Я погнала• 12 ноября в 08:50
Які процедури для обличчя дійсно вау? 37 р нічого не робила раніше
Робила лише Ipl від куперозу
Більше нічого не робила
Що б поразили зробити , щоб дійсно покращився стан шкіри , зволожити її
Під очима стан шкіри теж не задовільняє, біо ревіталізація допоможе ? Чи треба біоревіталізація, а тоді ботокс ?
Більше нічого не робила
Тётушка Лошадь• 12 ноября в 08:52
Для меня вау - это ботокс. А для увлажнения, общего тонуса кожи - мезотерапия, биоверитализация
Я погнала
• 12 ноября в 08:53
Ответ дляТётушка Лошадь
Біо ревіталізація ви на все обличчя робите ?
Я погнала
• 12 ноября в 08:53
Ответ дляМульйонерша
Мне Radiesse очень нравится
Почитаю не знаю що це
Тётушка Лошадь• 12 ноября в 08:54
Ответ дляЯ погнала
Делала на все, но мне этот способ не всегда подходит, так как очень чувствительная, тонкая и белая кожа - я потом с синяками. Но кожа после процедуры была хороша
Я погнала
• 12 ноября в 08:55
Ответ дляМульйонерша
Мне Radiesse очень нравится
Почитала це ніби з філером процедура ? Боюсь щось я цих філерів , їх міграції і що вони вологою набиратись можуть
Сундучок с каникулами• 12 ноября в 08:58
Зависит от вашего типа старения, качества кожи. Любая коллагеносттмулирующая процедура работает только если у вас достаточный уровень белка, нормальный косметолог отправит перед процедурой на анализы.
Ну и если есть аутоиммунка, то все филлеры не для вас
ТигрЛьвович• 12 ноября в 09:02
Треба консультуватися з косметологом. Мені, як виявилося, навіть просто вітаміни не бажано колоть, бо може бути алергія. За ботокси і т.ін взагалі мови нема. Старію природньо🤪
Пупуговка• 12 ноября в 09:09
Ответ дляТигрЛьвович
ой, Вас тут зараз затюкають))))
Дон Пэдро• 12 ноября в 09:09
Ботокс, это то что реально работает, био тоже хорошо, и минротоки, и RF, но когда морщинистый лоб все это процедуры бесполезны
ТигрЛьвович• 12 ноября в 09:18
Ответ дляПупуговка
ой, Вас тут зараз затюкають))))
Хай тюкають. Я ж не буду робити на шкоду собі. Така шкіра, що поробиш
ПесиКот• 12 ноября в 09:19
Ответ дляЯ погнала
Біо і мезо то на регулярній основі.
Зробіть профайло 2 рази і вистачить на рік.
Ще купіть дермапен і буде вам щастя
ПесиКот• 12 ноября в 09:20
Ответ дляСундучок с каникулами
+++++
Мульйонерша• 12 ноября в 09:36
Ответ дляЯ погнала
Никаких миграций и отеков нет )
Коржик• 12 ноября в 09:44
автор, я не по этим делам (мне 40
и у косметолога была 1 раз на массаже - подружка подарила сертификат)) но точно не советую вам ждать вау-эффекта от любой процедуры. делайте конечно если хочется. но чтоб не разочаровываться - не стоит ждать чудес
Куда ж без меня• 12 ноября в 09:53
Ответ дляЯ погнала
Все правильно боитесь
Застряла• 12 ноября в 10:17
Автор, а можна від вас почути рекомендації та відгуки стосовно Ipl від куперозу?
У мене купероз та розацеа.
сЛАдКОежКА• 12 ноября в 10:41
Я Вам раджу почати з чистки і доглядової процедури. Так косметолог познайомиться з вашим обличчям, а Ви - з косметологом. А далі варіантів багато, наприклад, апарати. Тут і РФ, і мікротокі. Пілінги, масажі.
Айболитная• 13 ноября в 13:25
Радієс ні в якому разі, чистки - мертвому припарка. Якщо нема схильності до набряків, біоревіталізація звичайна. Якщо є - біоревіталізація полінуклеотідами, ну і ботокс обов’язково.