Коник-стрибунець• Изменено 12 ноября 2024

Дівчата, хочу спробувати приготувати сосиски в тісті, раніше не робила

Можете підказати рецепти смачні? І так, відразу для скандальних людей- інтернет не відключили, в гуглі не заблокували. Просто хочу дізнатися рецепти які вже готували й було смачно.
Крем для арбуза• 12 ноября 2024
Я делала из слоеного теста из атб. Нарезала на полоски и обматывала.
ГугелП@лАмался• 12 ноября 2024
Я, готовила из готового листового теста, чтоб не париться))
Силиконочка• 12 ноября 2024
Только в духовку поставила ) делаю со слоено-дрожжевым тестом хладик. Послушаю )
So_so• 12 ноября 2024
У меня нет особого рецепта. Я беру сосиски Ятрань тигрик, тесто Рудь слоеное-дрожжевое. Всё.
Анти-анонім• 12 ноября 2024
Готувала як дівчата зверху, готове тісто, і улюблені сосиски.
ЛЮБА• 12 ноября 2024
Сосиски и обычное домашнее дрожжевое тесто как на пирожки
ХвилювАллочка• 12 ноября 2024
Який там має бути особливий рецепт?
Упаковка тіста, сосиски нормальної якості. Тісто на полоски, спиралькою обмотати сосиски, змастити яйцем з молоком, запекти в духовці.
Невгамовна шахиня• 12 ноября 2024
Люблю готувати сосиски в тісті по рецепту з ютуб Смаколик.ua. Готую на пів порції тіста на 12 сосисок. В мене так на деко поміщається
Ананомчикус• 12 ноября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Який там має бути особливий рецепт?
тоже так делаю
Тоскующая• 12 ноября 2024
Купую тісто готове в Новусі, і сосіски міні. Дуже смачно виходить
Байрактара• 12 ноября 2024
Оці класні
Настасья Пицун• 12 ноября 2024
А хтось отакі манюні сосисоньки в продажу бачив?)
ЛЮБА• 12 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
Оці класні
Еще вкусные в лаваше + яйцо,начинка - сосиска +сыр.на сковороде .
Квітка Миру• 12 ноября 2024
Вас цікавить смачне тісто? Куповане чи самому робити?
Крем для арбуза• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Да, это мини, есть у некоторых тм, видела в сильпо несколько видов.
Крем для арбуза• 12 ноября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
ЗабежАЛОЧКА• 12 ноября 2024
Раніше готувала здобні, мені найсмачніші. А зараз живу біля пекарні, 55 грн і їж скільки хочеш, завжди свіжі.
Бритоножка• 12 ноября 2024
Тут дівчина давала рецепт рогаликів, тісто чудово й на сосиски підійде.
автор Коник-стрибунець • 12 ноября 2024
Ответ дляКвітка Миру
Думала сама спробувати приготувати, але тут всі кажуть за куповане) тоді буду з купованим робити))
ХвилювАллочка• 12 ноября 2024
Ответ дляБритоножка
30 грамів свіжих дріжджів на 2 склянки муки? Це ж овердофіга, тісто буде тхнути дріжджами.
Настасья Пицун• 12 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
фото
О, дякую, хоч знатиму, що шукати) Бо я не спец у сосисках взагалі, а тут трапилося таке диво на заправці - захотілося зробити)
Бритоножка• 12 ноября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Ні все ок, я готувала. Робила на 4 порції, частину в морозилці лишила.
Я і на юту дивилася то таке ж співвідношення молоко/дріжді.
Бабка-ежика• 12 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Подскажите, пож, какая именно фирма теста и сколько пачек его на такое, как у вас, количество вы брали?
Крем для арбуза• 12 ноября 2024
Ответ дляБабка-ежика
Тесто такое и было его две пачки, но осталось и я еще делала слойки с яблоком и корицей.
Бабка-ежика• 12 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Спасибо большое🫶
Играю у края• 12 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Подруга тоже так делает, пальчики оближешь
ЛЮБА• 12 ноября 2024
Ответ дляИграю у края
Да очень удобный и вкусный быстрый перекус .
Играю у края• 12 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Да, и детям очень 👍🏻
ЛЮБА• 12 ноября 2024
Ответ дляИграю у края
Да, и детям очень 👍🏻
Мои «дети» уже мне готовят такой перекус )))
Тоскующая• 12 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Поділіться рецептом будь ласка.
Сосиску з сиром заветаєте в лаваш, обмакуєте в яйце і смажите?