А шо сталося?• 12 ноября 2024
Співробітники, ситуація....
Минулого тижня на роботі виникла ситуація, свою реакцію на яку я не можу пояснити собі й досі
Працюю в офісі на даній фірмі 5 років. Нас в кабінеті 8 чоловік. Звичайно колектив за цей час трохи мінявся, але 5 чоловік працюємо разом всі 5 років.
Почну з того, що я погано переношу холод, я невисока, 53 кг, на вулиці холодає я перша шапку починаю носити, шарф, минулого року перенесла 3 ангіни. Тому під час провітрювання приміщення я замерзаю перша завжди. Два роки тому, прийшла до нас в колектив жіночка 53 роки. Їй ввесь час жарко, з її приходом вікна стали відкриватися частіше, тому що їй постійно немає чим дихати по її словах. Ввесь цей час я це терпіла можна сказати, тому що кожні її відкривання мені холодно, і закривала вікна, коли проходив якийсь час. Кабінет охолоджується швидко, потім, лиш нагріється, що комфортно сидіти, вона знову відкриває.
Якщо брати інших співробітників, то можна сказати поділилися 50х50 одна половина можуть сидіти спокійно з відкритим вікном, інша половина одягають куртки, бо їм холодно.
І ось минулого тижня мій терпець урвався.
Ми сиділи з відкритим вікном, я закрила, і до мене зразу претензії: навіщо ти закриваєш, у нас спекотно. Я відповіла, що мені холодно. Та половина офісу, що можуть сидіти з відкритим вікном, налетіли на мене всі разом: одягай колготи і т.д. я показала їм, що вже і колготи під штани вдягаю і кофта в мене тепла, що мені ще вдягнути. Від себе додам, що все рівно, одягнувши додатково кардиган, коли відкрите вікно в кабінеті холодно, тягне по ногах і я не можу так працювати. Пропонувала провітрювати по графіку.
Але після того дня на роботу йти не хочеться, бачу, буду шукати нову роботу, мені з ними не комфортно, розумію, що це провітрювання по графіку це все рівно буде відкрите вікно і півгодини і більше поки я його сама не закрию і буду ще думати чи не налетять на мене цього разу.
Це я вигоріла? Якесь таке сильне розчарування виникло після цієї ситуації. Чому? Я чекала, що працюючи 5 років разом і знаючи що я хворію вони відносяться з розумінням? Чи як це розчарування пояснити.
Дякую всім, хто дочитав, напевно мені потрібно було десь виговоритися.
Кіна не буде• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Так і робила, але мені сказали, що їм жарко, і навіщо я закрила.
Забейте! Закрывайте, когда вам холодно - пусть бухтят. Вы их терпели, вот и они вас пусть потерпят. Почему это их интересы важнее ваших?
Семенівни сусідка• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Тут не в боязні захворіти питання, мені реально не комфортно, коли ти сидиш і по ногам, по колінам колодне повітря, може хтось ще знає це неприємне відчуття))))?
тако5 слышала только от бабушки 90летней
Шаманю второпях• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Я мерзну навіть в квартирі, коли сиджу на місці. Купила термоустілки, які вмикаються в розетку, класна штука
Шукайте дистанційку. Бо вам буде важко в любому колективі. Там кондиціонери, там провітрювання.
Бо там провітрювання, там кондиціонери. Люди цінують впершу чергу свійк комфорт, а не то скільки працюють з вами.
А в великих спейсах взагалі виставлений клімат і байдуже кому холодно кому жарко.
Бабка-байкерша• 12 ноября 2024
Авторе, у вашому випадку тільки компроміс та домовлятись, на мій погляд ініціативи по рішенню мають бути від вас, бо вам некомфортно. Колеги не підтримали не вас, а вашу позицію, це трошки інше. У нас 22 квадрати і п´ять людей, троє з яких жорсткі курці, від них смердить за кілометр, відкриваємо вікно, але дівчину, яка мерзне пересадили туди, де немає протягу, допомоги перенести документи.
Бабка-байкерша• 12 ноября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
так и знала что будет хейт про возраст.не зря ж автор упомянула возраст женщины которой жарко
хотя проблема явно в авторе
фу
хотя проблема явно в авторе
фу
Доречі, в нас співробітниця, що мерзне, наймолодша, 25 років, нам всім за 35, але вдалось знайти компроміс.
Зліпок ступні• 12 ноября 2024
Автор, я мерзляк.
В мене подібна ситуація.
Домовляємось, наприклад дві години працює кондиціонер- - дві години без кондиціонера, годину відкрите вікно - годину закрите.
В мене подібна ситуація.
Кіна не буде• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Решті просто все рівно, ніхто не хоче вмішуватися.
Тем более, если это только одна дама страдалица духоты, пусть это она, а не вы думает где другую работу искать, если ей так душно.
спальное место• 12 ноября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
вы в себе? какое открытым все время? сидеть в комнате с постоянно открытым окном в +5 это надо быть идиотами.
Особенно работодатель «счастлив» бесконечно оплачивать отопление регулярно остываюшего помещения. По теме: климактеричек увы ничем не победить. Отсаживайтесь дальше, в ноги обогреватель и т.д.
Кава з адреналіном• 12 ноября 2024
повыдомте власника, куда просираються його кошти за опалення. Нехай прикрутять краник.
Чесно зараз сидыти з выдкритими выкнами це фашизм.
Синиця у спідниці• 12 ноября 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Можно открыть совсем немного, на проветривание. У меня в минус 20 всегда немного открыто окно.
И не надо оскорблять людей, держите себя в руках.
от этого микропроветривания идет сквозняк и тянет по спине. сами сидите в -20 с таким проветриванием.
Синиця у спідниці• 12 ноября 2024
Ответ дляНічого вдягти
П. 13 і потім Таблиця 1
Це до температур.
то есть температура должна быть 20-23 градуса.
Синиця у спідниці• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Вересень жовтень ми і сиділи з відчиненими вікнами цілий день, питань нема, а в листопаді я вже замерзла.
Сарафанное радио• 12 ноября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
8 человек в одном кабинете, это угореть можно, не только вспотеть. Не столько жарко, сколько душно, куча запахов
Сидела я когда-то в таком кабинете, так там вообще никто никогда не открывал окна. Ещё и ели в обед яйца, капусту, колбасу, рыбу, можете представить какой там был запашок. Торговые агенты как заходили к нам в кабинет, постоянно шутили что или кто-то сдох или напердел.
А шо сталося?
• 12 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Вони самі закручують краник. У нас з двох батарей одна тільки працює і та, що зламаний краник, бо другу вона скрутила і в кабінеті не жарко, їй повітря не вистачає, розумієте?
Синиця у спідниці• 12 ноября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Фу мерзость, эти вечно ноющие мерзляки 😐 Всё время им холодно, дует, ой закройте
продует - реально, малохольные, больные ментально люди, не для коллектива. Закаляйтесь, одевайтесь, ищите иную работу в своем личном кабинете - если конечно найдёте. Но вирусами и запахами своими дышите сами, а не пытайтесь внедрять нормальным людям, что это якобы круто и здорово. Таких вечно несчастненьких кутающихся нигде не любят.
открывайте окно и сидите под ним целый день при +5. вперед с песней.
Прагматик флегма• 12 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Цілком погоджуюся.
Я саме тому методом проб і помилок врешті обрала дистанційку.
Бо в офісі мені то з кондиціонера дує, то з вікна, то колеги курять, то вірусяки розносять. А я алергік-астматик і мені це все справді заважає.
Колеги різні попадалися і навіть часто йшли на компроміс. Але я насправді не вважаю, що мене повинні розуміти і йти на уступки, це швидше приємний бонус від стосунків в колективі.
А ображатися і змінювати роботу через колег, це якась інфантильна позиція.
До речі, в мене батьки пенсіонери і тато панічно боїться свіжого повітря (бо холодно і протяги), а мамі завжди жарко і не вистачає свіжого повітря. Знаходитися разом для них каторга, а кімната всього одна. Зважаючи на те, що вона часто корвалментом рятується, то я таки на її стороні, татові таки простіше вдягнутися тепліше чи накинути плед під час провітрювання.
Нічого вдягти• 12 ноября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
В офісі, де сидяча робота і немає фізичного напруження, в холодний період: 22-24
Синиця у спідниці• 12 ноября 2024
Ответ дляШаманю второпях
+100.
Синиця у спідниці• 12 ноября 2024
Ответ дляСарафанное радио
а почему не открывали окна на проветривание?
Синиця у спідниці• 12 ноября 2024
Ответ дляНічого вдягти
это конечно идеальная температура для человека в офисе.
Кондуктор автобуса• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
І сидіти з відкритим вікном взимку?
Окно полностью открытое или открытое на проветривание, не совсем понятно из описания
Наизнанку• 12 ноября 2024
просто у той женщины климакс) и да ей жарко.
потому разновозрастной женский отдел это горе)
замечали что тетки из бухгалтерии в основном одного возраста)) во) одна из причин дружного коллектива одновременный климакс)
А шо сталося?
• 12 ноября 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Повністю відкрите, навстіж, або два зразу повністю відкритих.
Файно Замало• 12 ноября 2024
У нас дуже багато людей по цій причині обирають дистанційну офісну роботу, мене так колись добив коллега який не зміг всидіти спокійно дома і приніс у наш маленький кабінетик ковід, а оскільки я людина з не дуже міцним іммунітетом то хворіла я довго і тяжко, потрапила до лікарні та і там було не дуже адекватне начальство, мені багато разів натякали на звільнення під час важкої хвороби і не виплатили жодних лікарняних. І ця важка ситуація змусила переглянути життя тут зараз ще раз і обирати для себе безпечнішу роботу. Автор вам добре радять, якщо є такая можливість і ваші навички це дозволять, може краще працювати із дому ???
Кіна не буде• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
От у нас тому і не було конфлікту раніше: наш начальник закривав сам вікно через 10-15 хвилин і всім було норм. Цього року його нема, він пішов служити і почалося....
Автор, почему вы тушуетесь? Эта женщина ищет компромисс, пытается договориться с вами? Почему вы считаете, что должны под неё подстраиваться?
Да Щас же• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Вот вот, я дома також провітрюю, але вони можуть годину сидіти з відкритим вікном. Я ходжу в колготах, а люди в кросівках і з голою щиколоткою сидять спокійно в цей час. От як з такими знайти спільну мову, вони тебе просто не розуміють.
а Ви їх розумієте? Чи тільки себе?
Да Щас же• 12 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Там дуже велике приміщення біля 30 квадратів
30 квадратів на 8 чоловік - це ’дуже велике приміщення’?