати свою думку нормально і нормальними словами, нікого не принижуючи не ображаючи ? Ніколи би не хотіла мати колегу, вам подібну. НЕ принижуйте себе, жіночко.
Чи ви думажте, що хвея і сама не станете клімактеричною бабою ? ТИпу воно вас обмине ?
Дыбильное слово жыночка.
Всегда оно мне не нравилось

И это сообщение я писала не автору лично, а отвечала на сообщение другого пользователя.
Которая поставила диагноз той коллеге.
И вообще всегда нужно знать что думает другая сторона, коллега автора.
Насчёт хвэи и сама стану.
Может я уже стала?

Случай автора не уникальный.
Если люди не могут договориться, есть санитарная норма. Она разработана давно.
Зубожиння• 12 ноября 2024
Ответ дляТрахтибидох
Ви чудово вигуляли свою фетфобію, молодчинка.
Ну щось ви трохи мимо, аое то таке, не звертатися увагу аби у вас було все добре і без задухи.
Коржик• 12 ноября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Тот, кому душно, однажды может не дождаться, когда мерзляк выйдет в туалет.
Чесно, для мене взагалі дивно,як може бути жарко в кабінеті зараз..я працювала на великому підприємстві,яке вмикало опалення не раніше листопада, кондиціонер не можна було бо тягне світло..ми ВСІ сиділи і мерзли без провітрювання
автор А шо сталося? • 12 ноября 2024
Ответ дляКоржик
Не жарко, ще й батарею одну скручують. Це просто неможливо коли і так в кабінеті прохолодно, ще сидіти з відкритим вікном мерзнути, коли вікно закриваєш, поки прогріється тією одною батареєю, вони вже другий раз відкривають.
Emm11117• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Все-таки притримуюсь думки що то від психічних хвороб
автор А шо сталося? • 12 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Ну це ви занадто ..в кожного з нас свої таргани))))
ДинамоКит• 12 ноября 2024
теж були схожі ситуації - співробітники влітку постійно ставили кондиціонер на +18 влітку, бо дуже жарко. При цьому ходили на роботу в джинсах, кросівках (не літніх в сіточку) - і кофтах. Нічого, перевчились, потім такого не робили.
Вишневий цвіт• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Вона така хитра з тих, що в очі завжди посміхаються. Вона завжди з єхидною посмішкою відкриває вікно і каже: мені нема чим дихати, але це посмішка, в конфлікті її не можна звинуватити, розумієте. Це я без посмішки в 10-й раз те вікно закриваю, бо вже терпець урвався.
предложите купить ей Ременс, скажите что помогает при приливах и посочувствуйте ее возрасту. Понимаю как вам обидно... Но с такими надо их оружием.
Предложите на работе переодеваться и надевать футболку. Вообще маразм конечно... из за нее пол коллектива в куртках сидят. бред какой то
В рот не ложи• 12 ноября 2024
Ответ дляБарабасиха
Так авторице 45, может это у нее климакс в разгаре? А у той тётке все прошло?
Автор ца сама предклимактеричная баба это сто процентов
Вам 15, что ли? Какой климакс в разгаре в 45? Это как раз в 53 в разгаре, у женщины постоянные приливы, поэтому ей так жарко.
Радуга-дуга• 12 ноября 2024
Ищите спонсора, чтоб так не убиваться за глоток воздуха пердежного
В рот не ложи• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Так, пропонувала, вони промовчали, а по факту вранці замість 15 хвилин відкрили на 40 і далі я вже пішла на дистанційку, бо в мене закінчилося терпіння і дипломатія. І я розумію, що далі буде все по-старому. Тому поки дома працюю, заспокоюся. Але ця ситуація мене не відпускає, не люблю невирішені проблеми.
Тю, так зачем вам сидеть с кучей странных теток, если есть возможность работать удаленно? Я думала, у вас это невозможно, поэтому вы так переживаете. Я бы на вашем месте просто работала дома, в комфортных условиях постоянно.
Уравнобешенная• 12 ноября 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ви маладчінка) вона забере у вас пульт і гра знов почнеться 😂
Да щас)) пройшло три роки пальот нормальний, на пульт не претендує, вдівається тепло.
Не спішіть під всіх прогинатися
Жена сантехника• 12 ноября 2024
Автор , неприємно Вас читати, чесно.
Вся така нещасна, хворіюча. І всі мають Вам співчувати і турбуватися.

Колектив Вас не підтримав!!!!!! То, може, Ви не праві. Не задумувались?

Вашим колегам не жарко, їм просто кисню не вистачає в кабінеті де 8 людей видихають вуглекислий газ. Ви можете одягатись тепліше, а от іншої альтернативи для отримання кисню окрім як відкрити вікно - немає
Синиця у спідниці• 12 ноября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Автор , неприємно Вас читати, чесно.

всем всего хватает.не выдумывайте. не норма сидеть часами с открытым окном в ноябре!
Киця-бриця• 13 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Можливо радили, кіпіть собі дуйку, іи уфо. І нехай вони там хоч стіни повиносять віж спеки. В мене такий
https://bt.rozetka.com.ua/esperanza-ehh004/p392567...
Я зранку, поки на кухні шось роблю, включаю і повертаю на себе, нагріває моментально. Через 5 хв вже жарко. З мінусів - сушить повітря, але якщо у вас там провітрювання, то не страшно. Можна якусь вазу з водою ще поставити.
ВЫВсеВрете• 13 ноября 2024
Ответ дляКоржик
Радуйтесь, что вы не из чеслах тех, кто имеет подобные проблемы со здоровьем.
ВЫВсеВрете• 13 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Вот вот, я дома також провітрюю, але вони можуть годину сидіти з відкритим вікном. Я ходжу в колготах, а люди в кросівках і з голою щиколоткою сидять спокійно в цей час. От як з такими знайти спільну мову, вони тебе просто не розуміють.
Ну, вы же не понимаете тех, кому душно. Так на что жалуетесь?!
В кого тако було• 13 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Там дуже велике приміщення, як моя квартира
а вы можете поменяться местами:? выбрать себе место у стены с другой стороны. Я тоже мерзлячка, у меня прям кости цепенеют и я двигаться не могу. и дело не в холоде, а в том что я зимой вообще не могу и секунды терпеть открытое окно. у меня сразу реакция организма что я умру от задубения, мне дико некомфортно. Зимой пройтись долго вообще для меня квест. я вас понимаю... наверное я бы не смогла так на вашем месте танцевать у того окна.. просить себе отдельный кабинет надо, если есть такая возможность
ЛюбимаЯНЬ• 13 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Не спішіть під всіх прогинатися
Не стоит прогибаться под изменчивый мир….)
Incanto77• 13 ноября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Автор , неприємно Вас читати, чесно.

А навіщо взагалі ті приміщення потрібні? Сиди собі, працюй на лавці, дихай завжди свіжим повітрям. Але ні, будуть пертися у кабінет, і робити з кабінету вулицю. В чому логіка?
Трахтибидох• 13 ноября 2024
Ответ дляIncanto77
в тому, що всі ті вісім співробітниць - представниці білкової форми життя, залежної від кисню, і при зниженій концентрації кисню в повітрі вони помруть.
Железобетон• 13 ноября 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я і вас розумію, але і тітоньку теж. Вам холодно, а вона задихається. Ви просто не розумієте, що таке приливи. Я навіть не знаю що легше переноситься, холод чи коли тобі жарко, не можеш дихати і серце вискакує від приливу.
А нащо терпіти ті приливи і зводити з розуму і себе, і оточуючих? Дуже подобається бути бідною-нещасною з клімаксом? Вже давно придумали гормонозаміщуючу терапію, також є інші варіанти, але ні! Наші жіночки ніяк не можуть відійти від совдепії, страдаліци нещасні! Ваші клімакси - то виключно ваші проблеми і не треба робити так, щоб усі навколо від них страждали!
Железобетон• 13 ноября 2024
Ответ дляВсе буде
Как можно сидеть с открытым окном в ноябре. Дышать холодным воздухом неприятно,работать в куртке?
У нас усю минулу зиму сиділи з відкритими вікнами, бо клімаксні страдаліци задихаються! Я всю зиму просиділа в уггах і пуховику, постійно хворіла(( хоча у мене теж клімакс, але ж вистачило розуму сходити до лікаря і відкоригувати цю тимчасову неприємність з приливами і не знущатись з інших людей
Железобетон• 13 ноября 2024
Ответ дляПрикуси Язика
ті кому тепло при відкритому, не хочуть помінятися із вами містами?
Не знаю, як у автора, а в мене усі відмовляються мінятись, бо у мене робоче місце на самому протязі, ніхто не хоче мерзнути, усі хочуть сидіти біля батарей і з відкритими вікнами, бо задихаються. Я прожила 50+ років і не знала, що жінки бувають такими кінченими тварями по відношенню до інших жінок!
Прикуси Язика• 13 ноября 2024
Ответ дляЖелезобетон
жах
автор А шо сталося? • 13 ноября 2024
Ответ дляЖелезобетон
От і в мене після цього інциденту на роботі прямо якась опустошеність, не хочеться навіть їх бачити, навіть не знаю чи це вже пройде.
Все буде• 13 ноября 2024
Ответ дляЖелезобетон
Я бы вставала и закрывала,если бы они все время открывали.
ВЫВсеВрете• 13 ноября 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Как футболка поможет при нехватке кислорода?
ВЫВсеВрете• 13 ноября 2024
Ответ дляЖелезобетон
Так и закаливание в комплексе со свежим возждухом укрепляет иммунитет. А +26 и выше, наоборот, прекрасные условия для размножения вирусов и бактерий.