Чесно брешу• 12 ноября 2024
фоп 3 группа, податки за 4 квартал
Підкажіть будь ласка, хто розібрався,
Під час сплати податків за 4 квартал потрібно буде за період з 1 жовтня по 31 грудня рахувати 5% податок + 1% військовий збір?
Нічний дожор• 12 ноября 2024
Ще немає ніяких розʼяснень від податкової. Та і закон президентом досі не підписаний
Чесно брешу
• 12 ноября 2024
Ответ дляНічний дожор
Дякую за відповідь, бо я вже заплуталась.
Чесно брешу
• 12 ноября 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Якщо через кабінет робити, то там автоматично не рахує?
Справа в тому, що Фоп відкрито зовсім недавно, тому вирішила, що краще перепитати.
Добро с Кулаками• 12 ноября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Зайдіть і кабінет і гляньте. Четвертий квартал аж в січні відправляти
Гл. Амурная• 12 ноября 2024
мне бух сказала, что если примут - просто еще заплатим 1 дополнительный процент за октябрь
Чесно брешу
• 12 ноября 2024
Те що декларація в січні розумію, розібратися зарані хотіла
Дякую
Детские_Будут?• 12 ноября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Дякую
Не вступив ще закон у дію. А декларація подається до 9 лютого, ЄП сплачується до 19 лютого. Якщо Ви ФОП, то раджу поглядати в податковий календар